Back to Question Center
0

Ako spravovať web a SEO vývoj najlepším spôsobom?

1 answers:

Ak vaša online propagácia na webových stránkach spája viac ako ekologickú prevádzku ako lokomotívnu silu, mali by ste zvážiť nasledujúcu krátku diskusiu. Verím, že každá online propagačná kampaň by sa mala vždy opierať o správny vývoj webu a SEO, a to tak blízko ruky. Uistite sa, že optimalizácia pre vyhľadávače je viac o kľúčovom výskume, ktorý je podporovaný správnou marketingovou stratégiou obsahu. Existuje však stále veľa technických aspektov, ktoré často zaostávajú za scénou - big baby beast tank cheap. Najmä tie technické otázky určujú každú stránku zaradenú do zoznamu SERP. Myslím tým, že keď robíte svoju SEO, vždy musíte zvážiť správny proces kódovania pre každú vašu webovú stránku, od samého začiatku.

seo development

Buďte vítaní na indexovanie

Prvá vec, ktorú treba urobiť pre webovú stránku, každá časť vašej webovej stránky je prinajmenšom prístupná na indexovanie, mám na mysli, že nič nebráni robotom, ktorí robia prehľadávanie, aby "čítali" každý kus vašich obsahových údajov. Týmto spôsobom odporúčame použiť príkaz "Vyzdvihnúť" v sekcii Indexové prehľadávanie v službe Google Search Console, aby ste skontrolovali počiatočný vzhľad vášho webu z hľadiska vyhľadávacích nástrojov. Existuje tu len jeden návrh - snažte sa zachovať všetko vo formáte HTML, jednoducho sa vyhýbajte používaniu aplikácie Flash alebo Silverlight pre vaše kľúčové stránky. Ak všetko vyzerá správne a vaša webová stránka je aspoň indexovateľná, nižšie uvidíte niekoľko krátkych tipov pre lepšiu používateľskú skúsenosť, ako aj potenciálne vyššie hodnotenie, ktoré udelia vyhľadávače.

Využite čisté adresy URL

Adresy webových stránok sú prvkami kľúčového, čo sa týka vývoja webu a SEO,. Urobte svoje adresy URL čo najjednoduchšie, aby ich "rozumel" vyhľadávací robot a aby ich čítali skutoční používatelia. Zbavte sa akýchkoľvek zbytočných údajov adresy URL, čo môže spôsobiť zámenu buď samotnej spoločnosti Google, alebo ľuďom, ktorí navštevujú vaše webové stránky. Z jednej strany, bez optimalizácie pre vaše adresy URL, bude menej pravdepodobné, že kliknú, nehovoriac o zdieľaní. Súčasne sa zdá, že vyhľadávacie nástroje môžu čeliť určitým ťažkostiam, keď "porozumeli" jej významu pre konkrétne kľúčové slovo.

website development

Vzhľadom na správnu webovú stránku a vývoj SEO, získajte svoje adresy optimalizované podľa nasledujúcich parametrov:

    Adresa URL stránky by mala byť čo najkratšia a informatívnejšia. Odporúčam vám vložiť adresy URL iba správnymi a relevantnými kľúčovými slovami alebo frázami, ktoré sa optimálne hodia na tému vašej webovej stránky.
  • Nikdy nemáte prepojené adresy URL s kľúčovými slovami, udržujte cestu pre indexovanie čo najjasnejšia. Ak tak urobíte, nezabudnite vylúčiť zastavovacie slová za každú cenu (napríklad najčastejšie: ",", "," ",", "," atď.)
  • Vždy použite pomlčky na oddelenie sekvencie písania vo vašich adresách URL. Zabudnite na podčiarknuté výrazy, pretože vyhľadávacie nástroje ich ťažko rozpoznávajú. To prirodzene prináša niekoľko prudkých potenciálnych ťažkostí pri prehľadávaní a indexovaní.
  • Udržujte správne kľúčové poradie výrazov tým, že kľúčové slová s kľúčovým významom priblížite k začiatku každej adresy URL. Nezabudnite, že podľa ich logiky boty vyhľadávačov kladú väčší dôraz na tie kľúčové kľúčové slová.

Mimochodom, je ďalší dôvod, prečo by ste mali vaše adresy URL čo najkratšie, i. e. , zachovanie a zvýšenie celkovej hmotnosti kľúčových slov v adresách URL. Súčasne však prepracujte adresy URL prirodzene, akoby boli len kúsky obsahu. V takomto prípade budete mať akékoľvek problémy so spamom alebo nízkou kvalitou obsahu znížené na minimum.

December 22, 2017