Back to Question Center
0

Je to pravda, že HTTPS a SEO majú vplyv na vaše hodnotenie?

1 answers:

Poďme si to za samozrejmosť - v dnešnej dobe, silne závislý HTTPS a SEO vplyv na každé webové stránky rebríčku v zozname stránok s výsledkami vyhľadávača, s takmer žiadnym vylúčením. Existuje dostatok dôvodov na prepnutie webových stránok z HTTP na protokol HTTPS, len s ohľadom na súčasný globálny trend pre najlepší a najbezpečnejší zážitok používateľov. Z hľadiska spustenia reklamy, napríklad online obchod s internetovými stránkami, HTTPS a SEO dopad je úplne jasné. Mali by sme to len čeliť - vždy je oveľa lepšie konať proaktívne. A moderná realita webu si vyžaduje, aby sme urobili všetko preto, aby sme udržali každý úspešný on-line projekt pred takýmito zmenami - human resource management system solution.

https seo impact

Spoločnosť Google navyše nedávno oznámila svoju hlavnú prioritu, a to najmä na vyššej úrovni bezpečnosti. A pravdepodobne ste si všimli, že všetky služby podporované vyhľadávacím gigantom teraz zabezpečujú automatické zabezpečené spojenie (napríklad samotné Vyhľadávanie Google, Gmail, Disk Google atď.). Vidíme, že tím spoločnosti Google teraz pracuje na tom, aby sa internet stal bezpečnejším prehliadaním a bezpečnými finančnými transakciami, a to ešte ťažšie ako kedykoľvek predtým!

Nehovoriac o tom, že najväčší hráči na on-line trhu sú vždy robia to najlepšie z ich najlepších, aby poskytovali iba produkty alebo služby triedy A-1. Skutočne neuveriteľná úroveň bezpečnosti prostredníctvom zabezpečených šifrovacích postupov HTTPS sa už stala štandardným stavom prevádzky ich podnikov. Myslím tým, že najskúsenejší zákazníci online očakávajú, že budú zaoberať iba webovými stránkami, ktoré ponúkajú dobrú úroveň zabezpečenia pomocou HTTPS. Obyčajne očakávate takéto bezpečné používateľské prostredie ako predvolené, jednoducho preskočiť tie zastarané platformy stále získava bez SSL certifikátov.

Ešte stále váhajú o HTTPS a SEO vplyv na propagáciu vašich firemných webových stránok v zozname SERP spoločnosti Google? Môžete tiež nájsť všetky odpovede na oficiálnych webových stránkach od spoločnosti Google, ktoré sú vytvorené hlavne pre tých, ktorí ešte stále nie sú istí, že dostanú konečné rozhodnutie o presune z HTTP do protokolu HTTPS. Namiesto toho, aby ste sa presvedčili o niektorých rýchlych výhodách v online propagácii, ktoré pochádzajú zo spoločného HTTPS SEO efektu, budem mať stručný prehľad o procese prechodu z HTTP na HTTPS pre vašu webovú stránku.

 • Vykonajte nákup vášho SSL certifikátu
   • Vykonajte inštalačný postup pre certifikát pomocou hostiteľského účtu vášho webu
   • Je dôležité mať dvojitú kontrolu všetkých vašich odkazov, pretože akonáhle je vaša migrácia dokončená, každá adresa URL bez úplnej aktualizácie HTTPS

   https or http

   Koneckonců, nezabudnite informovať vyhľadávače o vašom prenose webových stránok. Stačí nastaviť presmerovanie na 301 HTTPS, aby sa každý používateľ, ktorý má záložku, ktoréhokoľvek z vašich webových stránok automaticky presmeroval na novo aktualizované. A nakoniec, ak máte nejaké problémy s Vyhľadávacou konzolou spoločnosti Google, odporúčam vytvoriť dve samostatné vlastnosti na oddelenie stránok HTTP a HTTPS, aby ste zabránili takémuto neporiadku raz a navždy.

December 22, 2017