Back to Question Center
0

Ako nájsť správne SEO poradenské služby, ktoré robia Google spokojný?

1 answers:

Takže to skontrolujeme - je možné si najať dobrú firmu, plnohodnotnú agentúru alebo niekoho iného, ​​ktorý poskytuje SEO poradenské služby pre jeden jediný účel - chcem urobiť Google po všetkom šťastný. Áno, nedávno som dostala takúto otázku. A to bolo dané do dosť nezvyčajnej podoby, musím predsa pripustiť. A áno, vážne som tu vážne, bez srandy. Táto zdanlivo podivná otázka má dokonalý zmysel, často zanedbávaný podielom leva tých webmasterov alebo majiteľov webových stránok, ktorí sa neočakávane nachádzajú v zúfalej potrebe zvýšenia poradia - alta correo electronico. Často chodia na nejaké kvalifikované optimalizačné experty len na rýchlu opravu pre ich hodnotenie v spodnej časti v zozname výsledkov vyhľadávania. Aspoň veria týmto spôsobom. Vracia sa späť na prvú otázku o dobrej SEO poradenskej službe, ktorú osoba očakáva pre optimalizáciu a zdokonaľovanie webových stránok, aby Google urobila radosť. Nezmysel? Srandu? Nič to nie je! Podivná požiadavka sa ukázala ako pomerne dobrá, prinajmenšom pre to, aby sme všetko o optimalizácii vyhľadávania zrozumiteľnejšie.

seo consulting services

Paradox optimalizácie. Robiť to pre ľudí alebo pre stroj?

Trik je, že ideálne podporovať vaše webové stránky s riadnou podporou od zdravých SEO poradenské služby znamená, aby vaše webové stránky čisto cenné a užívateľsky prívetivé. Na druhej strane však tento bod niekedy často zanedbáva veľa ľudí. Navyše, niekedy idú tak ďaleko, že dávajú len šialenú orientáciu na technické aspekty SEO, a tým majú svoje stránky pre strojové čítanie s potešením. Nie som si však istý. Takže vzhľadom na SEO poradenské služby existuje primeraná rovnováha medzi skúsenosťami používateľov a "robiť Google spokojný. "Ale ako môžeme nájsť obe veci súčasne? Skúsme si predstaviť možný proces výberu správneho poskytovateľa optimalizácie vyhľadávania pre vaše webové stránky. Pokiaľ ide o dobré užívateľské skúsenosti, všetko o tom je aspoň pochopiteľné. Ale aké otázky by sme mali požiadať, aby najali tých správnych ľudí, ktorí môžu v tom čase robiť vyhľadávače šťastnými? Pozrime sa, ako by sa to mohlo stať.

Daj dobré ciele pred SEO

Predstavte si, že sedíte so všetkými vašimi posádkami, rovnako ako s vašimi CEO alebo členmi tímu tímov, alebo s kýmkoľvek, s kým pracujete. Správny? Potom sa pokúsime vytvarovať primárne ciele, ktoré chcete získať s SEO poradenskými službami. Skôr ako začnete, prečo by ste teraz chceli optimalizáciu pre vyhľadávače pre váš aktuálny projekt? Prečo chcete získať len organické poradie, sú SERP pre najrelevantnejšie, ale menej konkurenčné kľúčové frázy výlučne? Akým spôsobom budete robiť rozdiel medzi skutočným úspechom alebo úplným zlyhaním? Týmto spôsobom, a bez myslenia ako greenie, navrhujem použiť pomerne jednoduchý systém - skúsme zvážiť niektoré dobré ciele, aby sme rozumne dali pred SEO konzultačné služby, proti najbežnejším zlým cieľom, ktoré dilettante neustále bavia.

Dobré ciele

  • Chcem získať väčšiu návštevnosť od tých ľudí, ktorí majú záujem o moju tému. Som si istý, že to hľadajú. A potrebujem, aby moje webové stránky boli adresované stále viac a viac ľudí, ktorí sa zaujímali. Preto potrebujem väčšiu návštevnosť, aby som sa raz a navždy dostal do popredia divákov;
  • Robím všetko preto, aby som zvýšil príjmy spoločnosti. Náš tím sa usiluje o úspech s ďalšími predajmi. Veríme, že SEO konzultačné služby sú skvelou lokomotívnou silou pre tlač našich predajov;
  • Hľadáme širšie publikum na trhu. Teraz náš tím pracuje viac na výraznejšej distribúcii bezplatných testov, registrácií a bezplatných sťahovaní.
  • Pre našu spoločnosť musíme vybudovať silnú značku. A máme tu veľa dobrých recenzií, ale napriek tomu sa nachádzame pod nejakou chorou alebo chudobnou spätnou väzbou. Chceme posunúť správne sentimenty a možno sa zbaviť tých najhorších. Ako vieme, mnoho ľudí sa zaujíma o naše značky alebo značkové produkty.

