Back to Question Center
0

Ako môžem ovládať miestne vyhľadávanie SEO so službou Google?

1 answers:

Pamätajte na tie dobré staré dni, keď sa skoro každý miestny podnik na začiatku lokálnych výsledkov stránok vyhľadávača Google (SERP) stal kusom koláča? Áno, vážne by sme mohli vyliezť bez tých sofistikovanejších a komplexnejších stratégií, s ktorými sme v súčasnosti nútení riešiť. Väčšina každého vlastníka on-line podnikov by mohla ovládať svoje miestne vyhľadávacie pozície v zozname výsledkov spoločnosti Google iba po niekoľkých rýchlych a jednoduchých krokoch. Všetko, čo potrebovali na to, aby ostali na vrchole lokálneho vyhľadávania SEO, bolo neuveriteľne jednoduché. Akonáhle ste mali dobre vytvorenú štruktúru webových stránok, dostali vaše stránky uvedené v adresári Google, ako aj v niekoľkých ďalších citáciách - posledný krok naplnenia vašej perfektnej lokálnej vyhľadávacej kampane SEO vychádzal z vašej stránky známej ako Moja firma na Googli. Týmto spôsobom by všetci mohli prasknúť s vyšším poradím o akýchkoľvek individuálnych požiadavkách odpovedajúcich na lokálne výsledky Google pre miestny kľúčový dopyt, napríklad niečo ako "dlažba zhotoviteľ v Texase. "

local search seo

Dnes je mi stále dosť sklamaním, že taká široká a ľahká lokálna vyhľadávač SEO už nie je bežnou praxou - irc warez server. Ukážme to - teraz máme do činenia s určite náročnejším a neustále sa meniacim miestnym vyhľadávacím prostredím. Takže čo môžeme urobiť? Nič, ale pokúsiť sa prispôsobiť tejto novej realite, ktorá teraz potrebuje každý aspekt optimalizácie pre vyhľadávače, okrem už spomínanej sféry lokálneho vyhľadávania SEO. Takže sa pokúsime prispôsobiť novým pravidlám hry a urobiť všetko pre to, aby sme získali preteky. Po prvé, navrhujem, aby sme zistili, ktoré podmienky boli najviac prispôsobené a potrebujeme našu presnú pozornosť ešte predtým.

Mimoriadna úzka miestna súťaž

Nie je potrebné povedať, ako rýchlo smeruje k skutočnej bitke na každom miestnom trhu. A súčasná situácia by nemala byť prekvapujúca, lebo podiel leva na on-line podnikateľoch si uvedomuje dôležitosť vyhľadávania SEO na miestnej úrovni, aby dokončila základné záležitosti a pokračovala v prevádzkovaní krajiny alebo dokonca v medzinárodnom cezhraničnom úspechu.

Služba Moja firma na Googli nezáleží, ako vždy

Vďaka zachovaniu svojej pôvodnej potencie sa v službe Moja firma na Googli nedávno dostalo ešte väčšieho dôrazu. Originálne výpisy vyhľadávacieho gigantu nielen získali väčšiu váženú váhu, ale teraz sú v úzkej spolupráci so zvyškom výpisov a citácií, ktoré sa stali komplexnejšími a informatívnejšími. Teraz chcú, aby ste pracovali častejšie, aby ste starostlivo sledovali každé skartovanie vašich údajov, ktoré by mali byť čo najjednotnejšie, ako aj čisto vzájomné.

local seo

Nezabudnite mať viac online recenzií

Moderné lokálne vyhľadávanie SEO deleguje čoraz väčší dôraz na kvalitnú sadu online recenzií. Nielen preto, že vaše dobré online recenzie zobrazujú veľmi aktívnu vyhliadku na riadenie vašich webových stránok na vrchole miestneho vyhľadávacieho SEO rebríčka, ale preto, že len jedno chladné číslo - pozitívne recenzie odhadujú, že prinesú zvýšenie CTR až o 22%. Koniec koncov, recenzie online sú stále silným nástrojom na zapojenie viacerých nových potenciálnych klientov do vašej firmy a stále môžu slúžiť dobre na vývoj vašich súčasných nasledovníkov naraz. To je dôvod, prečo sú kvalitné online recenzie ešte jedinečné, takže by ste ich nikdy nemali nechať zanedbávať.

December 22, 2017