Back to Question Center
0

Je SEO prípadová štúdia dobrý marketingový nástroj?

1 answers:

Podľa štatistík viac ako 90% zákazníkov uprednostňuje, aby mediálna správa znie ako príbeh. Bolo dokázané, že presvedčivý príbeh pomáha ľuďom pochopiť konkrétny problém lepšie. Nepochybuje sa, že aj dospelí cítia úľavu, keď každý šťastne žije.

SEO prípadová štúdia je skvelý marketingový nástroj. Dnes vám odborníci na seminár povedú viac o nasledujúcom riešení - ventilatore decorativo di qualità. Po prečítaní článku budete vedieť, ako môžete aplikovať prípadové štúdie na predaj vašej firmy.

seo case study

Definícia prípadovej štúdie

Prípadová štúdia je výkonný nástroj, ktorý vám môže pomôcť rozšíriť problém klienta tak, že vysvetlíte,. Prípadová štúdia je perfektnou voľbou pre tých majiteľov webových stránok, ktorých hlavným cieľom je prinútiť ľudí kupovať si svoje produkty a služby. To, čo robí prípadové štúdie mimoriadne, je spôsob, akým premiešajú rozprávanie s informačným obsahom o vašej firme.

Aký je hlavný dôvod použiť prípadovú štúdiu v SEO?

SEO prípadová štúdia je efektívny nástroj pre publicitu

Väčšina on-line marketingu odporúča publikovanie prípadových štúdií na internetových stránkach. Môžete však ísť ďalej a podriadiť sa miestnym novinám alebo časopisom, aby ste prilákali ešte viac zákazníkov. Ďalšou skvelou možnosťou vybudovania reputácie je prezentovať svoju prípadovú štúdiu na niektoré zdroje určené pre vaše odvetvie.

Zvážte tiež skupiny LinkedIn špecifické pre priemysel. Sú ideálne pre zdieľanie vašich skúseností s ostatnými ľuďmi. Ako sa hovorí, zdieľanie sa stará. Pomôžte ľuďom cítiť sa zvláštne tým, že im poskytnete bezplatné a užitočné informácie.

Môžete voľne zverejniť prípadové štúdie na LinkedIn Pulse. Platforma tejto stránky umožňuje používateľom publikovať články, ktoré sa môžu potom zdieľať. Ďalším skvelým nápadom pre vašu SEO je remodelovanie existujúcej prípadovej štúdie do prezentácie alebo do infografickej zdieľania. Po dokončení môžete ich zdieľať na účtoch sociálnych médií.

Treba tiež spomenúť, že svoju prípadovú štúdiu môžete použiť ako informačný materiál na posielanie potenciálnym a súčasným klientom.

Štruktúra prípadovej štúdie SEO

V ideálnom prípade by vaša prípadová štúdia mala mať začiatok, stred a koniec. Majte na pamäti, že prípadové štúdie sú zvyčajne dlhšie a hlbšie ako priemerné zábavné príbehy. Správne plánovanie je preto kľúčom. Pri ďalšom spracúvaní prípadovej štúdie uistite sa, že obsahuje nasledujúce súčasti:

  1. Krátky a chytľavý názov;
  2. Hĺbkový pohľad na problém, ktorému čelia potenciálni zákazníci;
  3. vysvetlenie, ako sa vaše podnikanie zaoberá problémami klienta;
  4. Dôkazy, ktoré ukazujú, ako vaša služba alebo produkt pomohol klientovi;
  5. Výzva na akciu, ktorá sa vzťahuje späť na váš produkt alebo službu.

Záleží len na vás, ktorý štýl si vybrať pri vytváraní prípadovej štúdie. Čo je dôležité mať na pamäti, je, že vaša prípadová štúdia by mala vytvoriť príbeh okolo problému, ktorý sa má vyriešiť do konca. seo case seo case

Wrapping Up

Ak chcete zhrnúť, prípadová štúdia je mocný nástroj, ktorý môže zlepšiť SEO vo viacerých spôsoboch. Prípadové štúdie pomáhajú prilákať viac perspektívnych klientov tým, že poskytujú hĺbkový pohľad na to, aké je to, ako pracovať s vašou službou alebo produktom.

Blahoželáme! Teraz poznáte základy vytvorenia presvedčivej prípadovej štúdie. Možno je najvyšší čas rozprávať svoj vlastný príbeh.

December 22, 2017