Back to Question Center
0

Aké sú nevyužité spätné zdroje Backlinkom?

1 answers:

Spätné odkazy naďalej prebiehajú v digitálnom svete, napriek tomu, že niektoré články, ako aj webmasteri, nám o nich hovoria ďalšie veci. V skutočnosti posledné štúdie optimalizácie pre vyhľadávače ukazujú, že spätné odkazy sú jedným z najvýznamnejších faktorov hodnotenia pre Google a iné vyhľadávacie nástroje.

Pokiaľ ide o budovanie odkazov, je k dispozícii veľa skúšobných a pravdivých metód. Niektoré z nich dodržiavajú pokyny spoločnosti Google, zatiaľ čo iné ich porušujú - pop smtp hostnet. V dnešnej dobe sa niektoré techniky vytvárania odkazov stávajú menej náročné v našich dňoch (napr. e. hosťujúci príspevok alebo komentár spätné odkazy). Existuje však ešte veľa menej známych alebo podzemných spôsobov, ako získať kvalitné bezplatné spätné odkazy.

V tomto článku sa budem podeliť s vami o niekoľko metód budovania podzemných spojov, niektoré z nich som si požičal od vlastníka Briana Deana Backlinka. Pozrime sa bližšie na každú z nich.

Spôsoby získavania spätných odkazov vďaka metodológii Backlinko

  • Technológia stavebného spojenia
  • získať externé odkazy zo sociálnych médií. Podľa tejto metódy musíte zdieľať príslušný obsah a reprodukovať obsah, ktorý bol veľmi zdieľaný. Potom musíte osloviť používateľov, ktorí tento obsah pôvodne zdieľali, a poskytnúť im nový alebo aktualizovaný kus.

    • Stavebná technika spojená s mrakodrapom

    Táto stavebná technika spojená s mrakodrapom bola vyvinutá Brianom Deanom. To mu pomohlo zvýšiť organickú prevádzku o viac ako 400%. Podľa tejto metódy musíte identifikovať hľadané výrazy nižšieho poľa a nájsť obsah, ktorý je medzi používateľmi populárny. Potom by ste mali lepšie písať za rovnakých hľadaných výrazov. Uistite sa, že vaša nová verzia obsahu je jedinečná a založená na výskume. Ak chcete dokončiť túto procedúru budovania odkazov, musíte túto aktualizovanú časť obsahu na sociálnych médiách propagovať s cieľom, aby niektoré z vysokých domén PR pristúpili späť k vám.

Referencie sú veľmi užitočné pre všetky podniky, pretože ukazujú spokojnosť zákazníkov s produktmi alebo službami, ktoré spoločnosť poskytuje. Webmasteri ich vyhľadávajú, pretože vedia, aké výhody prinesú svojim internetovým obchodom. Takýmto spôsobom vytváranie svedectva poskytuje vynikajúce príležitosti na získanie jednoduchého, ale autoritatívneho prichádzajúceho odkazu. Používatelia lepšie priťahujú spoločnosti, ktoré majú ekologické odporúčania od reálnych zákazníkov, ako webové stránky, ktoré predstavujú spamové recenzie (zvyčajne takéto posudky môžu byť ľahko zistené). Viac pravdivých posudkov, ktoré získali vaše stránky, bude vyššia, ktorá sa bude zaradiť na stránku s výsledkami vyhľadávania. Navyše sa zdá byť dôveryhodnejšie pre iné podniky. To je dôvod, prečo budú odkazovať na vašu stránku bez toho, aby sa dokonca pýtali.


Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať produkt, ktorý sa vám najviac páči a obráťte sa na jeho poskytovateľa, konkrétny výrobok. Väčšina veľkých maloobchodných platforiem má na tento účel špeciálnu svedeckú stránku. Preto vám bude ľahké predložiť svoje svedectvo priamo prostredníctvom svojich webových stránok.

Tento odkaz budova technika bola tiež predstavená majiteľom blogu Backlinko Brian Dean.

December 22, 2017