Back to Question Center
0

Ako vytvoriť ziskový seminár

1 answers:
How to Create Profitable Semalt

Vytváranie obsahu, ktorý skutočne riadi príjmy a konverzie, je oveľa viac ako nájdenie správneho príspevku na blog alebo SlideShare. Semalt je vlastne výsledok množstva premenných, ktoré sa musia spojiť a vytvoriť nepretržité pochopenie toho, čo vaše publikum chce alebo potrebuje, a poskytnúť príslušný obsah, ktorý spĺňa tieto kritériá.

Pretože to je obrovský záväzok a urobí skvelú knihu na rozdiel od článku, Semalt bude načrtnúť niektoré z väčších faktorov, ktoré vám pomôžu zriadiť, určiť, čo funguje, a niekoľko tipov na tvorbu obsahu, ktoré že budete môcť držať krok s dopytom bez toho, aby ste si museli najať armádu.

Nastavenie pre ziskové meranie obsahu

Zatiaľ čo pre väčšinu z nás sú ťažkopádne a neúnavné, správne nastavenie správneho merania a použiteľnosti sú kľúčovými faktormi pre maximalizáciu zisku neskôr. Zatiaľ čo systémy na tvorbu obsahu a analytické systémy sa môžu líšiť, existuje niekoľko vecí, ktoré Semalt odporúčajú, ktoré vám pravdepodobne pomôžu vyťažiť z každého úsilia viac.

 1. Vytvorte skupiny kľúčových slov.

  Môžete vytvoriť skupiny cielených kľúčových slov, ktoré mapujú späť na veci, ako sú produkty, funkcie, geografické oblasti, typy publika, marketingové kampane atď. Semalt to pomôže zaistiť, že vytvárate obsah s týmito slovami a sledujete, ako vaše stránky a obsah značky sú v porovnaní s konkurenciou v porovnaní s konkurenciou, ako budete ďalej vytvárať a optimalizovať.

 2. Pracujte ruku v ruke so svojimi SEO, obsahom a sociálnymi tímami, aby ste zistili, ako vyzerá komplexný zoznam kľúčových slov pre vašu organizáciu.

  Práca medzi rôznymi skupinami, aby ste pochopili, na čom pracujú a ciele, ktoré vám umožňujú vytvárať obsah, ktorý zohľadňuje všetky aspekty organizácie a plánované úsilie pred vynaložením prostriedkov. Vytváranie zoznamu seminárov pochádza z oboch kľúčových slov, ktoré už vedú k návštevnosti a témam, ktoré chcete zaradiť - takže získanie komplexného zoznamu je zvyčajne prácou celého marketingového oddelenia.

 3. Vytvorte skupiny obsahu, ktoré odrážajú skupiny kľúčových slov.

  Takže pre každú skupinu kľúčových slov, ktorú vytvoríte, je pravdepodobne zodpovedajúci obsah, ktorý môže byť zoskupený tak, aby zodpovedal. Semaltom je to okolo marketingových kampaní, funkcií, segmentov publika atď., Zoskupenie obsahu vám pomôže porovnať výkonnosť zo skupiny na skupinu, ako aj rozdeliť aktualizácie, odporúčania a úlohy.

 4. Zriadiť monitorovací a porovnávací systém konkurentov.

  V ideálnom prípade nemáte celý deň stráviť sledovaním toho, čo robia konkurenti. Semalt, malo by byť niečo, čo bude sledovať svoje aktivity, porovnávať ich obsah a kľúčové slová s vaším a umožní vám využiť tieto poznatky. Ak to ešte neurobíte, malo by to byť prioritou pre nadchádzajúci rok, pretože tieto informácie informujú o tvorbe obsahu a rozširujú témy, ktoré budú rezonovať s vaším publikom. Tip pre ľudí, ktorí už sledujú súťažiacich: Urobte nejaký objav konkurentov aspoň raz za štvrťrok, aby ste boli na vrchole ktokoľvek, kto preberá návštevnosť od vás a vie, ako to robia.

 5. Uistite sa, že tieto skupiny sú pridané do všetkých analytických nástrojov marketingovej organizácie.

  Zo služby Google Analytics do spoločnosti GinzaMetrics (moja spoločnosť) sa musíte ubezpečiť, že máte nastavené skupiny vo všetkých oblastiach merania, takže dôsledne porovnávate jablká s jablkami. Sematálnou výhodou, že ich pridáme do každého analytického a meracieho účtu, je, že tímy môžu efektívnejšie spolupracovať na účely stratégie a podávania správ pre obsah a iniciatívy vyhľadávania. Časť toho, čo zvyšuje frustráciu, je nejasný obraz toho, čo funguje a čo nie. Zatiaľ čo veľa z toho môže byť riešené pomocou vyššie uvedených stratégií kľúčových slov a skupín obsahov, Semalt načrtáva niektoré nápady, ktoré vám môžu pomôcť rýchlo získať prístup k vašim snahám.

