Back to Question Center
0

Ako bezpečné je vytváranie nových spätných odkazov s tvorbou a propagáciou obsahu?

1 answers:

Som presvedčený, že najlepšou najlepšou metódou vytvárania nových spätných odkazov, ktoré sú perfektne relevantné pre vaše webové stránky alebo blog, je vytvorenie jedinečného obsahu, ktorý prinesie skutočnú hodnotu čitateľom. Takže kvalitný obsah a presadzovanie správneho spôsobu môže prirodzene zvýšiť vašu popularitu medzi online komunitou, generovať vám viac akcií, vedie, nasleduje, predplatné a samozrejme budovať nové spätné odkazy. A tvorba obsahu sa vždy vyplatí - čím drahší obsah máte, tým lepšie je jeho šance na to, aby ho používateľ ocenil, a napokon sa pripojiť.

Ale ako bezpečné je vytváranie nových spätných odkazov na vaše webové stránky alebo blog s pevným obsahom na niektorých populárnych a dobre požadovaných témach? Kľúčovým prístupom z tohto problému je, že hlavné vyhľadávacie nástroje, ako je samotný Google, chcú, aby každý spätný odkaz súvisiaci s obsahom bol publikovaný. To znamená, že takéto spätné odkazy by mali byť riadené editorom zo strany prepojovacieho zdroja tretej strany. Jednoducho, všetky odkazy zostavené automaticky (t. J. Bez skutočnej redakčnej kontroly) sú z pohľadu vyhľadávacieho nástroja Google zlé (inak nekvalitné). Samozrejme, táto "definícia" je zjednodušená, ale má zmysel. Takže si to položme - prijatie na pomerne agresívnu automatizovanú budovu odkazov alebo kvantitatívne zamerané schéma na získanie čo najväčšieho počtu spätných odkazov určite nebude robiť veci, ktoré nemajú nič spoločné s Vašou bezpečnosťou proti sankciám spoločnosti Google.

Takže, pokiaľ ide o všeobecne akceptovaný a plne bezpečný spôsob vytvárania nových spätných odkazov s obsahom pod redakčnou kontrolou, sú tu hlavné taktiky tvorby a propagácie obsahu, ktoré sa majú použiť na vašich webových stránkach alebo blogoch. Chystám sa preskočiť zrejmú redakčnú voľbu (ako rozhovory, infografiky, návnady na linkách atď.), Aby som vám ukázal ďalšie spôsoby vytvárania nových spätných odkazov s obsahom. Potrebujú trochu objasnenie toho, čo presne vyzerá bezpečné v očiach spoločnosti Google. Takže poďme ich rýchlo prebehnúť.

  • Blogovanie hostí - v prvom rade má prepojovací web alebo blog vlastnú voľbu akceptovať alebo nepovažovať váš príspevok vôbec , Samozrejme, musí existovať manuálna redakčná kontrola všetkých nových spätných odkazov v rámci nedávno publikovaných článkov alebo blogových príspevkov.
  • Podanie adresára - predkladanie adresárov, ktoré kontrolujú všetky podania, by bolo bezpečné, ak si zachovávajú redakčnú kontrolu (inak, ak odmietnu všetky stránky a blogy nízkej kvality).
  • Tlačové správy a mediálne zdroje - zaobchádzanie s nimi je v poriadku, ak vydávajú opakujúce sa správy len pre skutočne hodné príbehy a nič iné. Nezabúdajte, že tento typ spravodajských webových stránok je určený na distribúciu, a nie na samotný pôvodný odkaz.
  • Komentáre k blogu - vzhľadom na to, že redakčná voľba zvyčajne patrí priamo do bloggeru, iba vybraný počet najdôveryhodnejších blogov by bol dostatočne bezpečný na vytvorenie nových spätných odkazov s niektorými skutočne vhľadnými a vysoko kvalitnými komentáre.
  • Súvisiace fóra, miestna komunita a stránky otázok - by boli bezpochyby bezpečné miesta pre budovanie odkazov s tvorbou a propagáciou obsahu. Len preto, že nejaký spam bude moderátorom vymazaný v krátkej dobe, alebo bude v blízkej dobe daný miestnou komunitou Source .
December 8, 2017