Back to Question Center
0

Aké sú najčastejšie stratégie optimalizácie pre vyhľadávače?

1 answers:

Vzhľadom k tomu, SEO ako komplexný súbor techník s konečným cieľom dostať vaše webové stránky vyššiu pozíciu v zozname SERP, existujú tri základné stratégie optimalizácia pre vyhľadávače. Využíva ich lebo podiel podnikov rôznych kapacít, a to buď spoločnosťami len malého rozsahu, ktorí chcú začať svoju činnosť online od začiatku, alebo tí, ktorí už dosiahli niektoré presvedčivé výsledky v oblasti tradičných ciest a malty a cítili potrebu ísť dopredu a pohybovať sa online.

search engine optimization strategies

Či už sa chystáte vyskúšať sami v DIY SEO, alebo už ste dospeli k dobre formovanému rozhodnutiu získať pomoc skúsený starý tím priemyselných expertov, tak ako tak, mali by ste si byť vedomí nasledujúcich troch základných stratégií vyhľadávačov. Majte ich na pamäti skôr, ako začnete s optimalizáciou vašich webových stránok.

Je ľahké byť dobré

Poďme začať s White Hat SEO, ako najuznávanejšia a najpoužívanejšia technika, ďaleko od ostatných stratégií optimalizácie pre vyhľadávače - wired home network setup. Požiadavka na SEO White Hat znamená, že máte optimalizačné práce na zvýšenie rebríčkov hľadania webových stránok, prísne dodržiavať pokyny a odporúčania spoločnosti Google. Spoločnosť White Hat SEO sa zameriava na spravodlivé a bezpodmienečné akčné plány, ako napríklad vyvíjať kvalitný obsah, robiť správnu linkovú budovu, pracovať na optimalizácii HTML. Áno, bude to náročná práca. Hoci výber správnej metódy White Hat SEO znamená, že sa cítite istí a spoliehate sa na niekedy skromný a práve postupný, ale stále stabilný a dlhodobý pokrok v hodnotení.

Posun na tmavú stranu

Ako stratégia optimalizácie vyhľadávania v Black Hat sa stratégia optimalizácie vyhľadávania Black Hat podobne ako škodlivé protipódy taktiky SEO White Hat sú skôr orientované na výsledky než na čisto slušné hráčov. Spoločnosť Black Hat SEO využíva rôzne technické schémy na využitie akýchkoľvek skutočných slabých stránok vo vyhľadávacích algoritmoch spoločnosti Google. Hlavný cieľ však zostáva rovnaký - získavanie vyšších rebríčkov pre webové stránky. Pokrok na temnej strane vám môže ponúknuť nepredvídateľné a niekedy dokonca nebezpečné, ale rýchle, ale krátkodobé zisky v rebríčku. Ak tak urobíte, Black Hat SEO zvyčajne ide o zneužívanie spamovým odkazom, skrytým alebo zamaskovaným textovým obsahom, plnením kľúčových slov a mnohými ďalšími porušeniami.

seo strategies

Všetko spolu

Existuje takzvaný Grey Hat SEO, ktorý jednoducho kombinuje najlepšie zistenia dvoch najdôležitejších stratégií optimalizácie pre vyhľadávače práve sa pozreli. V skutočnosti, múdry šedý Hat SEO znamená používať čo najefektívnejšiu právnu taktiku, ak je to možné, podnecovať ich s niektorými sľubnými porušeniami, ktoré ešte nie sú využívané masami. Týmto spôsobom možno dosiahnuť dosť rozumný pokrok, bez toho, aby ste platili príliš veľké riziko, že sa chystáte za porušenie a spoločnosť Google bude penalizovať.

Samozrejme, výber týchto kontrastných stratégií optimalizácie pre vyhľadávače by mal byť osobnou voľbou jednotlivca. Je na vás, aby ste sa rozhodli, akým spôsobom budete konať. Len si pamätajte na jednu malú vec - využitie slabých miest vyhľadávacích algoritmov sa môže zdať príťažlivé pre tých, ktorí hľadajú len rýchly pokrok. Ale Google stále pozoruje internet. Takže keď hrajete faulu, pamätajte na to, že môže byť potrestaný kedykoľvek, počnúc ľahkou porážkou a až po odňatie celého autority domény.

December 22, 2017