Back to Question Center
0

Voľný web Škrabky pre neprofesionálov - Semalt Tipy

1 answers:

Nástroje, o ktorých tu budeme diskutovať, sú ideálne pre programátorov, neprofesionálni používatelia. Najlepšie je, že sú k dispozícii online ako freeware, ktorý pomáha vykonávať rôzne úlohy škrabania webu a odporúčajú odborníci.

Web Scraping Plugins / Extensions

Ak hľadáte pre škrabanie zásuviek alebo rozšírenie, mali by ste vyskúšať nasledovné:

Je to úžasný program škrabania webových stránok, ktorý dokáže extrahovať informácie zo zoznamov a tabuliek a konvertovať ich na súbory XLS a CSV. Toto rozšírenie prehliadača Chrome je vybavené množstvom možností. Data Scraper je k dispozícii ako vo voľnej, tak v platenej verzii - скупка сетевого оборудования. Nevyžaduje žiadne kódovanie. Mali by ste však nainštalovať prehliadač Google Chrome, aby ste získali čo najväčšiu výhodu tohto doplnku.

 Webový škrabák (Chrome) 

Tento nástroj je skvelý pre tých, ktorí používajú prehliadač Google Chrome ako hlavný webový prehliadač. Webový škrabka je k dispozícii na okamžité prevzatie a umožňuje vytvárať jednoduché súbory Sitemap. Potrebujete vytvoriť súbor Sitemap a špecifikovať, aké údaje chcete získať. Potom môžete importovať údaje získané do súborov CSV.

 

Škrabka (chróm) 

Ďalšia skvelá nástroj na škrabanie webových stránok , ktorý by ste si nemali nechať ujsť. môžete extrahovať toľko súborov, koľko chcete a usporiadať dáta do vhodných formátov.Potom stačí zvoliť text a vložiť ho do tabuľky, potom kliknúť na tlačidlo Scrape podobné a povoliť tomuto programu vykonávať jeho funkcie. Nasledujúce programy slúžia ako silní klienti škrabka:

 Octoparse 

Octoparse je ľahko použiteľný a výkonný škrabák, ktorý spracováva dynamické i statické webové stránky pomocou cookies , javascript a AJAX.Môžete okamžite sťahovať súbory a vytvárať craping úlohy na extrahovanie dát z akejkoľvek stránky bez nutnosti užívateľského mena a hesla.Tento freeware podporuje systém Windows a nefunguje s inými systémami.

Rovnako ako Octoparse, Parsehub je skvelý nástroj na škrabanie webových stránok, ktorý zhromažďuje údaje z webových stránok pomocou AJAX tec hnológia, JavaScript a súbory cookie. Vďaka špeciálnej technológii strojového učenia dokáže čítať, vyhodnocovať a transformovať webové dokumenty do príslušných dát. Jeho desktopové aplikácie podporujú Windows, Linux a Mac OS X.

 Visual Scraper 

Jedná sa o jeden z najlepších bezplatných webových škrabiek. Visual Scraper prichádza s jednoduchým rozhraním point-and-click a môže byť použitý na zhromažďovanie obrovského množstva dát. Môžete ľahko získať údaje v reálnom čase z požadovaných stránok alebo stránok a môžete ich exportovať do súborov CSV, JSON, SQL a XML.

 Outwit Hub 

Jedná sa o rozšírenie pre Firefox, ktoré si môžete stiahnuť z oficiálneho obchodu s doplnkami pre Firefox. Keď ho nainštalujete a aktivujete, tento program bude pracovať s vaším prehliadačom. Okrem toho má funkcie na rozpoznávanie dátových bodov, ktoré vám umožnia príjemné a pohodlné skrátenie. Jeho nastavenie je pomerne jednoduché a môžete rýchlo extrahovať údaje, ktoré potrebujete. Očistené údaje sú uložené vo formátoch JSON, RSS a XML.

December 8, 2017