Back to Question Center
0

Efektívne skopírovanie webových dát pomocou nástroja Grabzit - Semalt Advice

1 answers:

Bezplatné online škrabky na web sú skvelý spôsob zhromažďovania informácií a údajov usporiadajte ho v použiteľnom formáte. S vhodným nástrojom škrabania webových stránok je pre nás jednoduché zhromažďovať údaje, zlúčiť ich do nových alebo existujúcich databáz a používať ich na to, aby vaše online podnikanie rástlo. Nie je pochýb o tom, že najlepší spôsob, ako skrútiť dáta z webových stránok alebo PDF dokumentov, je použiť GrabzIt's Web Scraper Tool!

Aké typy údajov alebo informácií môžu byť oškrabané?

Tento úžasný Web škrabka môže ľahko skrátiť dáta z akejkoľvek časti webových stránok. Či už ide o stránku s obsahom, súbor HTML, prvky ako span a div, atribúty elementu HTML, text uložený v dokumente alebo obrázku PDF, môžete ho ihneď skrátiť pomocou programu Grabzit.

Ako funguje tento webový škrabák?

GrabzIt's Web Scraper dokáže čítať webové stránky ako bežní užívatelia ich vidia pomocou webových prehliadačov, ktoré umožňujú špeciálnym škrabákom skartovať dynamické aj statické HTML súbory - clapton build subtank mini coils. Znamená to, že obsah vytvorený pomocou AJAX alebo Javascriptu môže byť stiahnutý v priebehu niekoľkých sekúnd a bez ťažkostí. Web Scraper môže okrem toho skrátiť obsah súborov PDF a čítať texty JPG a PNG.

Nástroj Web Scraper nám umožňuje kliknúť na tlačidlá a prepojenia formulára odoslania, vybrať možnosti stránky a vykonať ďalšie podobné úlohy. Umožňuje prístup k stránkam podobným spôsobom ako bežní používatelia. Akonáhle ste vybrali prvky, niektoré webové škrabky vás môžu požiadať, aby ste vytvorili sofistikované regulárne výrazy, aby mohli bez problémov skrútiť a extrahovať vaše dáta. Môžete tiež povoliť programu Grabzit na vytvorenie regulárnych výrazov na pozadí a oškrabovať toľko súborov, koľko chcete.

Vaše dáta budú prístupné v rôznych formátoch, ako sú Excel, XML, JSON, CSV, SQL a HTML a budete ich môcť používať buď pre servery SQL alebo MySQL. Môžete tiež použiť svoju možnosť URL spätného volania, ktorá vám umožní používať rozhrania API a automatizovať celý proces škrabania. Tento webový škrabák je dodávaný s vynikajúcim online sprievodcom a automaticky vytvára inštrukcie, ktoré vám pomôžu identifikovať obsah na účely škrabania. To znamená, že nemusíte vyberať obsah, ktorý by ste mohli chcieť manuálne skrátiť.

Záver

Veľa webových stránok ukladá rovnaký obsah na viacero stránok, takže by ste mali použiť Grabzitov webový škrabák na zacielenie všetkých údajov súčasne. Tento nástroj automaticky vyhľadá obsah zodpovedajúci vašim smerom šrotovania, vyhľadá a organizuje webové adresy z celého webu. Prípadne môžete ľahko určiť presnú webovú stránku alebo adresu URL, ktorú chcete získať, alebo stačí špecifikovať podsekcie blogu alebo webových stránok, ktoré sa majú prehľadávať. Je to jediný nástroj, ktorý ponúka prístup k online údajom bez nákladov, čo znamená, že môžete použiť tento program bez zaplatenia penny.

December 8, 2017