Back to Question Center
0

Ako užitočná je optimalizácia pre vyhľadávače pre podnikanie, najmä čo sa týka vášho malého projektu prepravy?

1 answers:

V dnešnej dobe čoraz viac ľudí nakupuje s využitím veľkého výkonu a pohodlia internetu. To je dôvod, prečo dropshippers sa stali najobľúbenejšími miestami na to, aby ste sa dohodli online a získali takmer akúkoľvek položku, ktorú hľadáte. A teraz väčšina takýchto nákupov je ešte jednoduchšia, pretože ľudia jednoducho používajú vyhľadávacie nástroje na zadanie kľúčového slova a nakoniec nájdu to, čo potrebujú - en iyi fiziki. A tu prichádza oblasť SEO! Ale ako používať tie skoro obrovské príležitosti optimalizácie pre vyhľadávače pre podnikanie, ktorú prevádzkujete v režime drop-shipping? Odporúčam Vám krátky pohľad na tieto základné návrhy nižšie. Dúfam, že pomôžu mnohým začínajúcim projektom prepravy kvôli prežitiu vo svete násilnej trhovej súťaže od samého začiatku. Tu sú!

search engine optimization business

Vykonajte Správny výskum kľúčových slov s dlhými chvost Kľúčové slová

Najprv, robiť Search Engine Optimization pre podnikanie, vykonať správny výskum kľúčových slov. Myslím tu, budete musieť premýšľať nad určitými slovami a frázami, ktoré sú najvhodnejšie pre vaše podnikanie, ako aj s najväčšou pravdepodobnosťou, že ich používatelia vyhľadajú pri hľadaní produktov alebo služieb. Trik je nájsť najviac zdravú rovnováhu medzi popularitou a samotnou konkurencieschopnosťou v nika. Myslím, že by mohli byť myriady žiadostí o vyhľadávanie, ako je "macbook pro 13", ale oveľa menej tie, ako je "najlepšia cena za čierny macbook pro 13 retina displej". Majte to na pamäti pri výbere správnych kľúčových slov s dlhým chvostom pre obsah vašich webových stránok.

Majú pevný obsah pre kumulatívny efekt

Nezabudnite - váš obsah je kráľ. Nikdy nezostrihajte čas na úsilie o vytvorenie kvalitného obsahu bohatého na kľúčové slová s dlhými chvostmi. Myšlienka je veľmi jednoduchá - stačí, aby ste svoj obsah obsahovali ako informatívny (čitateľný) pre návštevníkov. Týmto spôsobom neváhajte vložiť svoj obsah webových stránok rôznymi multimediálnymi funkciami, ako sú napríklad videá YouTube. To poskytne vašim návštevníkom dobrú radu, tutoriál, popis produktu a pokyny, ktoré povedú k vyšším komerčným výsledkom. Súčasne sledujte atraktívnosť obsahu, najmä z hľadiska vyhľadávacích nástrojov. Ak tak urobíte, nezabudnite, že budete potrebovať to, aby ich vyhľadávajú prehľadávače, lepšie ich indexovali, a preto boli vo výsledkoch vyhľadávania Google zaradené vyššie. To je ten správny spôsob, ako online obchodovanie s kvapkami, ktoré sa nachádzajú kdekoľvek na svete.

seo in business

Správne práce pre Link Building

Jedným z najdôležitejších aspektov optimalizácia pre vyhľadávače pre podnikanie je proces budovania odkazov. Znamená to, že by ste mali mať súbor kvalitných spätných odkazov, ktoré spájajú vaše webové stránky s inými zdrojmi online, aby získali viac návštev, a tým zvýšili vašu návštevnosť, zvýšili vašu aktuálnu pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania Google a poskytli väčší tok nerozvinutých zákazníkov, čo môže byť konvertované na skutočné. Nezvyšujte úsilie pri vytváraní príspevkov na fórach, nedávno nahratých videí YouTube a rôznych sociálnych odkazov. Môžu sa stať rozhodne efektívnym nástrojom, ak sa použijú rozumne. Pokiaľ ide o mňa, odporúčam vám zamestnať odborníkov, aby vám tieto práce robili aspoň v najskorších štádiách vášho rozvoja. Nech je vaša úloha akákoľvek, nebudete to ľutovať, som si istý.

Nakoniec, reálne výhody optimalizácie pre vyhľadávače pre podnikanie sa nemusia zapadnúť do dvoch alebo troch odsekov. Dúfam však, že moje krátke pokyny pomôžu niektorým nováčikom, ktorí sa k nám dostanú, takže sa tu rozlúčim!

December 22, 2017