Back to Question Center
0

Aké sú najlepšie taktiky SEO pre väčšiu návštevnosť?

1 answers:

Tu sú niektoré osvedčené SEO taktiky pre výraznejšiu prevádzku a mieru konverzie. Uistite sa, že ste si pozreli tieto šesť jednoduchých krokov uvedených nižšie:

  • Študijné užívateľské údaje

Zabudnite na Optimalizácia pre vyhľadávače pre prevažne technický koncept. Áno, primárnym cieľom leva podielu SEO taktiky je dosiahnutie lepšieho uznania robotmi vyhľadávačov - ð¾ñ€ð³ð°ð½ð¸ð·ð°ñ†ð¸ñ ð¿ð°ñ‚ñ‡ ð¿ð°ð½ðµð»ð¸. Zároveň je optimalizácia vyhľadávania zameraná na uspokojenie aktuálnych potrieb vášho cieľového publika. Myslím tým jednoducho zistiť, čo ľudia hľadajú a dávajú im to svojim obsahom. Takže čím lepšie poznáte svoje publikum, tým kvalitnejšie používateľské skúsenosti ponúkate. A to by malo viesť k vyššej pozícii v SERP. Najjednoduchší spôsob riešenia tohto problému je hovoriť priamo s vašimi návštevníkmi a navrhujem odpovedať na ich najčastejšie otázky týkajúce sa príslušnej témy, zálohované s ostatnými používateľmi poskytujúcimi ich riešenia. Tiež by bolo veľmi dobré, keby ste skopírovali niektoré z hlavných otázok a použili ich priamo na záhlavie blogových príspevkov.

seo tactics

  • Práca na vstupných stránkach

Najčastejšie, keď sú vaše odkazy zobrazené v zozname SERP , ľudia sú navigovaní na domovskú stránku webových stránok alebo na váš podporujúci blog. Ak máte však do činenia s komerčným projektom, napríklad on-line obchodom, mali by ste mať jedinečnú a dobre optimalizovanú vstupnú stránku na generovanie lepších predajov alebo viac sledovateľov. Vytvorenie vstupnej stránky znamená, že máte vyhradenú webovú stránku riadenú konkrétnou témou. Pokiaľ ide o taktiku SEO pristávacej stránky, doporučujem, aby ste tu postupne robili všetky optimalizačné práce. Najskôr predtým, než začnete vytvárať vstupnú stránku, budete musieť vybrať kľúčovú frázu s dlhým koncom. Týmto spôsobom pracujte na jeho názve a meta popisu. Získajte svoju vstupnú stránku postavenú najmenej z 2 000 slov, pretože je to osvedčené miesto pre vyššiu pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania Google. Nestrácajte investovanie nejakej spravodlivej sumy do profesionálneho web dizajnu. Nakoniec sa pokúste získať osvedčenia o vstupnej stránke a tešiť sa na pobyt na tróne.

Dobrá taktika SEO pre obsah je založená na jednej jednoduchej myšlienke - obsah je kráľ. Áno, vážne som tu, pretože je to naozaj rozumný nápad tvrdo pracovať na vašom obsahu, aby ste dosiahli kvalitné spisy s veľkou praktickou používateľskou skúsenosťou. Napriek tomu by to mohlo byť celkom vyčerpávajúce a časovo náročné práce. Namiesto toho navrhujem, aby ste požiadali o nejakú inteligentnejšiu taktiku pre vaše textové spisy. Stačí použiť rovnaký obsah preformulovaný v rôznych formách, napríklad aby ste ho zobrazili pre efektívnejšie a praktické použitie. Myslím tým, že vaše príspevky blogu môžete ľahko prepracovať (aspoň čiastočne) do cenných video tutoriálov, vzrušujúcich prezentácií, jemných podcastov a infografík alebo niektorých podporných materiálov vo formáte PDF. Pre maximálny efekt urobte takéto užitočné dáta šetrné k účtovaniu, aby ste získali viac odkazov a návštevnosť. Nikdy nebudete ľutovať, že trávite čas.

December 22, 2017