Back to Question Center
0

Čo potrebujem vedieť o mojom webe, aby moje optimalizácia pre vyhľadávače bola úspešná?

1 answers:

Už ste niekedy premýšľali, čo SEO znamená? Samozrejme, väčšina z nás si môže prečítať všeobecnú definíciu tohto pojmu v službe Google. SEO však znamená rôzne veci pre rôznych ľudí. Zatiaľ čo niektorí vlastníci webových stránok chápu termín optimalizácie pre vyhľadávače ako riadenie vzťahu s vyhľadávacími nástrojmi prostredníctvom reklamných kanálov a analytického softvéru, iní berú SEO ako optimalizované vytváranie obsahu a budovanie odkazov - aylık server kiralama.

site engine optimization

V skutočnosti, pochopiť SEO esencie, musíte mať nejaké skúsenosti v tejto oblasti. Optimalizácia pre vyhľadávače je kombináciou kvality a unikátneho obsahu, technických základov (kódovanie webových stránok a vnútornej štruktúry), perfektné používateľské skúsenosti s doménou a právomocou v spoločnosti Google. Existuje viac ako 200 štandardov spoločnosti Google, ktoré musíte dodržiavať pri zlepšovaní vizuálnej prítomnosti stránok. Tým, že zvážite všetky tieto kritériá v procese budovania kampane optimalizácie webových stránok, budete môcť prilákať cielenú návštevnosť z vyhľadávačov a dostať sa do TOP výsledkov vyhľadávania.

Poďme sa zamyslieť nad tým, čo je potrebné zvážiť o vašich stránkach pre optimalizáciu pre vyhľadávače, aby boli úspešné.

Najdôležitejšie stránky, ktoré musíte zvážiť pre lepšiu SEO

Väčšina webmasterov zameria svoje úsilie na výskum kľúčových slov a ich správne umiestnenie na celej stránke. Ak však pracujete na optimalizácii kľúčových slov, ale stále nemáte viditeľné výsledky, mali by ste zvážiť ďalšie faktory ovplyvňujúce SEO rebríčku.

algoritmus Google nielen hodnotí relevanciu vašich kľúčových slov a optimalizáciu metaúdajov, ale tiež vyhodnotí informácie, ako napríklad priemerný čas strávený vašimi stránkami, počet stránok, na ktorých sa pozerajú, miera odchodov, nedostupné stránky, nefunkčné odkazy atď.

Jediný spôsob, ako zvýšiť mieru konverzie a získať používateľov, aby zostali na vašich stránkach, je zlepšiť ich skúsenosti s vašou stránkou. Keďže skúsenosti používateľa sú významným faktorom hodnotenia spoločnosti Google, je potrebné zamerať sa na značnú časť vášho času a úsilia, aby sa váš web ľahko navigoval a bol maximálne relevantný pre určitý dopyt.

Ak chcete zlepšiť používateľské skúsenosti a urobiť vaše stránky SEO-priateľský, zvážte tieto techniky optimalizácie stránok motora.

Vaša webová stránka by mala reagovať na to, aby odpovedala na veľkosť zariadenia používateľa. Po nedávnej aktualizácii Google sa reakcia na webové stránky stáva nevyhnutnou technológiou SEO, ktorá je spojená s online obchodným úspechom. Musíte poskytnúť optimálne rozloženie stránok na mobilných a tabletových zariadeniach, ktoré sa inak zobrazili ako verzia webovej stránky pre stolné počítače.

Vytvorením citlivého dizajnu získate príležitosť zacieliť na najväčšie množstvo potenciálnych zákazníkov najviac vyhľadávaní z mobilných zariadení. Ak vytvoríte novú webovú stránku, potrebujete reagovať na zlepšenie hodnotenia a prilákať viac návštevníkov. Ak vaša aktuálna webová stránka nie je citlivá, môžete prispôsobiť reakciu alebo nainštalovať doplnok vhodný pre mobilné zariadenia.

  • Dostupnosť
  • Musíte vytvoriť vaše stránky vrátane všetkých užívateľov. Dostupnosť webových stránok vyžaduje dobre optimalizované značky ALT na všetkých obrázkoch. Pomôže vám to informovať všetkých používateľov o vašom obsahu a zapojiť ich po vašich stránkach. Prístupnosť je okrem toho o správnom používaní hlavičkových značiek, ako je H1 pre vedúce hlavičky a H2 pre podkategórie hlavičiek. Tieto značky pomáhajú štruktúrovať obsah a uľahčujú prehľadávanie pre vyhľadávače a čítačky.

    Takáto navigačná funkcia ako strúhanka pomáha zdravotne postihnutým používateľom a pomáha im pochopiť, kde sa nachádzajú v hierarchii vašich stránok. Navyše, kvalitatívne vytvorený mapa stránok umožňuje všetkým používateľom a vyhľadávacím nástrojom získať úplný prehľad o vašich stránkach.

    December 22, 2017