Back to Question Center
0

Ako kombinovať návrh webových stránok a optimalizáciu pre vyhľadávače?

1 answers:

Najčastejšie, pri spustení nového rámca pre prakticky akýkoľvek on-line podnik, leví podiel na úvahe je často stanovený na webových stránkach a optimalizácia pre vyhľadávače (SEO). Predstavme si to - mať atraktívny, užívateľsky prívetivý a profesionálny dizajn webových stránok sú kľúčovými otázkami, pokiaľ ide o poskytovanie jednoduchého a šikovného prístupu návštevníkom. Ale čo keď hovorím, že všetky tieto tvrdé práce na dizajne webových stránok sa môžu stať len zbytočným? Čo ak používatelia internetu nikdy neuvidia takúto webovú stránku zobrazenú v hornom zozname SERP spoločnosťou Google? To je dôvod, prečo sa budem zaoberať najdôležitejšou dôležitosťou toho, aby ste mali čo najužšiu spoluprácu pri tvorbe webových stránok s optimalizáciou pre vyhľadávače, ktorá sa vždy prichádza ruka v ruke.

website design search engine optimization

Vizuálne SEO

Optimalizácia pre vyhľadávače každého dizajnu webových stránok začína uvedením celého vizuálneho obsahu v súlade s vyhľadávacími algoritmami. Myslím, že budem dostávať ďalšie značky pre každý obrázok, ktorý umiestňujete na svoje webové stránky - australian crushable hat. Ide o to, že väčšina vyhľadávacích nástrojov (rovnako ako samotný Google) nedokáže "prečítať" vizuálny obsah, pokiaľ nie je každý obrázok vložený s potrebným opisom v písaní. Okrem toho, že vaše webové stránky prehnané s príliš veľkými obrázkami určite spomalia vašu celkovú rýchlosť načítania, a preto sa zhoršujú vaše vyššie hodnotenie v SERP. Preto je také dôležité, aby ste zmenšili svoj vizuálny obsah, pričom si pamätajte na vedúce pokyny pre SEO pri výbere mien pre obrázky a vložte ich správnymi kľúčovými slovami, s ktorými budú potenciálni klienti s najväčšou pravdepodobnosťou zahrnúť do vyhľadávacieho dopytu.

Zodpovedný dizajn webových stránok zlepšuje optimalizáciu pre vyhľadávače

V dnešnej dobe sa prenosné zariadenia používajú na prehliadanie internetu čoraz častejšie. Vzhľadom na to, že čoraz väčší počet potenciálnych zákazníkov hľadá produkty alebo služby, ktoré potrebujú prostredníctvom inteligentných telefónov a tabletov, webový dizajn priateľský k mobilným telefónom má teraz vyššiu pozíciu v SERP. Takže spoločnosť Google začala sankcionovať tie webové stránky, ktoré bežia bez správneho súboru funkcií prispôsobených pre lepšie prehliadanie prostredníctvom prenosných zariadení. To je dôvod, prečo je to rozumné, aby ste vždy udržiavali vnímavý dizajn webových stránok, ktorý zachováva optimalizáciu pre vyhľadávače súčasne. Týmto spôsobom nezabudnite zabezpečiť, aby váš obsah odpovedal aj na hlasové požiadavky. Odporúčame odborníkom, aby do každej vašej webovej stránky vložili niektoré dobre optimalizované sekcie FAQ. Pamätajte, že takéto služby sa už stali nevyhnutnosťou na uspokojenie potrieb aktuálnych žiadostí o hlasové vyhľadávanie založených na otázkach.

website design

Práca na vašich adresách URL

Tu príde jedna ďalšia možnosť priniesť väčšie zlepšenie vášho dizajnu webových stránok a Search Engine Optimization. Myslím tým, že pri výbere názvu domény by ste mali venovať určitú pozornosť. Vzhľadom na to, že ste už získali jednu, odporúčame vám požiadať o názvy priaznivé pre Google na každej stránke vašej webovej lokality. Každá adresa URL a názov stránky majú byť prepracované, aby obsahovali príslušný popis bohatý s cieľovými kľúčovými slovami a frázami. V takom prípade dosiahnete vynikajúce používateľské vylepšenie pre návrh webových stránok, pričom optimalizácia pre vyhľadávače bude príťažlivejšia pre lepšiu indexáciu pomocou prehľadávačov Google.

December 22, 2017