Back to Question Center
0

Sú nízkonákladové SEO služby pre malé podniky bezpečné?

1 answers:

Zatiaľ čo "nízka cena SEO = nebezpečenstvo" je skôr mýtus ako skutočné vyhlásenie, prípady zlého SEO za lacnú cenu nie je nezvyčajné. Malé podniky sa môžu týkať tohto problému, pretože mnohé nízkonákladové agentúry SEO sa zvyčajne zameriavajú na nich a miestne podniky a mnohé z ich ponúk sú veľmi atraktívne pre e-obchody a weby, ktoré sa snažia propagovať vo vysoko konkurenčných výklenkoch.

low cost seo services for small business

Po týchto nízkych cenách ponúka SEO slepo môže viesť k týmto dôsledkom:

  • Sankcie vďaka Black Hat SEO. Mnoho SEO agentúr, ktoré vedome porušujú smernice Google s kľúčovými slovami spam, skryté texty, vstupy a iné zlé praktiky zvyčajne ponúkajú nízke ceny za svoje služby. Toto je časť ich pasce: sľubujú silný nárast za príťažlivé ceny a dodávajú sľubnú podporu. Takéto pravidlá prinášajú veľa neskúsených majiteľov webových stránok, ktorí si neuvedomujú, že rast dosiahnutý prostredníctvom Black Hat SEO je dočasný a veľký pokles je nevyhnutný - planning de projet sur excel.
  • Stagnácia. Niekedy nájdete nízkonákladové SEO služby pre malé firmy alebo veľké spoločnosti, ktoré nie sú Black Hat. Namiesto toho sú obmedzené v možnostiach propagácie a všetky kroky vykonáva neskúsený tím. Preto po dosiahnutí určitého bodu vaša kampaň práve zamrzne, pretože tvoji SEO kurátori nevedia, kam odtiaľto odísť. Tiež jednoducho nemusia mať prostriedky na postup, pretože nízka cena = nízka mzda.
  • Nízka kvalita obsahu. Obsah je dôležitou súčasťou optimalizácie kľúčových slov, vytvárania odkazov a zvyšovania miery konverzie. Ak však váš obsah nie je relevantný, jedinečný alebo zaujímavý na čítanie, vkladanie kľúčových slov a odkazov nezvýši vaše hodnotenie. Bohužiaľ, copywriting zahrnutý v nízkonákladových SEO služieb pre podnikanie len zriedka zahŕňa výskum a editáciu, pretože takýto tím zvyčajne nemá skúsených spisovateľov. Preto neočakávate skvelé výsledky z obsahu, ktorý ste zaplatili 10 $ za.

Tieto informácie neznamenajú, že by ste sa mali vyhýbať "cenovo dostupným" a "lacným" SEO za každú cenu. Čo by ste mali urobiť, je si byť vedomý rizík pri hľadaní nízkonákladových SEO služieb pre vaše malé firmy. Cenovo dostupný nie je vždy rovnaký ako lacný a rozumná cenová politika nie je synonymom podvodu. Aj keď existujú zlé agentúry, ktoré ničí povesť SEO firiem, pomôžeme vám nájsť rozdiely.

low cost seo for small business

Lacné a cenovo dostupné: aký je rozdiel?

Je možné nájsť dobrú SEO za primeranú cenu z množstva nízko-kvalitných agentúr. Nemusíte byť SEO guru alebo mať detektor ložov v ruke. Dôkladný výskum je viac než dosť.

  • Zostavte zoznam agentúr SEO, ktoré ponúkajú nízku cenu odbornej pomoci pre malé on-line firmy;
  • porovnajte ich náklady a rozsah služieb, ktoré ponúkajú za túto cenu;
  • Pozrite sa do spôsobu, akým propagujú sami seba: ak sľubujú rýchle výsledky a prehnali sa, ich sľuby pravdepodobne nebudú nič dobré;
  • Pozrite sa, či všetky agentúry majú portfólio. Preškrtnite spoločnosti bez jedného. Potom skúmajte projekty, na ktoré pracovali firmy, aby zhodnotili svoje odborné znalosti. Môžete tiež navštíviť stránky, ktoré agentúry vykonali pre SEO, aby zistili, aké sú ich ceny voči svojim konkurentom.
  • Obráťte sa na odborníkov každej agentúry a uvidíte, aký dojem urobia, či sú presvedčení a priateľskí alebo tajomní, nejednoznační a spěchajú, aby si kúpili svoje výrobky. Opýtajte sa ich na otázky, ktoré by odhalili ich vedomosti o smerniciach Google, proces propagácie a techniky SEO. Rýchlo vám sľubujú výsledky bez toho, aby ste sa dokonca pýtali viac na vaše stránky? Zdôrazňujú kvantitatívne a krátkodobé výsledky?
  • Študijné pozadie a bio firmy. Zatiaľ čo agentúry s 5-ročnými skúsenosťami sú vhodnejšie, nenechajte sa ponáhľať, aby ste odložili 1-3-ročné firmy. Mnoho mladých firiem založili odborníci, ktorí pôsobia 10 rokov. Tento bod by sa mal uviesť aj v bio a blogu spoločnosti, ak existuje.
  • Pozrite si recenzie. Zvyčajne všetky vierohodné spoločnosti dávajú svoje recenzie na svojich stránkach alebo majú účet na webových stránkach na preskúmanie, aby umožnili používateľom opustiť spätnú väzbu a reagovať na ne. Ak agentúra, ktorá ponúka nízkonákladové SEO služby pre malé on-line obchody, sa vyhýba interakcii s komentármi, pravdepodobne nie je bezpečné riešiť.

V dnešnej dobe, SEO firmy prichádzajú do veľkej rozmanitosti a pristupovať k cenovej politike inak. Preto namiesto okamžitého odvrátenia od tímov SEO, ktoré vám ponúkajú lacné riešenia, vykonajte svoj výskum a uvidíte skutočnú rovnováhu medzi cenou a kvalitou. V ostatných prípadoch vám možno chýba niektoré úžasné ponuky!

December 22, 2017