Back to Question Center
0

Prečo by som mal podporovať optimalizáciu vyhľadávania webových stránok pomocou SEO video marketingu?

1 answers:

Veľmi často trvá veľa času a práce, aby ste videli aj prvé známky SEO, ktoré prinášajú prvé výsledky. Ako vytvoriť silnejší rast? Potrebujete vložiť vašu stálu stratégiu optimalizácie vyhľadávania pomocou niektorých akčných plánov, ktoré sa budú odvolávať na skutočné publikum a vyhľadávacie crawlery. Tak prečo nie skúsiť niektoré schémy SEO video marketing? Vyzerá to ako perfektná kombinácia, ktorá sa bude zaoberať viacerými potenciálnymi klientmi pri zachovaní a rozvoji vašich existujúcich stúpencov alebo čitateľov, nie? Myslím si, že nasledujúce tvrdenia o používaní SEO a video marketingu budú užitočné pre rozumné zváženie.

seo video marketing

Získajte väčšiu mieru konverzie

Prekvapivo, ale teraz YouTUbe sa stal najpopulárnejším vyhľadávacím nástrojom na svete pričom ďaleko za spoločným úsilím Binga a Yahoo - ekskursionid peterburi. Čo to znamená? Nič vôbec, s výnimkou skutočnosti, že ľudia jednoducho radi pozerajú videá. Takže, prečo by to nemalo byť skvelý nápad vložiť vaše webové stránky s nejakým užitočným alebo zábavným videoobsahom? Nielen pre zdravý používateľský zážitok, ale aj pre väčšiu konverziu. Podľa najnovšieho výskumného odhadu môže zaobchádzanie s riadnou e-mailovou kampaňou podporovanou SEO video marketingom zvýšiť potenciálne publikum, ktoré prichádza prostredníctvom e-mailového predplatného o 51%. Ľudia hovoria, že vloženie vstupnej stránky s kvalitným videom sa zdá byť ešte sľubnejšie, pretože má takmer dvojnásobný nárast konverzií. Ako už bolo spomenuté, hlavným cieľom optimalizácie pre vyhľadávače je udržať stále väčšiu konverziu a získať kvalitné vedenie. To je dôvod, prečo sa cítim slobodne požiadať o, aspoň primárne prostriedky SEO video marketing už dva roky, a rozhodne nemusíte ľutovať niekedy robiť.

Vytvorte silnejšiu online prítomnosť

Medzi najvýznamnejšie dlhodobé ciele SEO patrí udržiavanie a posilňovanie autority vašej značky a zvyšovanie povedomia zákazníkov o vašej firme internet. Týmto spôsobom riešenie SEO video marketing môže pomôcť posilniť vaše súčasné pozície pre ešte viac. Kvalitný videoobsah atraktívny pre cieľové publikum znamená, že vaše webové stránky sa stávajú lídrom vo vašom trhu, poskytujú užitočné a vždy relevantné informácie a odpovedajú na najčastejšie otázky užívateľov. Všetko, čo z vašich príležitostných návštevníkov premení aspoň na oddaných nasledovníkov, nehovoriac skutočným klientom.

video marketing

Nechajte svojich súperov za sebou, riadte svoje webové stránky pomocou SEO video marketingu

Moderná online súťaž je zvyčajne tesná, majitelia firiem bojujú o rovnaké výklenky alebo cieľové publikum, a preto sádzajú na veľmi podobné, nehovoriac podobné kľúčové slová a kľúčové frázy. Ale teraz rastúci vplyv videoobsahu spôsobuje, že sa zobrazuje na vrchole SERP, ruka v ruke s pôvodným textovým obsahom. To je dôvod, prečo nikdy chýbať túto vynikajúcu príležitosť okamžite poraziť svojich súperov, aspoň tie stále dostať bez SEO video marketing. Jednoducho plaťte čas a úsilie o vzrušujúci a cenný videoobsah, nie pre tento blogový príspevok alebo infographic, ktoré ste mali dodať tento týždeň, napríklad.

December 22, 2017