Špatné ciele

  • Hľadám prevádzku, veľkú prevádzku, ešte väčšiu prevádzku. Potrebujem to za každú cenu, len preto, že to všetci chce, a Google sa bude páčiť. Bola by to hrozná chyba, nulový a neplatný cieľ. Radšej povedzte, že máte štatistiky návštevnosti vyhľadávania. Ak ucho očakávate dobrú konverziu, aby ste riadili výnosy spoločnosti alebo niečo také - dobré pre vás. Dobre, to bude robiť.
  • Premýšľate o hodnotení vyhľadávania, ktoré ste prerušili. Nikdy by ste ho nemali zaradiť do vášho zoznamu cieľov, oveľa menej by ste mali mať ďaleko od pozitívneho "cieľa" na vrchole. Zvyčajne je to rovnako zlé znamenie pre SEO poradenské služby. Najčastejšie, takýto poskytovateľ musí byť len veľa opice. Myslím tým, že je veľmi pravdepodobné, že môžete vidieť rýchle, ale napriek tomu krátke posuny v rebríčku prostredníctvom niektorých zložitých, manipulačných techník alebo, chráňte boha, Black Hat SEO často prichádza s takouto nespravodlivou ponukou;
  • Vaša spoločnosť sa zdá byť zapojená do vážnej trhovej súťaže. A je tu jeden konkrétny protivník pre konkrétne kľúčové slovo fráza, ktorú chcete zbaviť za každú cenu. Ak by ste to vyhlásili za skutočný cieľ spoločnosti, znova sa znova posúvate. Musíte zabudnúť na to, čo je taký. Stačí sa len spýtať sami seba - môže vás buď priamo priviesť k niektorým výstupom, ktoré prinášajú príjmy, alebo aspoň priamo k akýmkoľvek organizačným cieľom? Ak váhatete, aj na chvíľu to nie je pozitívny cieľ;

seo services

Kto je kto. Čas na kontrolu

Nuž, budeme preskočiť druhú časť nášho "fiktívneho scenára", pretože obyčajne medové slová a hlasno-hlasové prejavy dokonca aj dosť chúlostivých poskytovateľov nemajú nič spoločné so správnymi SEO poradenskými službami. Začnime sa k nášmu záveru a urobíme si voľbu - buď sa s týmito ľuďmi zaoberáme, alebo krátko vynecháme konferenčnú sálu. Koniec koncov, verím, že krátky model uvedený nižšie môže pre túto prácu ľahko fungovať.

Nechajte okamžitú kontrolu svojich debaterov, myslím, že sa môžete ľahko dozvedieť o ich optimalizácii vyhľadávania spoločnosti a prístup k SEO. Podvodníci nebudú mať šancu, rovnako ako nečestné agentúry, alebo akékoľvek bezohľadné poskytovateľov SEO poradenských služieb. Buďte tvrdý a nechajte sa triasť tým, že sa opýtate na základné základy, niečo ako "Hej, len som chcel vedieť, ako Google zaradil výsledky vyhľadávania, a čo im môžete opraviť pre mňa?". Ak by konverzácia stále plynulo hladko, bez náznaku trochu frustrácie, je to skvelé. Všetko, čo potrebujete počuť, je jediná správna odpoveď, ako napríklad "Áno, je to len na Googli, tak to robí veci. A tu je, ako naši odborníci poznajú laná, a tu je spôsob, akým je náš tím zvyknutý robiť prácu, a tu je to, čo môžeme rozumne očakávať v dlhodobom horizonte ". Cítili ste zodpovedajúci štýl čisto čestného rozhovoru? Potom si môžete slobodne zvážiť svoju kandidatúru na vykonanie celej optimalizácie vyhľadávania, a to aj bez druhej myšlienky.

December 22, 2017