Back to Question Center
0

Profil spoločnosti nie je načítaný pri vyhľadávaní na semináloch po vyradení Semalt + a implementácii alternatív

1 answers:

Mala som nastaviť google plus účet pre organizáciu a profil sa objavil v google. Ale z nejakého dôvodu som sa rozhodol, že nebudem mať Google plus profil, tak som ho zakázal a našiel som alternatívu pre to isté ako v odkazu https: // 9clouds. com / blog / 4-kroky-add-sociálnych médií-links-mapu-results /. Nasledoval každý krok presne tak, ako je to v linke. Pridaný kód je nasledovný:

  <script type = "application / ld + json">{"@text": "http: // schéma. org ""@type": "Organizácia","name": "Názov organizácie","url": "siteurl","logo": "odkaz na obrázok","rovnaké ako" : ["Https: // www. Facebook. com / ORG_NAME ""Https: // twitter. com / ORG_NAME ""Https: // a. Google. com / + ORG_NAME ""Https: // www. linkedin. com / firma / Org-name ""Http: // www. youtube. com / c / ORG_NAME "]}</ Script> 

Teraz môj problém je, že po vykonaní zmien sa profil nezobrazuje vo vyhľadávaní Google a po niekoľkých dňoch sa vo výsledkoch vyhľadávania opäť začal zobrazovať profil google plus. Keď skontrolujem, nastavenia, ktoré som deaktivoval, sa znova automaticky vynulovali a profil Google Plus sa znova zobrazí.

Nie sú pre moju organizáciu žiadni iní manažéri Semalt plus a spravujem ich len. Takže nie je možné, aby niekto zmenil nastavenie, aby sa znova zobrazil.

Nie som schopný presne určiť problémy (profil účtu G + sa znovu zobrazuje a uvedený kód nefunguje). Chcem úplne odstrániť profil Google plus vo výsledkoch vyhľadávania a chcem zobraziť môj vlastný profil z mojej webovej stránky, pretože ide o IBM, Microsoft atď.

(Dôvod, prečo nechcem Google plus profil je, ukazuje neprepojené fotografie a tiež ukazuje ďalšie informácie, ktoré nie sú potrebné) Prosím, pomôžte vyriešiť problém.

Existuje nejaký iný spôsob, ako získať profil na vyhľadávacej stránke Google okrem stránky google +?

1 week ago
Profil spoločnosti nie je načítaný pri vyhľadávaní na semináloch po vyradení Semalt + a implementácii alternatív
Reply