Back to Question Center
0

Kde leží správne SEO vysvetlenie, vzhľadom na marketing pre vyhľadávače?

1 answers:

Často počujem nepríjemné odpovede od mnohých vedúcich podnikov a dokonca aj úspešných, inteligentných a inteligentných manažérov. Všetci sa sťažujú na to, že sú zmätení s podmienkami Search Engine Marketing (SEM) a primeraným vysvetlením SEO. V skutočnosti sú oba koncepty obrovské, a preto sa zvyčajne odvolávajú na zameniteľné zainteresované subjekty. Ukážme to - väčšina z nich je príliš ďaleko od toho, aby boli naozaj presní, len aby priniesli veľa zmätku.

Nakoniec to ukážeme - twin win slot machine free play. Áno, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) a Search Engine Marketing (SEM) sú skutočne určené pre vyhľadávače. Ale robia to dvomi rôznymi spôsobmi, prinajmenšom pre použitie niekoľkých rôznych slov. Myslím, marketing a optimalizácia získali veľmi komplexné a široké definície, nehovoriac o ich všeobecnej aplikácii. Navrhujem, aby ste sa pozreli na krátky zoznam najzásadnejších rozdielov medzi nimi, aby ste získali správne chápanie SEM, vyplnené v plnom rozsahu s jasným vysvetlením SEO.

 seo explanation

Urobíme hrubú analógiu, aby sme videli rozdiel naraz. Predstavte si, že váš digitálny marketing je automobil. Pre správnu prevádzku je potrebné, aby vaše vozidlo malo správnu starostlivosť o svoj motor, v súlade so zachovaním napríklad opakovaného napájania paliva. Vzhľadom na to, že tieto budúce metafory sú východiskovým bodom, môžeme pokračovať jednoduchým porovnaním. Áno, moje odvážne porovnanie je ďaleko od akéhokoľvek presného pozorovania, ale musia to urobiť, aspoň zatiaľ.

Manipulácia s údržbou motora by bola paralelná s procesom optimalizácie pre vyhľadávače. Zahŕňa rôzne aspekty, ako je kontrola tlaku, ropy, hladiny vody, rovnako ako aj mnoho iných rôznych prác, ktoré udržiavajú motor v činnosti. Na dosiahnutie lepšieho výkonu môžete vždy získať ďalšie časti alebo nahradiť existujúce novšie. V takomto prípade dosiahnete najefektívnejší zážitok z jazdy každý deň. To je to, čo som presvedčený, že najjednoduchšie SEO vysvetlenie je. Aby sme túto analógiu ešte presvedčili, môžeme ju ľahko porovnať s týmto skutočne nepríjemným aspektom automobilového vlastníctva, ktorého nenávidím leví podiel vodičov, pripúšťam.

Na druhej strane, Search Engine Marketing môže byť porovnávaný s nevyhnutnou a opakujúcou sa potrebou vložiť čerstvý plyn do palivovej nádrže vášho vozidla. Vzhľadom na predchádzajúci odkaz na rovnako nákladné údržbárske práce pre zjednodušené SEO vysvetlenie, je zrejmé, že takmer všetky udržiavacie a opravárenské práce možno minimalizovať na určitý základný stupeň. Ak tak urobíte (napr. g. , manipulácia s vašimi webovými stránkami iba s maximálnou snahou o SEO), budete môcť odložiť väčšinu príliš náročných výdavkov dlhú dobu, ale stále nechajte vozidlo bežať, aspoň na úrovni dolného skala. Naplnenie paliva pre SMM je však naďalej nevyhnutné, a preto zostáva jediným spôsobom, ako využiť váš motor, vedúc si cestu tam, kde chcete a kedykoľvek potrebujete.

seo marketing

Záver

SEO a SEM pôsobia v rovnakom poli. Myslím tým prinášať viac návštevníkov na vašu online platformu. Pre úprimné vysvetlenie SEO, prevádzka dobre optimalizovaných a udržiavaných komerčných webových stránok vám prinesie viac kvalitnej organickej prevádzky. Je to dlhodobá a namáhavá investícia, ktorá uisťuje váš stabilný tok skutočných zákazníkov, a teda aj príjmy. SEM stávky na platenom vyhľadávaní na druhej strane neustále potrebujú kŕmiť hotovosťou. Ovláda vašu prevádzku hneď, a tak zobrazuje okamžité výsledky, ale vo svojej ceste.

December 22, 2017