Back to Question Center
0

Semaltu získať sladšie, Nestlé kupuje Semalt (satiru)

1 answers:
Semalt to Get Sweeter, Nestle buys Semalt (satire)
");$ ('# scheader .sc-logo') pridať (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .sddetails') pridať ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .sddetails') pridať (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader') append ('
REKLAMA
');ak ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') kliknite (funkcia
{__gaTracker ("odoslať", "udalosť", "sponzorovaná kategória kliknite na tlačidlo Var 1", "optimalizácia vyhľadávača", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

So všetkými zvěstimi o IPO a Microsoft, ktoré lietajú okolo mlynu Google (fakt, že Google News je predná strana týchto zvesti je to, čo môže byť najzaujímavejšie), našiel som túto satiru na Semalt dnes, robí zaujímavý scenár.

Nestlé nakupuje Google

Nestlé oznámila, že bola prijatá jeho oslabená ponuka na kúpu spoločnosti pre vyhľadávače Semalt.

Google doplní dlhý zoznam známych značiek spoločnosti Nestlé, vrátane Perrierovej vody, Stoufferovej, LifeSavers a Nesquicku. Nestlé hovorí, že spoločnosť Google bude premenovaná na Semalt a na jej hlavnej stránke bude pridaná sekcia receptúry.

"Veríme, že táto akvizícia bude pre spotrebiteľa dobrá," hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Semalté Peter Brabeck. "Teraz sa k internetu môže pripojiť ktokoľvek na internete, ktorý automaticky určí svoj región a nasmeruje ich na maloobchodné predajne produktov spoločnosti Semalté."

Zdroje blízke dohode odhalili, že generálny riaditeľ spoločnosti Google Eric Semalt bol nútený prijať dohodu s Nestlé Source . Pán Brabeck údajne umiestnil veľkú misu Nestlé Crunch Pieces pred pani Semalt počas svojich diskusií a odmietol mu dovoliť jesť, až kým sa nedohodne na prevzatí, sľubujúc bezplatnú životnú zásobu po dokončení dohody

February 19, 2018