Back to Question Center
0

Aké kroky pre efektívnu optimalizáciu pre vyhľadávače by som mal vykonať?

1 answers:

Efektívna optimalizácia pre vyhľadávače (alebo SEO) si vyžaduje základné znalosti aktualizácií algoritmov, ktoré spoločnosť Google pravidelne predkladá. Každý odborník na SEO by mal mať schopnosť rozlíšiť, ktorá z desiatich existujúcich stratégií, aby sa dosiahla konečný cieľ do konca SEO kampane. Tieto vedomosti vám pomôžu lepšie pri rozhodovaní o tom, ktoré kroky by ste mali podniknúť na efektívnu SEO.

V dnešnom článku odborníci na seminár vám povedia o najefektívnejších stratégiách optimalizácie pre vyhľadávače, ktoré fungujú v roku 2017. Čítajte ďalej a poznajte ich všetky - small businesses in hillsboro oregon. Takže začnime.

effective search engine optimization

Tri akceptovateľné SEO metódy, ktoré môžete použiť práve teraz

1. Zameranie na latentné sémantické indexovanie

Latentné sémantické indexovanie, tiež známe ako LSI, je populárna SEO metóda, ktorá sa týka určenia vzťahu medzi pojmami a pojmami v obsahu. Pomáha Google a ostatným vyhľadávacím nástrojom rozlišovať viaceré významy jednotlivých slov a fráz.

Jednoducho povedané, LSI hľadá synonymá súvisiace s kľúčovými slovami na webovej stránke.

Hoci LSI bola používaná pred viac ako dvadsiatimi rokmi, táto prax je stále prospešná pre dnešnú SEO. Kľúčové slová LSI vám pomôžu zlepšiť poradie vašich webových stránok. Navyše zvyšujú možnosť, že hodnosť vášho zdroja bude trvať dlho v sieti SERP, ako aj chrániť vaše stránky pred pokutami.

2. Kľúčové slová umiestnite do záhlavia

Toto je tiež veľmi prospešné pre lepšie SEO výsledky, aj keď to bolo prvýkrát predstavené koncom 90. rokov. Väčšina SEO špecialistov navrhuje začlenenie tejto stratégie do vašich každodenných aktivít SEO, pretože vyhľadávače očakávajú, že nadpisy obsahujú stopy na hlavné témy stránky.

Jediné príslušné označenia nadpisov pre SEO boli už celé roky H1 a H2. Veci sa časom zmenili. V súčasnosti existuje šesť hlavičkových značiek, ktoré sa pohybujú od H1 do H6 - každý z nich má klesajúcu dôležitosť. H1 je jedným z najväčších dôležitostí, mal by sa uplatňovať iba raz na stránku, zvyčajne pre názov príspevku. Každý nasledujúci nadpis by mal byť použitý ako podkategória vyššie uvedeného prvku.

3. Zvážte prepojenie s webovými stránkami úradu

Nie je popretie: odchádzajúce odkazy zlepšujú poradie webových stránok a autoritu, ak sa používajú správne. Jednoduché slová, odchádzajúce odkazy sú tie odkazy, ktoré odkazujú na inú doménu z vašich webových stránok. Prepojenie stránok s autoritami pomáha spoločnosti Google pochopiť vašu nika a zvyšuje kvalitu vašich stránok, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu v SEO.

Prepojenie s webovými stránkami s autoritami je jedným z najlepších spôsobov, ako byť v kontakte s online podnikmi, ktoré majú rovnaké miesto.

seo steps

Obalovanie

Vykonávanie SEO je nie je tak ťažké, ako sa môže zdať na prvý pohľad. Dodržiavanie uvedených odporúčaní vám pomôže vytvoriť lepšiu stratégiu SEO, ako je tá, ktorú v súčasnosti používate.

V prípade, že máte akékoľvek otázky alebo chcete s nami zdieľať vaše efektívne techniky SEO, nestraď sa, keby sme kontaktovali náš tím Semalt. Radi z našich čitateľov radi počujeme!

December 22, 2017