Back to Question Center
0

Aké sú hlavné veci, ktoré vyžaduje optimalizácia pre vyhľadávače od podnikateľov?

1 answers:

Samozrejme, rozhodovanie je najdôležitejšou vecou, ​​ktorá bežne označuje líniu medzi obchodným úspechom a úplným zlyhaním. V skutočnosti sa vyhnúť najčastejším nástrahám je to, čo optimalizácia pre vyhľadávače vyžaduje od každého inteligentného on-line podnikateľa. Týmto spôsobom, pomocou správnych techník, môžete cítiť istotu, že komerčný projekt funguje dobre. V dôsledku toho vaše webové stránky budú podporované zvýšenou návštevnosťou zákazníkov a viac častých obchodov - partes de una camara analogica. V ideálnom prípade vás to vedie k plateniu opakovaných návštev vašej banky a vždy opustíte kanceláriu s pravým úsmevom na tvári. Tu sú štyri hlavné veci, ktoré optimalizácia pre vyhľadávače vyžaduje od vás v prvom rade.

search engine optimisation requires

Optimalizácia vyhľadávania na mieste

Napriek pojmu SEO je viac ako populárny, väčšina z nás zanedbáva jadro problému. Myslím tu proces optimalizácie na mieste, ktorého cieľom je poskytnúť vašim webovým stránkam lepšiu viditeľnosť na internete tým, že ich predstavia ako skutoční používatelia, tak aj vyhľadávací crawling robots. Najčastejšie sa práce na optimalizácii na mieste vykonávajú pomocou výberu najvhodnejších kľúčových slov, kľúčových fráz a rôznych položiek, ako sú značky, kotvy atď.Keď to urobíte správne, pomôžu spoločnosti Google pochopiť obsah vašich webových stránok a ak je to v poriadku - priradia vaše webové stránky s vyšším poradím v zozname výsledkov vyhľadávania.

Práce mimo staveniska

Táto sféra súvisí hlavne s procesom získania vyššej klasifikácie prostredníctvom externých metód optimalizácie vyhľadávania. Samozrejme, optimalizácia mimo lokality je pomerne odlišná sada akcií, vďaka čomu spoločnosť Google rozpoznáva vaše stránky na internete a najrelevantnejšie, najdôležitejšie, a preto je pravdepodobnejšie, že bude vyhľadávaným používateľom odporúčaná. Najčastejšie je autorita stránok určená počtom a organickými vlastnosťami kvalitných spätných odkazov, ktoré spájajú vaše webové stránky s najrelevantnejšími a najhodnejšími na webe. Takto optimalizácia pre vyhľadávače mimo lokality vyžaduje, aby sa vaše webové stránky často spomínali na popredných online platformách, blogových reklamách a rôznych prostriedkoch sociálnych médií.

White-Hat SEO

Táto definícia znamená, že dobre vytvorená a prospešná optimalizácia pre vyhľadávače vyžaduje použitie len legálnych techník prichádzajúcich v súlade s prvými pokynmi spoločnosti Google. Ak to budete dodržiavať, zostanúc súbory pravidiel SEO White-Hat, môžete si byť istí, že budete mať väčšiu ľudskú návštevnosť na vašich webových stránkach, čo bude mať za následok vyššiu pozíciu v zozname stránok SERP spoločnosti Google (vyhľadávacie stránky s výsledkami vyhľadávania). Tu sú body odrážky SEO White-Hat: spracovanie dôkladného výskumu kľúčových slov, písanie dobrého obsahu a získanie len ekologických kvalitných odkazov.

search engine optimisation

Black-Hat SEO.

Tu je temná stránka optimalizácie vyhľadávania. Táto technika vsádza iba na ilegálne aktivity, ale na rovnaký cieľ ako originálna White-Hat SEO. V skutočnosti je to škodlivý antipod, ktorý sa zaoberá predovšetkým nasledujúcimi manipulačnými akciami: plnením kľúčových slov, výmenou webových stránok, použitím skrytých textových prvkov, vytváraním falošných odkazov na stránky, využívaním stránok dverí atď.

S niekoľkými slovami na záver, môžem povedať, že optimalizácia pre vyhľadávače vyžaduje použitie šikovnej kombinácie vyššie uvedených troch hlavných súborov akcií. Jediná vec, ktorú by ste sa mali vyhnúť za každú cenu, je Black-Hat SEO. Áno, môžu byť sľubné, že majú nejaké rýchle zisky v prevádzke. Napriek tomu, žiadosť o akékoľvek temné schémy pre vaše webové stránky skončí s tvrdou penalizáciou zo strany spoločnosti Google skôr alebo neskôr.

December 22, 2017