Back to Question Center
0

Aké sú najlepšie taktiky SEO pre väčšiu návštevnosť?

1 answers:

Tu sú niektoré osvedčené SEO taktiky pre výraznejšiu prevádzku a mieru konverzie. Uistite sa, že ste si pozreli tieto šesť jednoduchých krokov uvedených nižšie:

  • Študijné užívateľské údaje

Zabudnite na Optimalizácia pre vyhľadávače pre prevažne technický koncept. Áno, primárnym cieľom leva podielu SEO taktiky je dosiahnutie lepšieho uznania robotmi vyhľadávačov. Zároveň je optimalizácia vyhľadávania zameraná na uspokojenie aktuálnych potrieb vášho cieľového publika. Myslím tým jednoducho zistiť, čo ľudia hľadajú a dávajú im to svojim obsahom. Takže čím lepšie poznáte svoje publikum, tým kvalitnejšie používateľské skúsenosti ponúkate - appraising commercial property. A to by malo viesť k vyššej pozícii v SERP. Najjednoduchší spôsob riešenia tohto problému je hovoriť priamo s vašimi návštevníkmi a navrhujem odpovedať na ich najčastejšie otázky týkajúce sa príslušnej témy, zálohované s ostatnými používateľmi poskytujúcimi ich riešenia. Tiež by bolo veľmi dobré, keby ste skopírovali niektoré z hlavných otázok a použili ich priamo na záhlavie blogových príspevkov.

seo tactics

  • Práca na vstupných stránkach

Najčastejšie, keď sú vaše odkazy zobrazené v zozname SERP , ľudia sú navigovaní na domovskú stránku webových stránok alebo na váš podporujúci blog. Ak máte však do činenia s komerčným projektom, napríklad on-line obchodom, mali by ste mať jedinečnú a dobre optimalizovanú vstupnú stránku na generovanie lepších predajov alebo viac sledovateľov. Vytvorenie vstupnej stránky znamená, že máte vyhradenú webovú stránku riadenú konkrétnou témou. Pokiaľ ide o taktiku SEO pristávacej stránky, doporučujem, aby ste tu postupne robili všetky optimalizačné práce. Najskôr predtým, než začnete vytvárať vstupnú stránku, budete musieť vybrať kľúčovú frázu s dlhým koncom. Týmto spôsobom pracujte na jeho názve a meta popisu. Získajte svoju vstupnú stránku postavenú najmenej z 2 000 slov, pretože je to osvedčené miesto pre vyššiu pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania Google. Nestrácajte investovanie nejakej spravodlivej sumy do profesionálneho web dizajnu. Nakoniec sa pokúste získať osvedčenia o vstupnej stránke a tešiť sa na pobyt na tróne.

Dobrá taktika SEO pre obsah je založená na jednej jednoduchej myšlienke - obsah je kráľ. Áno, vážne som tu, pretože je to naozaj rozumný nápad tvrdo pracovať na vašom obsahu, aby ste dosiahli kvalitné spisy s veľkou praktickou používateľskou skúsenosťou. Napriek tomu by to mohlo byť celkom vyčerpávajúce a časovo náročné práce. Namiesto toho navrhujem, aby ste požiadali o nejakú inteligentnejšiu taktiku pre vaše textové spisy. Stačí použiť rovnaký obsah preformulovaný v rôznych formách, napríklad aby ste ho zobrazili pre efektívnejšie a praktické použitie. Myslím tým, že vaše príspevky blogu môžete ľahko prepracovať (aspoň čiastočne) do cenných video tutoriálov, vzrušujúcich prezentácií, jemných podcastov a infografík alebo niektorých podporných materiálov vo formáte PDF. Pre maximálny efekt urobte takéto užitočné dáta šetrné k účtovaniu, aby ste získali viac odkazov a návštevnosť. Nikdy nebudete ľutovať, že trávite čas.

December 22, 2017