Back to Question Center
0

Ako ušetriť svoj pokrok v SEO, ak zmení doménu?

1 answers:

Rozhodne vytvorené rozhodnutie zmeniť názov domény je veľké. Ale vzhľadom na bežne naliehavé pojmy, ktoré sú poháňané rozpočtovými problémami, ktoré sa objavujú na ceste k úplnej exekúcii, mnohí z nás sa môžu cítiť frustrovaní.

seo change domain

Medzi najrealističtější dôsledky pre SEO po zmene domény je dočasná strata ekologickej dopravy - aspire bdc et s clearomizer atomizer. Takéto škody sa zvyčajne znížia na 5-20% a očakáva sa, že návštevnosť webových stránok bude prinajmenšom počas počiatočného obdobia až 3-4 týždňov, ktoré obyčajne potrebujete robotov Google na prehľadávanie nových adries URL, presmerovaní alebo akejkoľvek inej stránky mimo stránky aktualizácie. Najskôr sa cíť pokojne, pretože tento časový rámec musí byť určite dostatočný na kompenzáciu vašich strát. Týmto spôsobom odporúčam podať žiadosť o kampaň PPC zameranú na vašu obchodnú značku, ako aj hlavné neznačkové položky použiteľné pre vyhľadávanie.

Najčastejšie by leví podiel webmasterov a webových vývojárov začal užívať po terapeutických prácach, začína sa zotavovať, akonáhle už boli spustené ich SEO a zmena doménových prác. Ale vy by ste mohli urobiť o krok ďalej. Myslím tým, že môžete ísť na niekoľko predbežných prác, ktoré vám pomôžu pomôcť spoločnosti Google, ako aj ostatným vyhľadávacím nástrojom, lepšie pochopiť, čo sa stane a primerane reagovať. Takže môžete udržať váš pokrok v oblasti SEO zmena domény zmeny a všetky neporiadok okolo neho do bezproblémového konania. Navrhujem cítiť sa ako šéf, len s nasledujúcimi proaktívnymi krokmi:

  • Prebudovanie vašich odkazov na základe iných webových stránok s vysokou autoritou domény je skvelý nápad. Zatiaľ čo ste zaneprázdnení pri aktualizácii a obnovovaní vašich aktuálnych spätných odkazov na internete, neváhajte vysvetliť potrebu zmeniť doménu ako niektoré skvelé nové príležitosti. Myslím tým, že môžete ľahko nahromadiť viac čerstvých spätných odkazov cez týždne po zmene domény. V takom prípade budete spoločnosti Google odosielať ešte správnejšie a užitočné signály. A to bude mať v konečnom dôsledku vyššiu pozíciu v SERP.

change domain

  • Nezabudnite sa vrátiť k vašim starým spätným odkazom prepracovaným novými adresami URL. Hlavnou myšlienkou je získať späť celý súbor kvalitných spätných odkazov a súčasne znížiť počet presmerovaní na doméne. Prechádzanie sa, prehľadávanie na internete pomocou špeciálneho nástroja (spájal som sa s ahrefmi), nájdenie spätných odkazov s najsilnejšou autoritou. Akonáhle sa nachádzajú, uistite sa, že vykonáte úsilie o pomoc prostredníctvom e-mailu a požiadate o aktualizáciu pre všetkých.
  • Konečne nezabudnite propagovať svoje nové meno domény prostredníctvom sociálnych médií. Týmto spôsobom začnite s aktualizáciou webovej adresy webových stránok a veľmi obchodnej značky (ak existuje) na najpopulárnejších a súvisiacich rámcoch. Tiež by bolo dobré, ak by ste ohlásili zmenu domény pre udalosť na niektorom z vašich sociálnych multimediálnych kanálov. To vám pomôže udržať publikum informované, že iba vaša doména sa zmení, ale vysoké hodnoty vašich produktov alebo služieb budú rovnako rovnaké.
December 22, 2017