Back to Question Center
0

Ako skontrolovať dôveryhodnosť SEO odborníka na elektronický obchod?

1 answers:

V dnešnej dobe je dnes veľmi potrebná sféra digitálneho marketingu. To je dôvod, prečo sa zdá, že stále viac agentúr SEO a nezávislých poradcov poskytuje vlastníkom webových stránok svoje služby. Je to druh ťažkostí nájsť kompetentný a skúsený e-commerce SEO expert, ktorý urobí váš online obchod prosperujúci za rozumnú cenu - developing software web. Zvyčajne existuje možnosť výberu medzi kvalitou a cenovo dostupnými službami. Bohužiaľ, optimalizácia pre vyhľadávače nie je služba, ktorej výsledok môžete okamžite získať. To je dôvod, prečo riskujete plytvanie vašimi peniazmi, ak sa optimalizačné služby zdajú zbytočné alebo nekvalitné. Aby sme vám pomohli, vytvoríme zoznam TOP-10 otázok, ktoré potrebujete, aby ste sa opýtali Vášho potencionálneho SEO odborníka na e-commerce predtým, ako vykonáte akékoľvek platby za jeho služby.

  • Čo by ste mi mohli povedať o mojich webových stránkach?

Pred nájmom B2B e-commerce SEO expert, musíte zistiť, ako si myslí. Mali by ste zrejme pochopiť váš SEO konzultant myšlienkový proces zistiť, či sa zhoduje s vašim chápaním toho, čo by sa malo robiť s vašou stránkou počas optimalizačného postupu. Navyše musíte byť schopný zhodnotiť skúsenosti a zručnosti vašich členov tímu SEO. Bohužiaľ, v prvej fáze vašej spolupráce s agentúrou SEO, budete kontaktovať iba predajné manažérov. To môže byť nebezpečné pre zákazníkov i odborníkov, pretože priamo nekomunikujú. Avšak je to práve zlé znamenie, ak osoba, s ktorou hovoríte prostredníctvom Skype, mobilného telefónu alebo priamo nemôžete čestne prešetriť vašu aktuálnu situáciu na mieste alebo vám poskytne skutočné návrhy, ako zlepšiť vaše stránky SEO.

  • Aké systémy na správu obsahu používate?

Musíte sa uistiť, že váš e-commerce SEO expert má skúsenosti so systémom pre správu obsahu vaša stránka je založená na. Existuje veľký rozdiel medzi Shopify CMS a WordPress, najmä v technických prvkoch optimalizácie. To je dôvod, prečo si pred náborom SEO experta musíte zabezpečiť, aby mohol pracovať s vašim CMS. Uistite sa, že odborník na optimalizáciu pre vyhľadávače, ktorý ste najali, môže manévrovať a konzultovať na technickej úrovni rôzne systémy na správu obsahu.

seo expert

  • Urobíte zmeny na mojich stránkach sami alebo môj vývojový tím na to bude reagovať?

Služby vývoja webu sú neodmysliteľnou súčasťou každej kampane na optimalizáciu elektronického obchodu. Najväčší počet majiteľov webových stránok v oblasti elektronického obchodu nie je presne pripravený odovzdať kľúč do svojho online obchodu. Nemôžete to však za to vyčítať. To je dôvod, prečo je potrebné sa uistiť, že váš e-commerce SEO expertný tím môže poskytnúť vám služby vývoja webových stránok pred ich najímanie. Navyše, musíte sa opýtať na cenu, pretože veľa optimalizačných agentúr účtuje dodatočne za služby vývoja webových aplikácií. Posledná vec, ktorú chcete, je byť mesiac do projektu SEO, aby ste zistili, že spoločnosť, ktorú ste nedávno najali, poskytuje iba poradenské služby. V tomto prípade budete musieť najať obsah vývoja webových stránok a skončiť s nadmerným rozpočtom.

December 22, 2017