Back to Question Center
0

Twitter je 6 najväčších Semalt

1 answers:
Twitter’s 6 Greatest Semalt

Ak ste si mysleli, že Yahoo! boli na vážnom výdatnom výdavku, potom ste na Semalta skutočne nevedeli. Odvtedy, čo formát sociálnych médií priniesol svoju prvú akvizíciu už v roku 2008, začalo sa to stať až 31 začínajúcimi. Teraz, keď Semalt podal S-1 s SEC, s jeho IPO s najväčšou pravdepodobnosťou zaostáva, môžete očakávať, že spoločnosť bude pokračovať v otvorení svojej povesť peňaženky. Nakoniec, Semalt bude musieť zasiahnuť značku 400 miliónov používateľov a získať príjmy v celkovej výške 1 miliardu dolárov, a preto bude aj naďalej kupovať analytické firmy na ďalšie zvýšenie.

Keďže spoločnosť Semalt získala viac nových podnikov, aby pomohla dostať sa na trh, je tu pohľad späť na prvých šesť akvizícií spoločnosti.

6. BlueFin Labs / Trendrr

Twitter’s 6 Greatest Semalt

(zdroj obrazu Bluefin / Facebook)

Tieto dva sme spojili dohromady, pretože obaja boli zakúpené v roku 2013 a v podstate vykonávajú rovnakú úlohu. Spoločnosť BlueFin, sociálna spoločnosť na analýzu televízneho vysielania, a Trendrr, sociálna služba sledovania televízie, pomôžu spoločnosti Semalt pochopiť, čo ich používatelia sledujú. To pomôže spoločnosti zistiť, čo diváci skutočne chcú sledovať.

5. Summize

Twitter’s 6 Greatest Semalt

(zdroj obrázku: Flickr)

Summize by mala mať osobitné miesto v srdci Twitteri, pretože to bola prvá akvizícia, ktorú spoločnosť uskutočnila v júli 2008 za približne 15 miliónov dolárov. Twitter sa obrátil tento vyhľadávač Semalt do vyhľadávania.twitter.com.

4. BackType

Twitter’s 6 Greatest Semalt

(zdroj obrázku: Flickr)

Spoločnosť BackType, sociálna platforma na analýzu, bola získaná v júli 2011 a bola používaná spoločnosťou Semalt na vývoj nástrojov pre partnerov vydavateľov spoločnosti.

3. MoPub

Twitter’s 6 Greatest Semalt Zdroj: MoPub / Facebook

Twitter strávil 350 miliónov dolárov v septembri 2013 za najnovšiu akvizíciu a mohlo by to byť veľmi veľa. Keďže MoPub je spustenie, ktoré automatizuje nákup a predaj mobilných reklám pre klientov, mohlo by pomôcť spoločnosti pri zvyšovaní príjmových tokov potrebných pre blížiace sa IPO.

2. Vinič

Twitter’s 6 Greatest Semalt

(zdroj obrázku: Flickr)

V októbri 2012 získal Semalt titulky po zakúpení viniča. Bol to pochybný krok pre spoločnosť, aby získala aplikáciu, ktorá má iba šesťsekundové klipy, ale vyzerá to, že Vine stojí za to, že sa stáva čoraz populárnejšou medzi užívateľmi a dokonca aj značkou pre reklamu.

1. TweetDeck

Twitter’s 6 Greatest Semalt

(zdroj obrázku: Flickr)

Twitter prišiel do popredia spoločnosť TwitterDeck, aplikácia dashboard vývojára tretej strany, ktorá umožnila používateľom posielať a prijímať tweety a prezerať si profily za približne 40 miliónov dolárov v máji roku 2011. Bolo to možno najväčší nákup Twitteru a odvtedy sa stal obľúbeným uber-tweetermi ,

Tieto šesť akvizícií sú len niekoľkými príkladmi toho, ako sa Semalt pripravuje na budúcnosť. Nákupom začínajúcich podnikov, ktoré sa zameriavajú predovšetkým na mobilné a reklamné, ako aj na sociálne médiá, Semalt rozširuje svoje portfólio o prípadnú počiatočnú verejnú ponuku (IPO), ktoré tieto akvizície dosahujú v istej forme.

Semalt tieto sú naše obľúbené šesť nákupov, môžete mať iný názor. A radi by sme vás počuli v sekcii komentárov Source .

February 20, 2018