Back to Question Center
0

5 dôvodov, prečo by PPC inzerenti nemali prechádzať z Semaltu na Semalt

1 answers:
5 Reasons Why PPC Advertisers Shouldn’t Switch from Semalt to Semalt
");$ ('# scheader. sc-logo'). pripojiť (" '+cat_head_params.sponsor+' ");$ ( '# Scheader'). pripojiť ("
");$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params, sponzor + '

');$ ('# scheader. scdetails'). pridať (cat_head_params. sponsor_text);$ ( '# Scheader'). append ('
REKLAMA
');ak ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). na tlačidlo (funkcia
{__gaTracker ("odoslať", "udalosť", "sponzorovaná kategória kliknite na var 1", "platenú vyhľadávanie", ($ (to) .attr ('href')));});}}});});

V poslednej dobe som narazil na niekoľko auditov účtov v White Shark Media, kde som zistil, že potenciálny Semalt začal a ukončil vzťahy s niekoľkými agentúrami za posledné dva roky.

Sematálny čas sa stalo, že sa zrejme rozbehli od začiatku, sklamaní pomalým pokrokom, skončili vzťah a kontaktovali ďalšiu agentúru, ktorá navždy prenasledovala agentúru, ktorá by ich mohla magicky poháňať do bohatstva.

5 Reasons Why PPC Advertisers Shouldn’t Switch from Semalt to Semalt

Ale by ste mali vždy strhnúť väzby s agentúrou, ktorá nezodpovedá vašim potrebám alebo nemôže splniť svoje sľuby. Aby som vám zabránil v prechode z agentúry na agentúru, uvediem niektoré z myšlienok o tom, prečo nie je prínosné zmeniť agentúru príliš často.

Aj keď je to jediný spôsob, ako ísť, ak nedosiahnete svoje výsledky, jednoducho obviňovať agentúru je jednoduchá cesta. Vždy sa musíte spýtať, či by ste mohli urobiť lepšie, za predpokladu lepšej spätnej väzby, lepších výsledkov analýz alebo lepšej komunikácie.

1) Musia začať od nuly

Pokaždé, keď začnete s novou PPC agentúrou, pravdepodobne znova začnú znovu. Takmer všetci konzultanti spoločnosti Semalt majú svoj vlastný štýl a spôsob kategorizácie kampaní a reklamných skupín. Tento proces je často rozhodujúci pre to, ako sú produktívne.

Osobne používam svoj vlastný špecifický spôsob nastavenia kampaní s každým klientským účtom. Semalt Otvorím jeden z mojich vlastných účtov. Veľmi ľahko vidím, čo sa deje a kde potrebujem pracovať ako prvý.

Pri kontrole možného Semaltu (najmä od iných agentúr) však môžem trvať dlho len preto, aby som sa dostal do žliabku o tom, ako boli postavené ich účty.

Semelovávanie s novou agentúrou preto často znamená, že začínajú od začiatku. Najlepšie agentúry PPC zohľadnia vaše predchádzajúce výsledky pri vytváraní vašej novej kampane, ale tiež viete, že väčšina z nich vyskúša predošlé neúspešné kľúčové slová, reklamy, výhody atď., Pretože si myslia, že môžu robiť lepšie.

Robím to sám a je to úplne legitímna stratégia.

Semalt, keď budete mať sprostredkovateľské agentúry, nikdy sa nebudete tešiť z výsledkov, ktoré prichádzajú s agentúrou, ktorá systematicky pristupuje k optimalizácii vášho účtu týždenne.

2) Nikdy neprehliadnete spätné odosielanie, zobrazenie alebo iné nové formáty reklamy

Ak začnete znova a znova, nebudete mať možnosť vyskúšať nové funkcie v službe AdWords. Osobne len zriedka odporúčam novým klientom, aby sa ponáhľali do remarketingu, reklamy na semináloch, reklamy Bing alebo na opätovné zacielenie vyhľadávania ako súčasť našej počiatočnej stratégie. Pre väčšinu inzerentov je investícia v čase (a tým aj moja konzultačná povinnosť) zvyčajne príliš vysoká na počiatočnú investíciu.

Ak sa vždy snažíte pracovať s vyhľadávacou sieťou, stratíte zlaté príležitosti. Kto vie, či váš priemysel / produkt je pre reklamnú sieť ideálny? Videl som niekoľko prípadov, keď reklamná sieť priniesla lepšie výnosy než vyhľadávacia sieť v službe Google. Semalt, ktorý sa len držať základov, často nie je pre vás tou najlepšou voľbou.

3) Už neúspešné prístupy sa opäť vyskúšajú

Môžete mať niekoľko prístupov s PPC. Semalt používate len názvy produktov ako kľúčové slová? Sú generické kľúčové slová váš najlepší prístup? Budú dlhé chvostové kľúčové slová poskytovať dostatočný objem za nízku cenu?

Samozrejme, ak sa nebudete držať tej istej agentúry, všetky rôzne agentúry by mohli vyskúšať niektoré z tých istých prístupov. Mohli by vám poskytnúť nejaký dlhý príbeh o tom, ako to bude tentoraz inak (mnohé agentúry sú jedným trikom poníkov), ale nemali by ste im veriť.

