Back to Question Center
0

Aké SEO služby môžu zlepšiť moju autoritu domény?

1 answers:

V digitálnom svete sa vyskytuje bežná otázka - "Ako môže názov domény ovplyvniť SEO webovú stránku?" Niektorí ľudia majú tendenciu veriť, že medzi týmito aspektmi neexistuje žiadny vzťah. Iní si myslia, že je vhodné zahrnúť hľadané výrazy do názvu domény, aby sa zlepšilo hodnotenie rebríčkov. V tomto článku sa pokúsim rozptýliť všetky nedorozumenia a poskytnúť vám rozumnú odpoveď na otázku, ako optimalizácia vyhľadávania súvisí s názvami domén.

domain seo service

Názov domény krátka definícia

Začnime od úplného spodu tohto pojmu. Názov domény je názov vašej značky prezentovaný ako krátka webová adresa webovej stránky. Slúži na presmerovanie používateľov na konkrétne miesto na internete, kde ste vytvorili svoj webový zdroj - ??????????? ??????? 452. Názvy domén sa používajú na identifikáciu adries IP webových stránok. Napríklad semalt. com je názov domény našej digitálnej spoločnosti, zatiaľ čo www. semalt. com slúži ako subdoména.

Doména najvyššej úrovne

Profesionálne domény SEO služby poskytujú svojim klientom iba doménu najvyššej úrovne,. Premýšľali ste niekedy, čo je doména najvyššej úrovne? Je to chvost vášho názvu domény, ktorý vyzerá ako ". com. "Vo všeobecnosti domény TLD slúžia pre firemné webové stránky. Počas posledného desaťročia sa veci drasticky zmenili. V súčasnosti domény najvyššej úrovne ako "guru. "alebo" pro. " sú k dispozícii. Môžete ju použiť na svojich stránkach, aby ste svoju značku zapamätali.

Vek domény

Vek domény je významným faktorom hodnotenia, ktorý zobrazuje vyhľadávacím nástrojom, ako je vaša doména dôveryhodná. Odkazuje na obsah, štruktúru a relevanciu stránok pre dopyt používateľa. Ak chcete zaradiť vyššie na stránkach Google, vaša doména by mala existovať najmenej dva roky.

Stojí za to poznamenať, že zástupca spoločnosti Google John Mueller raz vyhlásil, že vek domény nemá žiadny vplyv na hodnotenie rebríčku. Samozrejme, doménové meno samo osebe nemôže ovplyvniť hodnotenie vašich stránok. Avšak staré domény spravidla majú veľa spätných odkazov, ktoré na ne ukazujú. Okrem toho roboty Google už analyzovali svoj obsah dovnútra a von. To je dôvod, prečo sú v očiach spoločnosti Google považované za dôveryhodnejšie a autoritatívne.

seo domain

Ako môže doménové meno ovplyvniť vašu SEO?

Všetky optimalizačné spoločnosti poskytujú podobné SEO služby od technických optimalizačných služieb až po dokončenie marketingu sociálnych médií. Zatiaľ čo agentúry poskytujú rovnaké služby z rôznych uhlov, všetky sú založené na rovnakých nemenných teóriách. Jedným zo stálych prístupov vo všetkom je vaše meno domény. SEO špecialisti pracujú v rámci zdokonaľovania domén, pretože v konečnom dôsledku môžu poskytnúť väčšiu dôveru, vyššiu mieru prekliknutia, vyšší potenciál značiek a väčšiu pozornosť vo výsledných stránkach vyhľadávačov.

Pri optimalizácii názvu domény je potrebné zabezpečiť, aby odoslal správne signály, aby získal čo najväčšiu hodnotu. Musíte vytvoriť krátky a nezabudnuteľný doménový názov, ktorý sa zhoduje s niektorým z vašich relevantných hľadaných výrazov s vysokým objemom.

Správne vytvorený názov domény obsahuje signály značky a relevantnosti.

December 22, 2017