Back to Question Center
0

Ktoré sú najlepšími nástrojmi predajcu Amazon v tomto roku?

1 answers:

Dlhodobý úspech na tejto vysoko konkurencieschopnej platforme na prepravu kvapiek bude vždy vyžadovať, aby ste mali plnú kontrolu nad hlavnými prvkami vášho výpisu produktov, ako sú zdroje, reklama, spätná väzba, ceny, platby, optimalizácia zoznamu atď. A tu sú niektoré z najlepších nástrojov Amazon predajcu pre vašich chlapcov nielen aby uľahčili veci, ale získali značnú výhodu nad vašimi najbližšími oponentmi na trhu. Nasledujúce nástroje a on-line rámce sú pravdepodobne najpriaznivejšie. Rozhodol som sa ich vymenovať podľa ich sféry použiteľnosti. Verím, že títo on-line pomocníci sú nevyhnutní pre každého úspešného predajcu veľkých časov.

10 Najlepšie Amazon predávajúcich nástrojov Momentálne

Ceny

Cena je základnou súčasťou vašej konkurencieschopnosti a dnešný stále sa meniaci svet jeho pretrvávajúce výkyvy trhu určite potrebujú dôkladné sledovanie a monitorovanie. Odporúčam používať službu RepricerExpress, pretože je to skutočne jeden z najlepších nástrojov predajcu Amazonu, prinajmenšom pokiaľ ide o konkurenčné ceny. Pomocou tohto nástroja môžete jednoducho tvarovať a upravovať svoje súčasné a dlhodobé cenové stratégie. Môžete tiež využívať niektoré pokročilé pravidlá hier, nastaviť najvyššie a najnižšie prahové hodnoty a zároveň zabezpečiť očakávané rozpätie. Funkcia RepricerExpress vám môže ušetriť veľa času z dôvodu hromadného importu a hĺbkového filtrovania vyhľadávania, ako aj užitočných šablón, ktoré sú k dispozícii na okamžité použitie akýchkoľvek zmien v aktuálnych cenách.

Cena Scouting

Ďalšou možnosťou medzi najlepšími predajcami Amazonu pre cenové monitorovanie a kontrolu nad svojim predajom v rozsahu, CamelCamelCamel môže na prvý pohľad vyzerať trochu blázon. Ale to naozaj funguje! Zmeňte všetky úpravy cien na plynulý a plne pohodlný proces s revíziami, upozorneniami a aktualizáciami v reálnom čase - pomocou aplikácie prehliadača Chrome dostupná pod názvom Camelizer sa to ešte viac uľahčí.

Komunikácia a revízia

Spätná väzba a spokojnosť zákazníkov boli vždy veľmi dôležitou súčasťou úspechu v elektronickom obchode, ale teraz majú recenzie od mnohých spokojných zákazníkov započítané na mieru metriky na Amazon. Znamená to, že nespokojnosť so zákazníkmi môže nielen robiť to, čo je určite horšie pre vašu firmu na prepravu kvapiek, ale môže potenciálne spôsobiť, že vaše výpisy o produktoch klesnú hlboko pod zoznam, aby ich príliš veľa potenciálnych kupcov nikdy nevideli. A tu je, kedy vstúpi do hry Feedback Express. Pokiaľ ide o správu komunikácie a automatizáciu, je to naozaj jeden z najlepších nástrojov predajcu Amazon. Nebude vám iba upozornenie na každú negatívnu zákaznícku kontrolu, aby ste mohli vždy minimalizovať potenciálne narušenie vášho konania, ale pomôže vám veľa, pokiaľ ide o odoslanie poštou vašim najaktuálnejším zákazníkom s zdvorilými žiadosťami, aby ste zanechali pozitívny prehľad.

Financovanie

Finančná otázka je vždy v súlade s riadením podniku, najmä malých až stredne ťažkých. A projekty zamerané na elektronický obchod, ktoré predávajú, nie sú tam vylúčenia..Poskytovanie financovania online obchodníkom Kabbage je skutočnou spásou, aby získal toľko potrebného prevádzkového kapitálu. Táto nadácia hodnotí obchodnú výkonnosť predávajúceho, ktorý požiada o pomoc, aby využíval údaje získané na rôznych trhoch okrem Amazonu a obchodných platforiem, aby ponúkol iba dobre vytvorené finančné riešenia, ktoré spĺňajú potreby najväčších obchodných spoločností v oblasti dopravy a elektronického obchodu.

