Back to Question Center
0

Ako nájsť kompetentných odborníkov na optimalizáciu pre vyhľadávače?

1 answers:

Vlastníci elektronického obchodu, webmasteri alebo začínajúci online podnikatelia - všetci sú sústredení okolo jedného cieľa. Ich hlavným cieľom je vytvoriť webovú stránku viditeľnú v hornej časti stránky s výsledkami vyhľadávača (SERP). Bohužiaľ, nie všetci môžu mať dosť vedomosti o skutočne sofistikovanej sfére optimalizácie pre vyhľadávače (SEO), nehovoriac o tých, ktorí ponúkajú služby profesionálneho priemyslu alebo pracujú v tíme, alebo o plnohodnotnej digitálnej agentúre expertov na optimalizáciu pre vyhľadávače. To je dôvod, prečo sa väčšina z nás viac pokúsi zvládnuť samotný predmet, hoci je známe, že je príliš náročný na prácu a časovo náročné pre väčšinu akýchkoľvek riešení typu "do-it-yourself". Takže sme konečne prichádzali k veci - vzhľadom na potrebu mať len účinné SEO služby s jasným pokrokom v oblasti hodnotenia, vzniká tu strašná potreba najať niektorých skúsených odborníkov na optimalizáciu pre vyhľadávače - los mejores administradores de empresas en colombia. Ale ako nájsť dôveryhodného špecialistu alebo spoločnosť v tejto hojnosti relevantných ponúk na internete? Ako urobiť rozdiel medzi skutočným pro, slabým poskytovateľom SEO, alebo dokonca podvodníci len predstierať, že sú odborníkmi na optimalizáciu pre vyhľadávače? Domnievam sa, že pýtať sa na nasledujúce otázky a pozorovať odpovede, ktoré dali kandidáti, môže byť skvelým spôsobom pochopenia toho, kto je kto. Pozrime sa teda.

search engine optimization experts

  • Požiadať sľubných SEO konzultantov, aby vám ukázali svoje svedectvá, i. e. , zoznam ich bývalých a stálych klientov. Skutoční odborníci na optimalizáciu pre vyhľadávače nikdy neváhajú poskytnúť vám všetky potrebné informácie s kontaktnými údajmi. Ak tak urobíte, môžete rýchlo zistiť, či je takýto poskytovateľ SEO dôstojný, alebo nič na ňom. Môžete skontrolovať len niektorý z ich bývalých projektov na akékoľvek skutočné pozitívne výsledky v lepšom rebríčku vyhľadávania.
  • Spýtajte sa ich, ako presne budú konať, aby vaše webové stránky dosiahli lepšie hodnotenie v SERP. Príslušná autorita SEO nikdy neodmieta žiadnu, ani najhlbšiu diskusiu alebo otázku. Musíte byť priamo zobrazený presný časový harmonogram s ich SEO úsilie prichádza s vašou klasifikáciu pokroku krok za krokom a zároveň splnenie vašich celkových cieľov na konci.
  • Uistite sa, že máte technický prieskum zahrnutý do návrhu spoločnosti, ktorý vám ponúkajú. Takáto správa by mala obsahovať komentár ku každému technickému problému, ktorému momentálne čelia vaše webové stránky. Myslím tým, že musíte okamžite zobraziť, aké problémy predovšetkým zabraňujú tomu, aby vaše stránky zaradili propagáciu.
  • Skontrolujte, akým spôsobom budú odborníci na optimalizáciu pre vyhľadávače sledovať štatistiky vašich webových stránok. Súčasne sa uistite, že poskytujú každému klientovi priamy prístup alebo aspoň naplánované zdieľanie svojich zistení s podporou najpresnejších údajov zo služby Google Analytics.

seo experts

A tu prichádzame k rozhodujúcej otázke. Jednoducho sa ich opýtajte, či vám môžu poskytnúť záruku na zobrazenie v hornej časti SERPS, mám na mysli zaradenie pozície číslo jedna do zoznamu výsledkov vyhľadávania. Ak sa stane, že dostanete kladnú odpoveď, neváhajte a opustite takýto "profesionálny" v krátkej dobe. Skutoční experti na optimalizáciu vyhľadávača nikdy klientovi nevedia takýto nezmysel. Iba bezohľadní, alebo dokonca horšie, podvodníci sa môžu správať tak, že podvádzajú jednoduchých a neskúsených zákazníkov.

December 22, 2017