Back to Question Center
0

Čo robiť, keď spoločnosť SEO zvyšuje hodnotenie ignorujúc niektoré chyby na mieste?

1 answers:

Bohužiaľ, nie všetky SEO firmy zlepšujú rebríčku úplne ekologicky a dôkladne. Preto stále dôverujete svojmu poskytovateľovi optimalizácie pre vyhľadávače bez príliš veľa obáv, musíte vždy sledovať skutočnú výkonnosť vášho webu, aby ste vedeli, že všetko je v poriadku.Čo robiť, ak sa stále cítite trochu podozrivo? Čo ak sa zdá, že niektoré chyby na mieste, ktoré ste zistili minulý týždeň, stále nie sú opravené? Nestrácajte platbu niektorých ďalších dolárov, aby ste mohli sledovať štatistiky stránky a akým spôsobom spoločnosť SEO riadi vaše hodnotenie.

Pozrime sa na všetko, čo by ste mali vedieť o primárnych signáloch, že je čas konečne vypáliť vášho súčasného poskytovateľa optimalizácie pre vyhľadávače - omini del calcio balilla. Čím skôr zistíte nesprávnu výkonnosť, tým rýchlejšie budete môcť začať robiť natoľko produktívne veci pre vaše stránky. Tu sú najčastejšie alarmujúce príznaky poruchy, ktoré ukazujú, že vaša súčasná SEO spoločnosť a hodnotenie vašich webových stránok nie sú tak elegantné, ako museli.

Hlavné príznaky

Po prvé, ak pochopíte, že vaša spoločnosť SEO zvyšuje poradie vašich webových stránok tým, že niečo hromadne alebo robí nejaké veci samo-riadený spôsobom, mali by ste byť alarmovaní. Najpravdepodobnejšie porušujú hlavné smernice spoločnosťou Google. Týmto spôsobom existuje vážna hrozba, ktorá sa objavuje nad vašim umiestnením na webových stránkach - od sankcií spoločnosti Google až po úplné deindexovanie autority vašej domény. Zdá sa desivé, čo? Nie, aby ste povedali, že vaša súčasná výkonnosť poháňaná nejakou stinnou alebo chúlostivou technikou vám sotva dokáže poskytnúť trvalý pokrok. A čo viac - je často príliš ťažké opraviť, že všetky rozbité veci po tak bezohľadných prácach. A samozrejme, môžete byť len plytvanie vašimi peniazmi na scamps, pretože SEO spoločnosť manipulácia rebríčku nie je nič, ale posádka scamps.

seo company rankings

Tu sú hlavné príznaky požiaru vášho súčasného poskytovateľa SEO v krátkej dobe:

    ) vaša spolupráca začala s zdanlivo spamovým e-mailom
  • príliš rýchly pokrok v predkladaní článkov alebo výpisoch adresárov
  • nespočetné množstvo komentárov blogov, ktoré sa objavujú samoľúbovo
  • 18) automatické sociálne bookmarking
  • vás požiadame, aby odkaz späť na akékoľvek iné webové stránky v bočnom paneli widgets alebo päty
  • SEO spoločnosť sľubuje vám rebríčku na konkrétnej pozícii v Google zoznamu SERP pre vaše hlavné kľúčové slová
  • buď obsah stránky, alebo ukotvené texty vyzerajú ako nadmerne optimalizované a overstuffed s kľúčovými slovami a kľúčovými slovami
  • Váš poskytovateľ SEO sa nezdá byť ochotný jasne vysvetliť, čo to vlastne robí.

Ak ste zistili jednu z nasledujúcich vecí, ktoré vaša spoločnosť SEO urobila pre zlepšenie rebríčkov, radšej by ste svoju spoluprácu ukončili. Verte mi, že by bolo pre vás lepšie. Vážne, každý chce najskôr zaradiť medzi hlavné kľúčové slová. Hoci sa zaoberajú poskytovateľmi SEO, ktorí robia falošné sľuby, znamená, že sú pripravení urobiť doslova čokoľvek, len aby mal nového klienta zachytený na palube, vrátane ležania na tvári ako predajca kobercov.

December 22, 2017