Back to Question Center
0

Ako zvýšiť poradie pri vykonávaní optimalizácie vyhľadávania na webe lokálne?

1 answers:

Poďme začať s zistiť, čo miestne optimalizácia webového vyhľadávania skutočne stojí (inak miestne SEO). Optimalizácia pre vyhľadávače je známa optimalizačnými prácami pre každú informáciu uverejnenú na vašich webových stránkach, aby boli pre vyhľadávacie prehľadávače Google atraktívnejšie pre lepšiu viditeľnosť online v zozname SERP. Vzhľadom na optimalizáciu vyhľadávania na webe na lokálnej úrovni znamená proces zobrazovania vašej online aktivity medzi prvými výsledkami pre miestne žiadosti o vyhľadávanie. Najčastejšie takéto snahy o optimalizáciu webového vyhľadávania sú určené na prácu s citáciami adresárov a lokalizovaným marketingom obsahu, aby ste dosiahli rýchle online zvýšenie poradia pre vaše komerčné reklamy - plesk sitebuilder. Nižšie budem mať krátke úvahy o každej sfére zaoberajúcej sa prácou na optimalizácii webových vyhľadávaní na lokálnej úrovni.

web search optimization

Krok 1

Medzi najdôležitejšie otázky patrí Vaša stránka Moja firma na Googli a optimalizácia vyhľadávania na webe,. Prečo by mala prichádzať predovšetkým? Len preto, že sa považuje za sektor vašej online prítomnosti, ktorá má najsilnejšie šance na to, aby sa zobrazila priamo medzi prvými žiadosťami o vyhľadávanie regionálnych firiem. Ak sa stane, že ste nikdy nenavštívili vašu osobnú stránku Moja firma na Googli, vyhľadajte ju alebo začnite vyplňovať svoju už existujúcu stránku. Tu je zoznam položiek, ktoré odporúčame zahrnúť vo formulári na optimalizáciu webového vyhľadávania: zadajte úplne svoje obchodné meno, jeho súhrnný popis s pracovným plánom a telefónnymi číslami, odkaz na vstupnú stránku a niektoré presvedčivé fotografie vášho komerčného projektu. Ak tak urobíte, môžete použiť službu Google Príspevky, pripojiť sa k Google Plus a niektoré moderné komunity. A nezabudnite povzbudiť viac používateľov, aby ste nechali niektoré recenzie na webových stránkach vašej firmy a súčasne umiestňovali nový obsah a aktualizovali existujúce spisy včas.

Krok 2

Ďalej uistite sa, že vaša kampaň na optimalizáciu webového vyhľadávania sa dobre zapája do adresárových citácií. Navrhujem vykonať šek výberom jedného z nástrojov prehľadávania adresára s otvoreným prístupom. Týmto spôsobom budete môcť vidieť, ako dobre a v ktorých citáciách obchodného adresára sa vaše webové stránky zobrazujú. Väčšina z týchto záznamov vyžaduje rovnaké kroky a akcie, ako tie, ktoré sme už zahrnuli na stránke Moja firma na Googli. Odporúčam mať dvojitú kontrolu, pretože vyhľadávače uprednostňujú zobrazenie presných výsledkov, takže by ste sa mali zbaviť nepresných alebo nesúhlasných údajov o vašej firme. Nie je potrebné šetriť čas a úsilie, pretože práca s týmito niekoľkými vecami s najväčšou pravdepodobnosťou vám prinesie takmer okamžitý pozitívny vplyv na vašu lokálnu optimalizáciu webového vyhľadávania, a tým prináša rýchle zvýšenie vášho poradia.

search optimization

Krok 3

Nakoniec odporúčam mať náležitú pozornosť pre sociálne profily. Nezabudnite, že sú dôležité, najmä pokiaľ ide o vašu lokálnu optimalizáciu webového vyhľadávania. Neváhajte robiť záznamy o niektorých sociálnych profiloch, ako je Facebook alebo Twitter, vzhľadom na hlavné adresáre a odkazy, ktoré vedú cestu k vašej hlavnej webovej stránke. Ak tak urobíte, nezabudnite udržiavať opakovanie výmeny informácií o aktivitách odosielania a venujte dostatočnú pozornosť kvalitnému obsahu. Preskúmajte obrovské možnosti sociálneho marketingu, pretože sú dobre rozpoznané spoločnosťou Google a ostatnými motormi, vaše úsilie tu bude mať skutočne zdravý vplyv na optimalizáciu webového vyhľadávania v plnom rozsahu.

December 22, 2017