Back to Question Center
0

Čo môžete mi povedať o SEO pre spoločnosť pre správu nehnuteľností?

1 answers:

V súčasnosti je SEO kľúčová pre všetky typy on-line podnikov a on-line agentúra pre správu nehnuteľností nie je výnimkou. Ak chcete rozširovať svoju spoločnosť pre správu nehnuteľností, odporúča sa, aby ste zahrnuli SEO do vašej stratégie digitálneho marketingu.

V spoločnosti Semalt sme vždy pracovali na lepších nápadoch na webový marketing pre podnikanie v oblasti správy nehnuteľností. Dnes budeme zdieľať najefektívnejšie techniky na posilnenie vašej SEO - high quality watch reproductions. Tieto odporúčania vám pomôžu konvertovať návštevníkov svojich webových stránok do silných potenciálnych zákazníkov.

Prvá vec, o ktorej chceme hovoriť, je rozloženie prednej strany alebo inými slovami vaše položky v ponuke webových stránok. Pamätajte, že musia byť čisté, jasné a stručné. Najlepší spôsob, ako usporiadať rozloženie prednej strany, je rozdeliť do štyroch kľúčových položiek v ponuke. Semaltoví odborníci navrhujú, aby na tejto hlavnej stránke boli uvedené nasledujúce:

  • Majitelia;
  • nájomcovia;
  • Sprostredkovanie nehnuteľností;
  • Správa nehnuteľností.

Primárnym cieľom je zvýšiť návštevnosť znížením miery odchodov a zvýšením času stráveného na vašich stránkach. Mali by ste pochopiť, že každý deň navštevujú vaše stránky desiatky ľudí. Všetci chcú, aby boli atraktívne a ľahko sa navigujú. Preto je veľmi dôležité poskytnúť používateľom jednoduché pokyny. Pamätajte, že ak kanál každého používateľa nasmerujete na potrebnú oblasť webových stránok, je vyššia pravdepodobnosť, že trávia viac času tam namiesto toho, aby opustili váš zdroj.

Ak chcete zahrnúť ďalšie položky v ponuke, napríklad vzťahy s médiami, je to v poriadku. Jediná vec, ktorú si musíte zapamätať: pokúste sa ponechať tieto položky na iných podmenu vo vašich webových stránkach. Ako sme uviedli vyššie, vaša predná strana musí byť rovnako čistá a ľahko navigovateľná, ako je to možné.

Otázky štruktúry adries URL

Vytvorenie strategickej štruktúry adries URL pre všetky stránky webových stránok je vždy skvelým rozhodnutím. Vaše URL by mali byť stručné a opisné. Majte na pamäti, že keď vaše webové adresy majú zmysel a odrážajú hodnotu vašej spoločnosti, vyhľadávače vás nájdu rýchlejšie a získate jednoduchú podporu SEO.

Zamerajte sa na Vašu vstupnú stránku

Stojí za zmienku, že väčšina vašich obchodných príležitostí prichádza priamo z tejto stránky. Preto musíte urobiť to skvelé. SEO odborníci definujú tri položky, ktoré by ste mali mať na tejto stránke, aby vaša spoločnosť v oblasti nehnuteľností vynikla z davu. Tu sú:

Optimalizované tituly

Aj keď sa to môže zdať zrejmé, budete prekvapení, koľko vstupných stránok nemáte žiadne názvy,. Predpokladajme, že ste spoločnosť na správu nehnuteľností na Floride, potom SEO-optimalizovaný titul pre vašu vstupnú stránku by mal byť niečo ako Florida Property Management Agency.

seo company

Viditeľné telefónne číslo

Vaši potenciálni klienti musia byť k vám rýchlo k dispozícii, viditeľný. Neskrývajte to, namiesto toho ho umiestnite priamo pod svoj titul, aby sa ľudia mohli s vami spojiť v priebehu niekoľkých sekúnd.

Je dôležité dať používateľom nejaký iný spôsob, s výnimkou telefónu, s ktorým sa môžu spojiť s vami. Zvážte kontaktný formulár s 4-5 políčkami. Opýtajte sa návštevníkov na základné informácie, takže je pre nich jednoduché poskytnúť ich informácie.

Môžete začať zlepšovať svoje webové stránky pre správu nehnuteľností spoločnosti práve teraz s týmito troma SEO tipy. Akonáhle to skončíte s nimi, môžete ísť ďalej tým, že pridáte osvedčenia a predstavíte svoju agentúru na vysvetľujúcom videu.

December 22, 2017