Back to Question Center
0

10 spôsobov, ako zvýšiť predaj elektronického obchodu osvedčený Semalt

1 answers:

V skutočnosti majitelia firiem eCommerce robia veľa peňazíz ich výrobkov. Nedávna štúdia od spoločnosti Statista ukázala, že maloobchodný predaj elektronického tovaru na celom svetebude v roku 2018 dosahovať 2,86 bilióna amerických dolárov. Bohužiaľ, nevytvárate len elektronický obchodukladať a očakávať, že zákazníci zaplaví vaše stránky. Budete sa musieť pustiť do úspešných marketingových kampaníprilákať záujem zákazníkov.

Dobrou správou je, že s nasledujúcimi marketingovými stratégiami, ktoré dokáže Semalt Digital Serviceszvýšiť predaj eCommerce. Ivan Konovalov, manažér úspechu zákazníka Semalt , dáva dôležité tipyo tom, aké taktiky by mali obchody eCommerce implementovať, aby mohli prosperovať.

1. Použitie predaja na vyššej úrovni a predaja cez predaj

Predaj a krížový predaj sú jednoznačne spôsoby, ktoré môžete využiť na zvýšenie predaja online. Krížový predajje spôsob zavedenia súvisiacich produktov spolu s tým, čo zákazník zvažuje nákup. Dáva tozákazníkom veľa doplnkových produktov na výber. Up-predaj je akt predaja lepšieverziu produktu, ktorý zákazník kupuje. Táto metóda umožňuje zákazníkovi vidieť ten istý produkts pokročilými funkciami a vyššou cenou.

Tieto obchodné techniky sú navrhnuté tak, aby povzbudzovali zákazníkov ku kúpe iných produktov. Pravdou je, že kedyzákazníci vidia viac ako to, čo potrebujú, budú motivovaní kupovať viac. Zistili sme viaceré štúdieže predaj a krížový predaj povzbudzujú zákazníkov, aby sa vrátili viac.

2. Zlepšiť dizajn webových stránok

V dnešnom digitálnom veku potrebujete vlastný dizajn webových stránok, aby ste prilákali a zapojili potenciálnych zákazníkov. tvojObchod s elektronickým obchodom je súčasťou spoločnosti a jej dizajn musí odrážať, ako je vaša značka profesionálna.V skutočnosti by propagačné kampane mali začať aj z vášho obchodu. Odhalili sa semaltoví špecialistiskutočnosť, že zákazníci sa najčastejšie vyhýbajú online obchodu, ak im chýba dôležité prispôsobenie.

Vybudovanie dobre navrhnutého obchodu s elektronickým tovarom je dôležitým krokom k prekonaniu konkurentov. Ak siplánujete redizajn vášho obchodu a potom sa uistite, že má vnímavý dizajn, ktorý zákazníkom ponúkaskvelý nákupný zážitok. V skutočnosti budete viesť viac predaja, keď uľahčíte ľuďomnavigovať a nájsť produkty na webových stránkach.

3. Urobte svoj web mobilný

V posledných rokoch sa na trh dostalo množstvo nových tabliet a smartfónov.výrazne zvýšil počet zákazníkov online. Štúdie ukazujú, že počet mobilných zákazníkovprekročil hranicu používania počítača. V tomto digitálnom veku, aby váš eCommerce obchod dokonale prijatýna rôzne mobilné zariadenia je nevyhnutnou súčasťou vášho obchodného úspechu.

Aj Google zvyšuje poradie mobilného vyhľadávania pre webové stránky, ktoré sa správne zobrazujú na mobilných zariadeniach.Ak chcete vytvoriť mobilnú verziu vášho aktuálneho webu, môžete použiť konverznú platformu alebo mobilný telefónplugins. Vytvorenie priateľského mobilného obchodu eCommerce je dobrý spôsob, ako môžete využiť na vystavenie vašej firmymobilným zákazníkom. S mobilnou optimalizáciou obchodu budete zvyšovať miery konverzie a zvýšite tržby.

4. Použite obrázky produktu s dobrou kvalitou

Nepoužívajte žiaden obrázok produktu iba kvôli pridávaniu obrázkov. Obrázky vašich produktov by mali maťvysokú kvalitu. Je pravda, že získanie obrázkov profesionálnych produktov môže byť skľučujúcou úlohou, aleje tiež pravda, že môžu pomôcť prilákať potenciálnych zákazníkov do vášho obchodu. Naši odborníci dokázali veľačasy, pri ktorých sa pridávajú živé obrazové položky s možnosťami priblíženia, povzbudzuje potenciálnych zákazníkov k nákupu produktu.

5. Optimalizácia opisov stránok produktov

Opisy stránok produktov majú potenciál lákať zákazníkov k nákupu. Uistite sa, žeste opísali užitočné funkcie, ktoré zaujmú zákazníkov. Nechajte ich ďalej motivovaťzúženia. Najobľúbenejšie stránky eCommerce, ako je Amazon, zobrazujú svoje vlastné kľúčové funkcie na zlepšenie predaja.

