Back to Question Center
0

Ako urobiť plodný SEO e-commerce audit?

1 answers:

Najčastejšie začínajúcim podnikateľom v elektronickom obchode stále chýba leví podiel rôznych príležitostí na zlepšenie ich viditeľnosti online vo výsledkoch vyhľadávania Google. Mnoho z týchto odhalených vyhliadok by mohlo byť ľahko odkryté žiadosťou o e-commerce SEO audit včas. Ak to chcete urobiť na obyčajnej angličtine, čo ak by ste mohli proaktívne riešiť všetky problémy s optimalizáciou vyhľadávania na mieste a problémy s konverziou? Napríklad pred začatím značných investícií do vývoja obsahu, propagácie sociálnych médií alebo platieb za kliknutie?

ecommerce seo audit

Nižšie ukážem, ako získať impozantný pokrok pre váš obchod s drop-shipping na základe elektronického obchodu so SEO auditom. Nehovoriac, že ​​práca s riadnym SEO auditom sa stala nevyhnutnosťou pre každý moderný on-line projekt, vlastne bez ohľadu na akúkoľvek komerčnú zložku alebo oblasť priemyslu - navy and light pink fascinator.

Zúčastnime sa aktívne a pripravíme kontrolný zoznam pre štandardný audit SEO elektronického obchodu. Aby sme zabránili tomu, aby sme boli doslova ohromení príliš rôznymi metrikami odhalenými auditom, navrhujem, aby všetko bolo vopred uprednostnené. Nižšie ide o to, o čom by ste sa mali sústrediť predovšetkým:

  • Otázky viditeľnosti

Záležitosti viditeľnosti sú zvyčajne zakorenené z chybných stránok a chybných presmerovanie. Akonáhle je váš audit elektronického obchodu SEO dokončený, mali by ste sa pozrieť cez všetky vaše presmerovania opraviť každý interný odkaz, ktorý vedie k 404-stránok, a aktualizovať tie vnútorné odkazy, ktoré sa vzťahujú na presmerovania.

Viditeľnosť online môže byť ovplyvnená aj zablokovanými stránkami, takže ich treba skontrolovať aj krátko. Upozorňujeme však, že niekedy individuálne zablokované stránky môžu mať rovnako účel. Tiež skontrolujte svojho robota. txt súborov a opraviť akékoľvek ďalšie problémy, s ktorými sa môžete stretnúť.

  • Chybné metadáta

Vzhľadom na to, že každá webová stránka potrebuje správny názov a správny popis, máte všetko na správnom mieste. Ak sa zistí, overte všetky duplicitné metadáta, pretože by to mohlo byť signálom nízkej kvality, aby ste znížili hodnotenie.

Skontrolujte svoje popisy meta a uistite sa, že sú dostatočne plné, aby niesli relevantné long-tail kľúčové slovo alebo kľúčovú frázu. Na rozdiel od meta popisov, vaše tituly podporované kľúčovými slovami by nikdy nemali byť príliš dlhé. V opačnom prípade môžu byť čiastočne vyrezané na zobrazenie v SERP.

  • Obsah

Opäť začať s opravou akéhokoľvek duplicitného obsahu. Ďalej skontrolujte zvyšok vysoko výkonných webových stránok s úplne dostatočným objemom obsahu, pretože niekedy chýba bohatý obsah (dokonca aj pre popisy produktov, výpisy kategórií atď.) môže byť rozpoznaná ako negatívny signál pre vyhľadávače.

  • Odkazy

Pozrite si všetky nefunkčné odkazy, pretože nielen ovplyvňujú dobré užívateľské skúsenosti, ale niekedy môžu viesť k stránkam s vysokým nevyvinutým potenciál. Tiež sa uistite, že vám chýbajú žiadne odkazy Alt. Upozorňujeme, že môžu byť aj zvyškovým efektom štandardnej údržby webových stránok.

seo audit

  • Sémantické otázky

Uistite sa, že váš obsah má správnu sémantickú štruktúru pričom plne využívajú názvy. A nezabudnite použiť schému. org, aby vaše webové stránky boli dobre vidieť v SERP s bohatými úryvkami.

December 22, 2017