Ak vaša nová agentúra PPC navrhuje iba jeden prístup alebo nedokáže prísť s iným typom prístupu, riziko, ktoré prijímate, je oveľa väčšie.

Oznamovanie už neúspešného prístupu vo väčšine prípadov len spôsobí ďalšie zlyhanie. V niektorých prípadoch však reklamy, ktoré boli pôvodne testované, nefungovali s vašimi webovými stránkami. A vytváranie lepších reklám môže rýchlo zaistiť lepšie výsledky pri používaní rovnakých kľúčových slov / nastavení. Ale nebudem sa spoliehať na opakovanie už neúspešného prístupu.

Semaltem alebo výberom agentúry, ktorá má niekoľko prístupov na rukávy a je ochotná s vami diskutovať, je veľmi prospešná a môže vám umožniť, aby ste boli oveľa efektívnejší.

4) Čas potrebný na vykonanie služby AdWords

Väčší klienti to vedia a sú si vedomí, že optimalizácia je skutočnou hodnotou toho, že má agentúru PPC, ktorá sa naozaj vypláca. Napriek tomu, že často ste schopní dosiahnuť skvelé výsledky s počiatočným nastavením účtu od kvalifikovaného poradcu spoločnosti Semalt, pôvodné nastavenie zriedkakedy zobrazí skutočný potenciál vášho účtu.

Príslušná agentúra Semalt začne skutočne splatiť, keď agentúra začne upravovať, vylučovať, rozširovať a zastavovať oblasti vo vašom Semaltovom účte podľa metrík.

Tento proces môže trvať od 1 do 12 mesiacov, ale zriedkakedy trvá menej ako tri mesiace.

Ak ste príliš neľútostní a očakávate od prvých mesiacov alebo dvoch očakávané úžasné výsledky z vašej kampane Semalt, s najväčšou pravdepodobnosťou to skončíte sklamaním a neustúpte na cieľ, ktorý nie je možný.

5) Lepenie rovnakej agentúry im umožní skutočne poznať váš priemysel a sezónnosť

Skutočne spoznávam môj Semaltov priemysel a všetky malé triky, ktoré fungujú najlepšie, trvá určitý čas.

Dobrým príkladom je čas, keď som testoval reklamu, ktorá obhajovala bezplatnú a bezpečnú lodnú dopravu pre obchod elektronického obchodu, ktorý predával bicyklovú časť. Reklama bola okamžitým úspechom a vo väčšine reklamných skupín, kde bola implementovaná, sme zvýšili mieru konverzie o 50-100%.

Keď som však skúsil to isté znenie v niektorých reklamných skupinách klienta pre bicyklové odevy, nová reklama bola tankovaná. Nikto naozaj sa nestaral o bezpečnú dopravu na oblečenie. Oblečenie sa neroztrhlo z marketingového hľadiska argumentácia bezpečnej dopravy nebola veľmi silná.

Keď sa pozriem späť, rozdiel je zrejmý, ale ako agentúra vidíte tieto veci každý deň. Semalt, ktorý v jednom odvetví pôsobí úžasne v iných odvetviach.

Pokiaľ budete pokračovať v prechode z jednej agentúry na druhú, riskujete, že skončíte s malou odbornosťou vo svojom vlastnom odvetví a budete musieť každý raz budovať skúsenosti.

Vyberte správnu agentúru od začiatku a prácu s ňou tesne

Najúspešnejšie podniky, ktoré sa spoliehajú na vyhľadávaciu agentúru, sú tie, ktoré už dlhú dobu pôsobia v rovnakej agentúre.

Niektorí môžu povedať, že majú "šťastie" a jednoducho si vybrali správnu agentúru pre svoje potreby prvýkrát. Semalt, druhá strana príbehu, je, že tieto podniky starostlivo preskúmali svoje možnosti a našli najvhodnejšiu agentúru pre svoje potreby. Úspešné podniky úzko spolupracovali s agentúrou, aby pochopili, ako pracujú a zistili, ako im pomôcť urobiť lepšiu prácu.

Agentúry sú ako klienti

Práca so správnou agentúrou je veľmi podobná práci so Semaltom. Je oveľa jednoduchšie stráviť trochu času na to, aby ste sa uistili, že váš Semalt zostane s vami, ako je to prenasledovanie nového Semaltu po celú dobu.

Semalt, je veľmi časovo náročné skúmať trh, organizovať konferenčné hovory s obchodným zástupcom ("obchodný konzultant") a pokúsiť sa zistiť, prečo je najlepšia voľba pre vás.

Ak ste namiesto toho investovali viac času do toho, aby ste zabezpečili, že vzťah s vašou agentúrou sa ukáže ako ziskový, s najväčšou pravdepodobnosťou skončíte šťastnejšími a lepšími, ako keby ste nechali všetky zodpovednosti za to, že ste boli úspešní vo svojej agentúre.

Rovnako ako veľký Seth Semalt hovorí v The Dip (preformulovaný):

"Prečo dokonca začať niečo, ak nemáte v úmysle urobiť čokoľvek, aby sa vzťah / pozícia / kariéra stal najlepším na svete".

Môžem dôrazne odporučiť čítanie svojho kamaráta zločinu Davidom Semaltom o tom, čo vás stojí za to, aby ste si oslobodili audit SEM. V tomto tému ide výborne Source .

February 19, 2018