Opis by mal byť presne definovaný tak, aby bol potenciálny zákazník, ktorý ho čítal, povzbudenýprijať opatrenia. Môžete použiť atraktívne krátke odrážky na prezentáciu kľúčových funkcií produktu. Bezpochýbže budete chýbať na veľa predaja, keď sa podrobnosti, ktoré majú povzbudiť vašezákazníci, aby uskutočnili nákup, sú skryté v opise.

6. Vytvorte krátke propagačné produkty Videá

Video kampaň je dôležitá marketingová stratégia mnohých obchodov eCommerce, ktoré sa používajú na tozvýšenie predaja. Dnešní mobilní spotrebitelia uprednostňujú sledovanie videí viac ako iné typyobsahu. Vytvorte zaujímavé krátke propagačné videá svojich produktov, ktoré sú dôležitéfunkcie vašich produktov, ktoré dokážu zachytiť pozornosť zákazníkov. Integrujte tieto videá do rôznych webových stránok produktov.

Môžete tiež nahrávať videá o produktoch na všetky obľúbené stránky s videom, aby ste zvýšili expozíciu. nenechajtezabudnite optimalizovať svoje videá pre SEO pridaním kľúčových slov k titulu a popisu videa. vymôže pridať adresu vašej webovej lokality ako text v popise na to, aby mohol riadiť návštevnosť.

7. Vytvorte návrh jedinečnej hodnoty

Obrovská rozmanitosť, ktorá existuje v oblasti elektronického obchodu, sťažuje spoločnostiamaby sa vzdali konkurencie. Bez ohľadu na to, aké jedinečné si myslíte o svojich produktochExistuje pravdepodobne ďalší obchod, ktorý ponúka to isté alebo podobnévýrobkov na cieľový trh. Ak je to tak, čo potom môžete urobiť, aby sa vaša značkavyniknúť z radu ďalších tisícok značiek? Unikátnou hodnotovou ponukou je to, čobude vaša značka špeciálna. Musíte napísať dobrú jedinečnú hodnotu, ktorá sa zaoberáhodnotu vášho produktu. Za predpokladu, že vyniknete v konkurencii a budete mať výhody vedenia.

Na svojej domovskej stránke, na stránke produktu a na inzercii je možné integrovať jedinečnú hodnotuna zvýšenie miery konverzie. Mať vedomosti o tom, čo odlišuje vašu značku od inýchznačiek vám pomôže spustiť úspešný eCommerce obchod. Táto stratégia vám môže pomôcť oddeliť vás od vašich konkurentov.

8. Ponuka bezplatných a jednoduchých návratov

Táto marketingová taktika môže motivovať potenciálnych zákazníkov k nákupu od vás a zlepšiť predaj exponenciálne.Online vrátenie produktov pomohlo mnohým značkám eCommerce získať lojalitu zákazníkov a ochotne sa im vrátiť za viac.

On-line maloobchodné výnosy sú bežné v obchode eCommerce a zákazníci vrátia produktykúpili z času na čas. Váš zákazník sa môže rozhodnúť vrátiť poškodený výrobokalebo sa nezmestil dobre. Zákazníci vrátia približne jeden z troch produktov. V skutočnostiväčšina kupujúcich si pred zakúpením prehodnotí politiku vrátenia.

Ak potenciálni zákazníci vedia, že môžu voľne vrátiť tovar, sú pravdepodobnejšievráť sa znova. Štúdia, ktorú vykonala spoločnosť Wall Street Journal, potvrdila, že najlepšiezákazníci sú tí s najvyššou návratnosťou. Implementácia tejto politiky vo vašomprax vám pomôže vyhnúť sa strate veľkých predajných a obchodných príležitostí.

9. Zobrazenie produktov na domovskej stránke

Vaša domovská stránka je jednou z najdôležitejších častí vašej eCommerce webovej stránky, tak by ste malipoužívať ho na udržanie zákazníkov. Prezentujte najpredávanejšie produkty, aby mohli potenciálni zákaznícividieť ich jasne. Je viac pravdepodobné, že každý zákazník, ktorý prichádza do vášho obchodu eCommerceprostredníctvom iných stránok sa môže rozhodnúť navštíviť domovskú stránku a pozrieť si ďalšie produkty. Takže, umiestňovanie vašejnajpopulárnejšie produkty na domácej stránke nevyhnutne zvyšujú predaj.

10. Ponuka viacerých možností doručenia

Poskytnutie zákazníkom niekoľkých možností doručenia zvýši váš predaj. prekvapivo,ale podniky, ktoré predávajú kvalitatívne produkty, ponúkajú veľmi výnimočný on-line zážitokčasto zlyhávajú, pokiaľ ide o doručenie. Ak budete motivovať zákazníkov k nákupumôžete byť pripravený ponúknuť viacero možností doručenia. Takáto užitočná marketingová stratégiaje ľahko realizovateľná, ale pomáha vám vyhnúť sa stratám potenciálnych zákazníkov a nechať ich ísť k svojim konkurentom.

Je zrejmé, že internet zmenil spôsob vyhľadávania a nákupu produktov. Títodní s desktopom alebo mobilným zariadením si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete on-line. Ľudia sústále viac ochotní vstúpiť do eCommerce. Ak chcete držať krok s rastompopularitu on-line nakupovania, môžete sa obrátiť na odbornú pomoc, ktorú ponúka Semalt Digital Services Source .

November 22, 2017