Back to Question Center
0

Aké sú najdôležitejšie návrhy SEO pre meta popisy?

1 answers:

Popisy meta sa používajú na to, aby každej webovej stránke získali výrazné zvýšenie miery prekliknutia (CTR), čo v konečnom dôsledku vedie k vyššej lepšej konverzii a vyššiemu počtu rebríčkov v SERP. A leví podiel webmasterov, nehovoriac o majiteľoch webových stránok, ktorí prevádzkujú firmu, získali skutočne jasné pochopenie celej témy, bez ohľadu na to, ako jednoduché to môže byť väčšina z nás. Takže, pozrite sa na najefektívnejšie návrhy SEO na konverziu meta popisov do skutočných strojov generujúcich CTR.

seo suggestions

Dĺžka

Podľa všeobecných pravidiel Moz, meta popis dĺžka by mala byť nájdená v rozsahu 150-160 znakov - como rastrear sedex pelo numero. Expertný tím v Semaltovi napríklad povedal, že ich osobný cieľ pre meta popisy má menej ako 155 znakov. Bez ohľadu na presný limit, toto nie je bod našej diskusie o návrhoch SEO. Pokiaľ ide o dĺžku, meta popisy by mali byť tvarované ako úplné vyhlásenie, ktoré by inšpirovalo používateľa k pokračovaniu v čítaní. Najnáročnejšou otázkou je pokúsiť sa o dokonalý opis, ktorý presahuje 160 znakov, a preto je odstránený zo SERP. Len sa vyhýbajte tomu, aby ste takto konali.

Hodnota

Myslím, že hlavným prvkom meta popisov je poskytnutie vašej hodnoty zákazníkovi zákazníkovi. A tam sú možno žiadne SEO návrhy, myslím na ich hodnotu. Každý meta popis by mal byť jedinečný a jasne vyjadrovať ponuku samotnú, to je všetko o ich základnej hodnote. Vzhľadom na pomerne obmedzenú súťaž odporúčam vyhodnotiť, ako dôležité sú meta popisy, ktoré využívajú vaši najúspešnejší konkurenti. Týmto spôsobom sa písanie vlastných skúste zvážiť dve jednoduché otázky z pohľadu užívateľa. Stačí sa opýtať sami seba, ktoré produkty alebo služby táto stránka ponúka a z akých dôvodov by som pravdepodobne mala kliknúť.

Akcia

Netreba dodávať, že každý meta popis v podstate znamená vašu reklamu na SERP, je to váš predajný text, ktorý by sa zobrazil tesne pod najpopulárnejšími výsledkami vyhľadávania. Takže už to pre vás funguje a nemáte žiadne iné návrhy SEO, ale vkladanie každého meta popisu s krátkymi CTA (call-to-action) alebo ponukou umiestnenými v jeho texte. Ak tak urobíte, budete mať pekný nárast miery prekliknutia. Zároveň vám môže pomôcť byť jedinečnejší a vyčnievať od svojich súperov - všetko v jednom.

meta descriptions

Flexibilita

Nezabudnite, že držíte preteky proti službe Google AdWords, ktorá často môže mať štyri záznamy o hlavných kľúčových slovách. Vzhľadom na to, že máte voľnosť k užitočnejšej priateľskej meta popisu, doporučujem sledovať svojho jediného súpera, aby včas vykonal úpravy. Ak ste dosť talentovaní, urobte to najlepšie, aby ste vaše meta popisy vyzerali menej ako reklamy. Týmto spôsobom môžu platených reklám Google AdWords dokonca pomôcť vytiahnuť viac kliknutí. Skúste sa správať takto - test, monitor a prispôsobenie. Stačí len sledovať, aké ďalšie úpravy budete proti vám.

December 22, 2017