Back to Question Center
0

Existuje nejaké konkrétne o SEO pre charity? Máte optimalizáciu pre vyhľadávače sprievodcu?

1 answers:

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) je široko rozšírená prax zvyšovania kvality a množstva návštevnosti webových stránok prostredníctvom výsledkov ekologického vyhľadávača. Jednoducho povedané, SEO je všetko o tom, aby bol zdroj viditeľný pre cieľové publikum.

SEO môže byť využívaná takmer ľubovoľnou spoločnosťou, ktorá ponúka produkt alebo službu - možno ju tam niekto aktívne hľadá. S účinnou stratégiou SEO, môžu vyhliadky vyhľadávať v Google relevantné výrazy, ktoré ich priťahujú k vašej firme. Aj keď je pravda, že takmer každý podnik môže získať výhody zo SEO, Semalt odborníci zistili, že niektoré odvetvia, vrátane charitatívnych organizácií, môžu mať prospech z optimalizácie pre vyhľadávače viac ako ostatné - spiru tein whey.

search engine optimization starter guide

Ako už bolo spomenuté vyššie, hlavným cieľom spoločnosti SEO je sprístupniť zdroj ľuďom, ktorí vás chcú nájsť. Pre tých jednotlivcov, ktorí riadia charitu, to znamená osloviť ľudí zaujímajúcich sa o rovnakú vec ako vy a ochotní darovať na podporu vašej práce.

Hoci neexistuje nič zvláštneho o SEO pre charitatívne organizácie, radšej sa držte odporúčaní SEO uvedených nižšie. Pomôžu vám lepšie pochopiť, prečo SEO záleží toľko pre takéto odvetvie, rovnako ako vysvetliť, odkiaľ začať od vytvárania SEO kampane pre vašu charitu.

Dôvody, prečo sa vaša charita by mala zapojiť do SEO:

  • Zvýšenie finančných prostriedkov: On-line darcovstvo je rýchly a jednoduchý spôsob, ako prispieť. SEO je najlepší spôsob, ako sa môžu návštevníci buď priamo alebo nepriamo dostať na svoju online stránku darcov.
  • Zvýšte povedomie: Charitatívna webová stránka je perfektná šanca, že sa dá rozširovať slovo o jeho organizácii a dať ľuďom príležitosť pozrieť sa na seba, o čom je všetko.
  • Budovanie dôvery a lojality: Dobre realizovaná stratégia SEO pomáha vytvárať silnejšiu povesť. Funguje to takto: ak je vaša láska ľahko nájsť online, ľudia majú väčšiu dôveru v to, čo robíte.

Čo by ste mali zvážiť pred vytvorením charitatívnej SEO kampane

Pozor na kľúčové slová

. Vyberte si tie, ktoré najviac popíšu obsah. Zamyslite sa nad svojimi vyhliadkami, čo by mohli hľadať na nájdenie vašej lásky. Pokúste sa vybrať nezabudnuteľné tak, aby existovali viac šancí, že ľudia znova navštívia vašu organizáciu Google a povedzte to ostatným.

Geografické umiestnenie záležitostí

Zadajte charitatívnu polohu. Umožnite ľuďom vedieť, kde vaša organizácia pôsobí. Nezabudnite, že umiestnenie je veľmi dôležitým faktorom. Spočiatku nestrácajte čas tým, že sa snažíte zaradiť mimo vašej oblasti. Zameranie vášho úsilia na miestne SEO by bolo výhodnejšie.

basic seo

Udržujte svoj obsah čerstvý a užitočný

Relevantný obsah by mal byť vašou najvyššou prioritou. Je dôležité, aby ste pravidelne vyplňovali svoje stránky s novým, užitočným a vzrušujúcim obsahom. Majte na pamäti, že Google a iné vyhľadávacie nástroje odmeňujú stránky cenným obsahom tým, že zvyšujú ich poradie na základe takých faktorov, ako sú:

  • Čas strávený na mieste;
  • prieskum internetových stránok;
  • Externé odkazy na stránku.

Uistite sa, že vaše charitatívne webové stránky sú optimalizované pre mobilné zariadenia a sú bezchybné pre lepšiu používateľskú skúsenosť.

Prejsť na svoju charitu SEO

Dúfam, že ste sa tešiť tento optimalizácia pre vyhľadávače sprievodca. Všimnite si, že ide len o niekoľko tipov, ako získať svoje poradie v SEO, bez toho, aby ste museli minúť príliš veľa času a finančných prostriedkov. Začnite vytvárať svoju charitatívnu SEO kampaň práve teraz a uvidíte, čo sa stane s vašimi rebríčkami za mesiac!

December 22, 2017