Back to Question Center
0

Môžete mi povedať najdôležitejšie SEO kľúčové slovo tipy?

1 answers:

Bohužiaľ, neexistujú univerzálne riešenia ani všeobecné tipy pre kľúčové slová pre SEO, aby sa váš obsah dokonale zvládol a nikdy nie je zastaraný. V skutočnosti, po každej opakovanej aktualizácii vyhľadávacieho algoritmu spoločnosti Google, existujú rôzne zvláštnosti pri výskume kľúčových slov, ktoré sa zvyčajne prispôsobujú tým vzorom revidovaným na hodnotenie hodnotenia znova. Tu je päť najdôležitejších tipov pre SEO kľúčové slová, ktoré vám pomôžu udržiavať váš obsah dobre a vždy aktuálne - high pr websites backlinks.

seo keyword tips

Udržujte správnu rovnováhu medzi dĺžkou kľúčového slova

Všeobecne možno použiť kľúčové slová ako jednoduché a krátke. g. , najlepšie kľúčové slová) alebo pre kľúčové frázy s dlhými koncami, ktoré prinášajú tri alebo viac dohromady (napr. g. , najlepšie kľúčové slová pre môj SEO blog). Myslím tu, mali by ste nájsť zdravú rovnováhu pomocou obidvoch typov najrelevantnejších kľúčových slov. Tu je nápoveď pre vás. Po prvé, hlavné pojmy (jednotlivé kľúčové slová) najčastejšie čelia veľmi ostrej súťaži. Keď vezmeme do úvahy kľúčové slová s dlhými chvostmi, je o nich rozhodne slabšia konkurencia, napriek tomu nie sú do vyhľadávacieho dopytu dostatočne často. Preto najlepším riešením je jasné pochopenie vášho publika a potom používanie správnych kľúčových slov s dlhým zadným koncom, ktoré by sa dali použiť s istotou.

Kvalita obsahu je stále chúlostivá otázka

Napriek niektorým tipom SEO kľúčových slov to môže povedať, že nikdy nepôjdite na najvyššiu hustotu pre váš prvotný cieľ. Ak váš obsah bude nútený s kľúčovými slovami, budete mať väčšinu spisov vyzerajúci nadbytočný alebo nadbytočný. Výsledkom je, že váš kvalitný obsah je s najväčšou pravdepodobnosťou ťažko čitateľný, čo zhoršuje vašu kvalitu obsahu. Zabudnite na to, že predtým, keď sa Google zaradil hlavne do technickej logiky SEO. Teraz vyhľadávací algoritmus rozpoznáva kvalitný obsah, ktorý ocení lepšie používateľské skúsenosti v porovnaní s technickými vzormi. Takže by ste mali radšej zabudnúť na hustotu kľúčových slov raz a navždy.

Zamerajte sa správne na vaše potreby zákazníkov

Nikdy neostrihajte svoje úsilie na každý technický aspekt SEO, aspoň pracujte na vašom obsahu. Len si pamätajte - vytvárate kvalitný obsah pre skutočných čitateľov, nie pre stroje. Myslím tu, že každý kus vašich spisov má slúžiť cieľovému publiku. A ak si nedokážete predstaviť potenciálnych klientov, ktorí robia hľadanie vašich stálych kľúčových slov, mali by ste lepšie zvážiť získanie nových. Len sa zamerajte na vytváranie kvalitného obsahu, pretože teraz môžete získať vyššiu pozíciu podľa relevancie, nie zrejme zodpovedajúceho kľúčového slova.

seo keywords

Optimalizujte svoj aktuálny zoznam hlavných kľúčových slov

Jedná sa o jeden z našich najdôležitejších SEO kľúčových slov pre dnes. Ide o to, že väčšina z nás má tendenciu zamerať príliš veľa, takže by ste mali mať aj revíziu vašej súčasnej množiny kľúčových slov. Stačí sa zbaviť tých slov, ktoré prirodzene strácajú frekvenciu používania. Ak sa necítite presvedčení o tom, čo sa má odstrániť, odporúčam použiť kvantitatívne jedno z nástrojov s otvoreným prístupom na hodnotenie kľúčových slov. Pokiaľ ide o mňa, našiel som Plánovač kľúčových slov Google najvhodnejší. Výber správneho nástroja je však len na vás. Koniec koncov väčšina z nich pracuje rovnako.

December 22, 2017