Back to Question Center
0

Môžem pracovať na svojich webových stránkach ako moderný poskytovateľ optimalizácie pre vyhľadávače?

1 answers:

Tak ako každý iný priemysel, moderný svet SEO má svoje trendy a sentimenty. Samozrejme, každý skúsený poskytovateľ optimalizácie pre vyhľadávače ich pozná, pretože odborníci v tomto odvetví vynakladajú každý pracovný deň na jedinú záležitosť - ako získať lepšie hodnotenie, berúc do úvahy desiatky (ak nie stovky) rôznych faktorov. Väčšina z nich súvisí s dosahom, ktorý prináša neustále zvyšovanie vývoja hlavného vyhľadávacieho algoritmu spoločnosti Google - software development in lebanon.

search engine optimisation provider

A verím, že existujú vždy nejaké trendy alebo tradičné SEO schémy na dobré využitie. A bez ohľadu na to, kto ste - majiteľ webových stránok cíti nedostatok profesionálnejších zručností, alebo nováčik webmaster ochotný a pripravený na získanie niektorých praktík využívaných každým renomovaným poskytovateľom optimalizácie pre vyhľadávače. Nižšie vám ukážem niekoľko pracovných schém, ktoré sa v súčasnosti nachádzajú medzi najpopulárnejšou súčasťou modernej SEO komunity, a to ako nadšencov, tak i priemyselných guruov s celoživotným portfóliom. Takže začnime.

Úryvky

Odporúčané úryvky sú už známe takmer každým profesionálnym poskytovateľom optimalizácie vyhľadávacieho nástroja ako súhrnné odpovede odpovedajúce na dopyt, ktorý sa zvyčajne nachádza v hornej časti SERP. Najčastejšie môžete vidieť útržok, ktorý je uvedený priamo na stránke s výsledkami, aby ste každému používateľovi poskytli návod na vykonanie akcie (zvyčajne ako postupný akčný plán). Vzhľadom na to, že takéto položky sú užitočné a trendy, pokúsme sa pochopiť ich logiku a využiť ju. V skutočnosti sú úryvky Google extrahované jednoducho z obsahu webových stránok, ktorý dáva plnú, ale stále krátku odpoveď na jednu z najčastejších požiadaviek, ktoré sú v súčasnosti medzi používateľmi populárne.

Vzhľadom na to, že úryvky sa zobrazujú v približne 30% vyhľadávacích dopytov a fungujú podobne ako spätné odkazy, bolo by to skvelý nápad, aby obsah vašej webovej stránky obsahoval určitý zoznam bodov odrážok s nadpisom otázky, čo by reagovať len na relevantné a trendové dopyty. Všetko, čo potrebujete, je investovať čas na štúdium otázok, na ktoré sa vaša cieľová skupina pravdepodobne pýta, a potom sa pokúste písať najlepšiu odpoveď. V takom prípade budete mať spravodlivé šance, že sa občas priamo obrátite na svojich cieľových zákazníkov.

Mobilné stránky

Asi pred dvoma rokmi spoločnosť Google predstavila svoju prvú mobilnú prioritu hlavnému algoritmu hodnotenia. Časom sa priorita smerom k prenosným zariadeniam vyvinula do niečoho skutočného, ​​čo by ste sa mali starať aj preto, lebo teraz poradie vyhľadávania je teraz čiastočne determinované kvalitou skúseností používateľov, najmä pri prezeraní prostredníctvom smartfónov a tabletov. Aby sa stránky s mobilnými zariadeniami načítavali rýchlejšie, spoločnosť Google nedávno dodala novú technológiu AMP. To znamená, že závod na vyššiu klasifikáciu bude vyžadovať, aby vaše webové stránky už prechádzali cestou k tomu, aby mali duplicitnú verziu reagujúcu na mobilné zariadenia. Zatiaľ odporúčam zoznámiť sa s týmto novým trendom. Môžete jednoducho vyskúšať jeden z najpopulárnejších nástrojov na úpravu webových stránok dostupných na otvorenom prístupe.

seo provider

Hlasové vyhľadávanie

Budúcnosť sa už blíži a my sa musíme prispôsobiť. Myslím tým, že teraz vyhľadávanie hlasu stále prináša skôr malé množstvo celkového objemu vyhľadávania. Ale som si istý, že sa musíme správať ako každý proaktívny poskytovateľ optimalizácie pre vyhľadávače, pretože hlasové vyhľadávanie sa pomaly stáva čoraz populárnejšou, poháňanou špičkovými IT gigantmi, ktorí investujú skutočne nespočetné množstvo investícií do konečného dokončenia rozvíjajúceho sa hlasového vyhľadávania výkon technológie pre masy.

Takže, čo s tým môžeme urobiť? Zatiaľ nie sú žiadne rýchle odpovede, preto odporúčam, aby sme prešli hĺbkovú štúdiu a premýšľali nad kľúčovými výzvami, ktoré by sme mohli pomerne očakávať čoskoro, možno.

December 22, 2017