Back to Question Center
0

Ako urobiť odhad pre spoločnosti SEO služby?

1 answers:

Začnime od hľadania najdôležitejších služieb spoločnosti SEO. Obvykle je prvý štvrťrok internetovej marketingovej kampane viac ako kritická. Koľko ste ochotní financovať z marketingového rozpočtu? Keďže existuje príliš veľa digitálnych agentúr, ktoré ponúkajú svoje služby na webe a čas je podstatný. Zatiaľ čo stále prichádza k správnemu rozhodnutiu týždne (alebo dokonca mesiacov) o telefonovaní, prípadne o e-mailových konverzáciách, vaši konkurenti sa posunú dopredu, ďalej a ďalej. Takže je to dobrý nápad získať čo najskôr dobré SEO služby spoločnosti. Ich cena by však mala byť dostatočne rozumná, aby nezničila zvyčajne malý marketingový rozpočet v počiatočnom štarte.

company seo services

Teraz sa pokúsime vidieť problém z hľadiska vyhľadávačov, ktorý je potrebný na pochopenie ich preferencií a vzorov správania, keď odmeňujú webové stránky s vyšším hodnotením. Po prvé, skúsme sa opýtať niekoľko kritických otázok:

Čo očakávate od toho, aby ste mali služby SEO firmy?

  • Zvažujete SEO rovnako ako všetci okolo?
  • Možno vaše marketingové oddelenie jednoducho trvá na tom, že to bežíte?
  • Alebo si myslíte, že ste v tejto veci istý, snažte sa zvýšiť hodnotenie vašich webových stránok a dosiahnuť väčší príjem v dlhodobom horizonte?

Poďme priniesť jednu jednoduchú analógiu: prenájom spoločnosti SEO služby vyzerá podobne ako nákup auta. Áno, vážne, vaša voľba bude prirodzene závisieť od vašich potrieb, ktorá bude korelovať s odhadom celkovej ceny, pokiaľ ide o rozumnosť a cenovú dostupnosť vášho súčasného marketingového rozpočtu. Najlepšie SEO stratégie začínajú na základe vášho celosvetového cieľa a potrieb vašich potenciálnych zákazníkov. Začínajúc opačným smerom, lacné služby optimalizácie vyhľadávačov často vyzerajú ako výhodná dohoda. Áno, môžete sa pokúsiť ušetriť nejaké peniaze. Nebudú vám však prinášať veľa.

Súčasne neexistuje žiadny štandard, pokiaľ ide o výber správneho balíka služieb spoločnosti SEO. Najdôležitejším návrhom je, že SEO nie je ani o tom, či by sa veci stano- vili, alebo len aby sa na ich objednávku. Pozorovanie na to ako rýchle riešenie, ktoré prinesie váš predaj a premávku späť do života, je nesprávny prístup. Týmto spôsobom skončíte len tým, že stratíte svoje peniaze. Ide o to, že efektívna SEO musí priniesť primeranú návratnosť investícií: nielen o získaní lepších rebríčkov SERP a čerpaní väčšej návštevnosti. V skutočnosti je konečným cieľom premeniť vašich stále nerozvinutých zákazníkov na masívny tok platiacich klientov.

Takže, akým spôsobom sa vám podarí zlepšiť podnikanie so spoločnosťou SEO služby vysokého kalibru?

  • Najprv vám musí pomôcť sústrediť sa na najdôležitejšie zámery, potreby a problémy potenciálnych klientov;
  • Diagnostikovať najtypickejšie výsledky očakávané publikom na webových stránkach vašej firmy;
  • Pomôžte vám identifikovať a zlepšiť hodnotu vstupnej stránky;
  • Odhalte všetky oblasti ziskovosti v odvetví, do ktorého sa vaše podnikanie zaoberá;
  • Získajte užívateľskú skúsenosť každého návštevníka čo najviac prispôsobený, aby ste ho premenili na kupujúcich.

seo cost

Náklady na služby SEO teda sádzajú na kvantitatívne výsledky, ktoré chcete získať, ich kvalitu, ako aj trvácnosť. Zdá sa, že najlacnejší obchod znamená dosiahnuť len skromný pokrok. Pamätajte, že to, čo investujete, nie je to, na čom máte cenu. Vaša NI prirodzene definuje SEO Source . Žiadne pochybnosti, že má 5, 10 alebo dokonca 20-násobné zvýšenie čistých výnosov oproti tomu, čo ste strávili, je dobrý dôvod povedať: to vám nič nevzbudilo!

December 22, 2017