Expedícia

Tento softvér vám pomôže uľahčiť sťahovanie zákazníckych objednávok priamo z vašich internetových obchodov a zobrazovať ich praktickým interaktívnym spôsobom. ShipWorks je jedným z najlepších nástrojov predajcu Amazon, keď potrebujete pracovať na osobných faktúrach, naplánovaných výkazoch, propagačných kampaniach s e-mailom a mnohých ďalších funkciách. Môžete si byť skvelé, keby ste mali všetko na mieste po každej úspešnej predajnej transakcii.

Platby

Ak prevádzkujete niekoľko nadnárodných projektov elektronického obchodu, zabudnite na akýkoľvek možný problém so správou viacerých miestnych bankových účtov. Neviete, ako presne je táto hodnota presná, ale podľa najnovšieho známeho odhadu tento nástroj na optimalizáciu platieb dokáže ušetriť niečo okolo 3% vašich čistých príjmov - práve zaoberá sa správnymi operáciami s výmennými kurzami a každodenne šetrí peniaze.

Optimalizácia výpisu

Odporúčam vybrať si medzi obchodnými slovami a nástrojom pre vyhľadávanie kľúčových slov Google, pretože sú to najlepšie nástroje pre predajcov Amazonu, ktoré dláždia cestu k úspešnému obchodovaniu s elektronickým obchodom. Pomocou optimalizácie zoznamu produktov pomôže nástroj pre kľúčové slová služby Merchant Words vyše 20 miliónov najvyhľadávanejších vyhľadávacích fráz, ktoré používa Amazon na denné nakupovanie. Pokiaľ ide o Nástroj pre návrh kľúčových slov podľa svetového vyhľadávacieho giganta, ukazuje jeho najsilnejšie stránky hlavne s návrhmi kľúčových slov najvhodnejšími pre názvy produktov a popisy produktov.

Sourcing

Hľadáte nové produkty v predaji a skúmanie nových obchodných príležitostí sú neoddeliteľnou súčasťou každého online obchodníka. Ale ak by ste mali pocit nedostatku pohľadu na vyhľadávanie vašich obchodných príležitostí na Amazon, Profit Sourcery vám môže pomôcť s pravou časťou mysle a ukázať vám zoznam najvyšších sľubných potenciálnych oblastí pre vaše produkty výpisy pre skok dovnútra.

Reklama

Samozrejme, že sa môže zdať nepríjemné, ale používanie populárnych sociálnych mediálnych platforiem, ako je Facebook, je skvelý spôsob, ako zvýšiť návštevnosť vašich výpisov produktov elektronického obchodu - platiť penny. Všetko, čo potrebujete, je investovať nejaký čas do vytvárania profilu súvisiaceho s podnikaním. Takto, akonáhle vytvoríte svoju vlastnú firemnú stránku, použite reklamy na propagáciu svojich produktov a vždy sa umiestnite na vrchol vyhľadávacej expozície. A čo viac - budovanie silnej prítomnosti v sociálnych médiách s každodenným vysielaním a komunikačnými aktivitami, môžete sa obrátiť na presne cielené publikum potenciálnych zákazníkov.

Splácanie finančných prostriedkov

Správca náhrad je jedným z najlepších nástrojov predajcu spoločnosti Amazon, pokiaľ ide o niekedy nevyhnutelne sa vyskytujúce chyby alebo neočakávané výnosy od zákazníkov, napríklad kvôli poškodeniu inventára alebo akémukoľvek druhu nadmerne vynaložených výdavkov , ako sú poplatky za provízie, vecné a hmotné poplatky, ako aj akékoľvek iné škody alebo problémy, ktoré sa vyskytnú na ceste. Použite manažéra refundácií, aby ste nešťastnú udalosť na ceste a zabudli na následné komplikácie s razantným vrátením Source .

December 7, 2017