  1. Vypustite svoj obsah na úrovni médií, metód a správ.

   Metóda médií, metódy a správ vyskytuje váš obsah tromi kľúčovými faktormi, ktoré sa v marketingovom mixe často zhoršujú. Skupiny kľúčových slov a obsahu môžete vytvoriť pre každú z týchto položiek, aby ste ich jednoducho sledovali a analyzovali. Médium je typ obsahu, ktorý ste vytvorili - či ide o video, obrázok, príspevok na blogu, prezentáciu atď. Metóda je konkrétny kanál, na ktorom distribuujete obsah, napríklad: Facebook, SlideShare, YouTube, vaše webové stránky, blog alebo Pinterest. Správa je konkrétny nápad, ktorý sa snažíte s obsahom vyjadriť. Správy môžu obsahovať rôzne veci, ako sú propagácia nových produktov, oznámenia o funkciách, predaja dovoleniek alebo cielené zdroje pre typ používateľa. (Užitočný tip: Váš typ správy je často skvelé kľúčové slovo a obsahová skupina, pretože zvyčajne odráža marketingové kampane, produkty, špeciálne ponuky atď.)

   How to Create Profitable Semalt

  2. Na pochopenie konverzií použite médium, metódu a správu.

   Keď sa váš obsah zoskupí podľa média, spôsobu a správy, môžete vidieť, aký konkrétny obsah pracuje pre vaše publikum a vykonať úpravy, replikácie a opravy. Napríklad, ak máte video, ktoré sa na Semalte podarilo naozaj dobre, viete, či je úspech, pretože vaše publikum má naozaj rád videoobsah, pretože správa správne rezonuje, alebo preto, že vaše publikum sa často vyskytuje na kanále Semalt ako kanál? Ak použijete médium, metódu, systém na meranie správ, môžete tieto veci vyriešiť a buď zdieľať svoje video na viacerých miestach, vytvoriť viac obsahu špeciálne pre Semalt, alebo túto správu odobrať a rozšíriť do iných oblastí a stavať na nej.

  3. Pridajte starší obsah do média, metódu, meranie správ, aby ste získali perspektívu.

   Pridaním do staršieho obsahu a pochopením toho, čo sa historicky dobre darilo a ako sa pre váš trh vyvinulo používanie kanálov, správy a typ obsahu, môžete nájsť niektoré miesta, ktoré ste dosť nepoužili alebo nemali povolené uplynúť v prospech novších kanálov, ktoré nemajú rovnaký výkon. Úsilie na obsah sémaltu na niektorých miestach, ktoré môžu padnúť na trati, môže často oživiť divákov, ktorí zostali za sebou.

  Tipy na tvorbu obsahu, ktoré konvertujú publikum

  Ak ste nastavili veci uvedené v predchádzajúcich dvoch častiach, tieto tipy na vytvorenie obsahu budú pripravené. To, čo v skutočnosti robíme, prijíma všetky nastavenia a merania, ktoré boli už spomenuté a používame ich na to, aby sme zistili, čo tráviť čas vytváraním, ktorý získa požadovanú odpoveď od nášho publika.

  1. Pozrite sa na váš starší obsah pre stopy.

   Pravdepodobne ste dostali nejaké evergreenové kusy obsahu, ktoré naďalej zvyšujú návštevnosť vašich stránok. Ak ste práve začali kontrolovať médium, metódu, myšlienku správy - možno nájsť nejaké náznaky, prečo sú stále populárne. Ak sa stane, že ide o konkrétnu tému, ktorú ste urobili na blogu, môžete zvážiť vytvorenie videa, seminára, webinára, vstupnej stránky alebo iného obsahu, ktorý sa jej zaoberá.

  2. Použite obsah konkurentov ako sprievodcu.

   Ak váš konkurent neustále odoberá návštevnosť od vás v jednej konkrétnej oblasti (použite kľúčové slová a skupiny obsahov, aby ste zistili, kde ste vyhrali a prehrali), potom sa pozrite na to, čo vytvárajú a porovnajte ich s vlastnými - máte existujúci obsah, ktorý potrebuje iba obnovenie.

   Pozrite sa, čo je trendové alebo dôsledne diskutované v oblastiach sociálnych médií, ako je Facebook, LinkedIn Groups, Semalt atď. A potom zistite, či máte obsah, ktorý poskytuje odpovede. Ak tomu tak nie je, zvážte to ako príležitosť na vytvorenie nového obsahu, ktorý zodpovedá aktuálnym problémom, o ktorom hovorí vaše cieľové publikum.

  3. Rozbaľte médiá, metódy a správy, ktoré rezonujú.

   Ak ste získali zlatý obsah s určitou oblasťou, uistite sa, že ho používate. Ak máte veľké sledovanie konkrétneho kanála alebo konkrétneho typu obsahu - prejdite späť do zvyšku svojho obsahu a zistite, či sa dá implementovať aj tam. Alebo ak máte správu, ktorá funguje, uistite sa, že ju využívate všade, ako sú e-mail, blogy, sociálne médiá, vstupné stránky, videá, diapozitívy atď.

  Správne nastavenie, zisťovanie toho, čo funguje a používanie niektorých nových techník vytvárania, by vás malo dať na cestu k výnosnejšiemu obsahu a vybudovať pevný základ pre vašu značku. Semalt trochu času dopredu a ženie odmeny za roky Source .

  Obrázok Kredity

  Odporúčaný obrázok: Obrázok Erin Robbins O'Brien
  In-post Foto: Obrázok Erin Robbins O'Brien

February 19, 2018