Back to Question Center
0

Voľný web Škrabky pre neprofesionálov - Semalt Tipy

1 answers:

Nástroje, o ktorých tu budeme diskutovať, sú ideálne pre programátorov, neprofesionálni používatelia. Najlepšie je, že sú k dispozícii online ako freeware, ktorý pomáha vykonávať rôzne úlohy škrabania webu a odporúčajú odborníci.

Web Scraping Plugins / Extensions

Ak hľadáte pre škrabanie zásuviek alebo rozšírenie, mali by ste vyskúšať nasledovné:

Je to úžasný program škrabania webových stránok, ktorý dokáže extrahovať informácie zo zoznamov a tabuliek a konvertovať ich na súbory XLS a CSV. Toto rozšírenie prehliadača Chrome je vybavené množstvom možností. Data Scraper je k dispozícii ako vo voľnej, tak v platenej verzii. Nevyžaduje žiadne kódovanie. Mali by ste však nainštalovať prehliadač Google Chrome, aby ste získali čo najväčšiu výhodu tohto doplnku - how to create infographics video.

 Webový škrabák (Chrome) 

Tento nástroj je skvelý pre tých, ktorí používajú prehliadač Google Chrome ako hlavný webový prehliadač. Webový škrabka je k dispozícii na okamžité prevzatie a umožňuje vytvárať jednoduché súbory Sitemap. Potrebujete vytvoriť súbor Sitemap a špecifikovať, aké údaje chcete získať. Potom môžete importovať údaje získané do súborov CSV.

 

Škrabka (chróm) 

Ďalšia skvelá nástroj na škrabanie webových stránok , ktorý by ste si nemali nechať ujsť. môžete extrahovať toľko súborov, koľko chcete a usporiadať dáta do vhodných formátov.Potom stačí zvoliť text a vložiť ho do tabuľky, potom kliknúť na tlačidlo Scrape podobné a povoliť tomuto programu vykonávať jeho funkcie. Nasledujúce programy slúžia ako silní klienti škrabka:

 Octoparse 

Octoparse je ľahko použiteľný a výkonný škrabák, ktorý spracováva dynamické i statické webové stránky pomocou cookies , javascript a AJAX.Môžete okamžite sťahovať súbory a vytvárať craping úlohy na extrahovanie dát z akejkoľvek stránky bez nutnosti užívateľského mena a hesla.Tento freeware podporuje systém Windows a nefunguje s inými systémami.

Rovnako ako Octoparse, Parsehub je skvelý nástroj na škrabanie webových stránok, ktorý zhromažďuje údaje z webových stránok pomocou AJAX tec hnológia, JavaScript a súbory cookie. Vďaka špeciálnej technológii strojového učenia dokáže čítať, vyhodnocovať a transformovať webové dokumenty do príslušných dát. Jeho desktopové aplikácie podporujú Windows, Linux a Mac OS X.

 Visual Scraper 

Jedná sa o jeden z najlepších bezplatných webových škrabiek. Visual Scraper prichádza s jednoduchým rozhraním point-and-click a môže byť použitý na zhromažďovanie obrovského množstva dát. Môžete ľahko získať údaje v reálnom čase z požadovaných stránok alebo stránok a môžete ich exportovať do súborov CSV, JSON, SQL a XML.

 Outwit Hub 

Jedná sa o rozšírenie pre Firefox, ktoré si môžete stiahnuť z oficiálneho obchodu s doplnkami pre Firefox. Keď ho nainštalujete a aktivujete, tento program bude pracovať s vaším prehliadačom. Okrem toho má funkcie na rozpoznávanie dátových bodov, ktoré vám umožnia príjemné a pohodlné skrátenie. Jeho nastavenie je pomerne jednoduché a môžete rýchlo extrahovať údaje, ktoré potrebujete. Očistené údaje sú uložené vo formátoch JSON, RSS a XML.

December 8, 2017
Voľný web Škrabky pre neprofesionálov - Semalt Tipy
Reply