Back to Question Center
0

Ako vyhľadávač prináša organickú návštevnosť?

1 answers:

V súčasnom svete digitálneho marketingu existuje veľa spôsobov, ako môžu majitelia webových stránok prilákať návštevnosť do svojich webových zdrojov. Bezpochyby sa diverzifikujeme. Môžeme prilákať nielen organickú (vyhľadávaciu) prevádzku, ale aj platenú, sociálnu a sprostredkovanú. Všetky tieto zdroje návštevnosti môžu zlepšiť hodnotenie vašich webových stránok. Avšak organická návštevnosť motora (vyhľadávanie) je zjavným vodcom návštevnosti webových stránok, pretože je to najviac kvalifikovaná a konvertovaná. Ekologická prevádzka poháňa viac ako 50% všetkých návštevníkov webových zdrojov e-commerce a blogov. Preto je našou primárnou úlohou prilákať viac vyhľadávaných návštevníkov a premeniť ich na našich pravidelných zákazníkov. Samozrejme, je ľahké nakupovať dopravu, ako to získať organicky. Používatelia však majú väčšiu dôveru k tým webovým stránkam, ktoré sú umiestnené v hornej časti organického vyhľadávania. Okrem toho je organická doprava cielenejšia než platená a má dlhodobé príležitosti. V tomto článku budeme diskutovať o tom, akým spôsobom môžeme začať získavať návštevnosť z vyhľadávačov prirodzene.

search engine traffic

Aké sú dôvody na získanie návštevnosti organického vyhľadávacieho nástroja?

Najväčší počet používateľov, ktorí získavajú zisk, prichádzajú na vaše stránky z výsledkov organického vyhľadávania. To znamená, že všetci ľudia, ktorí vkladajú do vyhľadávacieho poľa informačné a transakčné vyhľadávacie dopyty Google, získajú organické výsledky vyhľadávania. Ak obsah vášho webu zodpovedá priemernému zámeru používateľa, s najväčšou pravdepodobnosťou pristane na vašich stránkach a konvertuje sa na vašich zákazníkov alebo klientov. Organické vyhľadávanie je tiež výhodné pre blogovanie, pretože používatelia uvidia viac reklám na základe ich dopytu. Takže je vždy prospešné získať návštevnosť z organického vyhľadávania, pokiaľ ide o generovanie príjmov z reklamy a affiliate programov. Ďalšou výhodou pri výrobe ekologickej návštevnosti je, že môžete znížiť mieru odchodov a zlepšiť používateľskú skúsenosť s vašimi stránkami.

Pracovné techniky na zvýšenie návštevnosti vyhľadávačov

Prediskutujeme niekoľko užitočných techník, ktoré vám môžu pomôcť zlepšiť hodnotenie vašich webových stránok, zvýšiť mieru prekliknutia a získať kvalitnejšiu cielenú prevádzku.

SEO je komplex optimalizačných techník, ktorých primárnym účelom je optimalizácia webových stránok podľa štandardov vyhľadávačov. Keďže vyhľadávacie nástroje, ako je Google, uprednostňujú skúsenosti používateľov s určitou internetovou stránkou, mali by ste sa snažiť vytvoriť užívateľsky prívetivý a ľahko navigovateľný web. Vaša stránka by mala byť maximálne relevantná pre dopyt používateľa. Existujú dva typy SEO - off-page a on-page. Na stránke môžete plne usmerňovať vás a vašich SEO odborníkov. Zahŕňajú obsahové písanie, výskum kľúčových slov, optimalizáciu štruktúry odkazov a zlepšenie navigácie na webových stránkach. Off-page SEO tvary autority stránok v očiach vyhľadávačov. Musíte vytvoriť víťaznú kampaň na budovanie odkazov, aby ste zlepšili rebríčku webových stránok a aby sa váš webový zdroj stal viac viditeľným v SERP. Navyše je potrebné zabezpečiť, aby vaše stránky boli prehľadávateľné pomocou vyhľadávacích robotov, aby ste získali väčšiu návštevnosť vo vyhľadávačoch. Ak chcete merať úspešnosť kampane optimalizácie, môžete použiť nástroj Google Analytics a nástroj Semalt Web Analyzer.

google traffic

  • Obsahový marketing

Obsahový marketing je perfektný a najjednoduchší spôsob, ako prilákať organické vyhľadávače. Kľúčom k úspechu pri vytváraní skvelého obsahu je vytvorenie obsahu pre používateľov, nie pre vyhľadávače. Obsah vášho webu by mal byť relevantný pre to, čo hľadajú potenciálni zákazníci. Je potrebné poskytnúť svojim používateľom odborný názor na tému, o ktorú sa zaujímajú, aby zvýšili vašu reputáciu domény a svoju lojalitu voči vašej značke. Uistite sa, že váš obsah je jedinečný, relevantný a aktuálny. Navyše, vložte do nej niektoré kľúčové frázy, najmä v názvoch, ktoré umožňujú vyhľadávacím robotom ľahko analyzovať vaše stránky Source .

December 22, 2017