Back to Question Center
0

Čo mám vedieť, aby som riadil moje webové stránky s poradenskými službami SEO?

1 answers:

Je známe, že vyhľadávací nástroj Google používa viac ako 200 rôznych faktorov so skutočne sofistikovaným algoritmom hodnotenia. Ako to nikdy nebolo zverejnené, naša najlepšia znalosť a vedomosti sú založené predovšetkým na praktických skúsenostiach odborníkov z odvetvia. Napriek tomu sa väčšina vedúcich správcov webu, ako aj špičkových digitálnych agentúr sústreďuje na podstatne menej odlišných faktorov, ktoré poskytujú poradie služieb SEO, a to aj na najväčšom rozsahu a ťažkostiach - trade in dell laptop.

ranking seo services

No, vidíme, že nie všetky faktory hodnotenia majú rovnakú moc a preto ich vplyv na vyhľadávací algoritmus spoločnosti Google je úplne odlišný. Takže našťastie nemusíme brať do úvahy tento obrovský súbor viac ako 200 položiek. Namiesto toho uvidíme najdôležitejšie signály, ktorým by sme mali byť v prvom rade a predovšetkým. A nezáleží na tom, či uprednostňujete prácu na optimalizácii pre vyhľadávače alebo sa pravdepodobne rozhodnete riadiť vaše webové stránky s SEO službami, ktoré ponúka agentúra - mali by ste lepšie vedieť všetko o týchto troch faktoroch skôr ako čokoľvek iné: 1)

Obsah stránky

Kvalita obsahu sa považuje za najdôležitejší faktor hodnotenia, keď algoritmus Google prijíma rozhodnutie o hodnotení vyhľadávania na každej webovej stránke na webe. A naposledy sa opätovne potvrdilo, tentokrát niektorí bývalí zamestnanci pracujúci v priemyselnom gigante. Takže môžeme zabudnúť na tie časy (asi pred dvoma rokmi), kedy sa primárne zameranie okamžite presunulo na spisy strojov so zameraním na kľúčové slová. Teraz je už najdôležitejšia dôležitosť kvalitného obsahu v prirodzenom jazyku! Takže by ste mali sústrediť svoju prácu na budovanie cenného, ​​užívateľsky príjemného obsahu, ktorý je bohatý na infografiku, videá a viac obrázkov, než len udržať vysokú hustotu kľúčových slov.

Kvalitná Link Building

Vďaka dostatočným prepojeniam na pripojenie webových stránok s čo najviac ďalších relevantných webových stránok bola vždy druhým najsilnejším faktorom pre Google. Jediná vec, ktorú by ste teraz mali zvážiť, je to, že algoritmy spoločnosti Google v priebehu rokov nikdy neprestali vyvíjať a rozvíjať. A to, čo musíme čeliť - teraz vyhľadávač "vie", ako rozlišovať medzi prirodzenými (organickými) spojeniami a umelými, ktoré sa stále používajú na dosiahnutie vyššieho skóre. Týmto spôsobom vám odporúčam, aby ste zabudli na akékoľvek platené prepojenia hromadne, alebo na akékoľvek iné čierne klobúky, rovnako ako šedo-klobúk spojenie techniky budovania. Radšej by ste mali mať nižší počet kvalitných odkazov, než aby ste robili nejaké manipulácie, okrem toho, že ste na vlastné riziko, že budete penalizovaní.

ranking seo

Mobile Response

Najprv v roku 2016 sa Google úplne presunul na alternatívny spôsob indexovania. Myslím tým, že bežiaca webová stránka založená na stolných počítačoch, podporovaná šikovnou verziou pre mobilné zariadenia, nikdy nebola taká rozumná. V skutočnosti, aby ste dosiahli najvyššiu pozíciu v zozname SERP spoločnosti Google, budete musieť za každých okolností pracovať na optimalizácii mobilných zariadení. Jednoduchý fakt - podľa najnovšieho prieskumu, najviditeľnejšie domény, ktoré sa nachádzajú medzi 100 najlepšími výsledkami vyhľadávania, udelila spoločnosť Google najmä za to, že používala riešenia citlivé na mobilné riešenia pre budovanie svojich webových stránok. Takže teraz mobilná reakcia má na mysli teraz, takže zvážte robiť veci čo najskôr, v súlade s udržaním vášho súčasného rastu v rebríčku s SEO služby. To by bolo všetko, čo potrebujete, aspoň zatiaľ.

December 22, 2017