Back to Question Center
0

Ako môžem spracovať Instagram SEO?

1 answers:

Nie je potrebné predstaviť túto ultra populárnu on-line platformu, kde každý užívateľ môže cítiť ako profesionálny program. Tu prichádza Instagram, ktorý prináša viac ako 50 miliónov fotografií denne zdieľaných. A stálé publikum predplatiteľov na Instagram sa neustále rozširuje, keďže čoraz viac ľudí rozpoznáva jedinečnú skúsenosť používateľov, ktorá je čisto relevantná pre fotografiu fotografie a úspešne spája najdôležitejšie prvky najlepších sociálnych odkazov. To je dôvod, prečo myšlienka Instagram SEO na podporu značky značky, zvýšenie toku ekologickej dopravy alebo akejkoľvek inej digitálnej marketingovej kampane pre platformu nie je ďaleko od nového záveru.


Vytvorte silnejšiu informovanosť o svojej značke

Instagram v podstate ponúka praktickú platformu pre priateľov, na úpravu pomocou rôznych efektov alebo filtrov, ako aj pripravené na vkladanie do hashtagov, ktoré umožňujú vyhľadávanie cieľa pre každého používateľa. Len akékoľvek zručnosti vo fotografovaní nájdete tu - od samoobsluhy s niektorými vinobnými filtrami až po profesionálne online fotografické štúdiá. To znamená, že mať spoločenský účet v spoločnosti Instagram môže vašim podnikom umožniť širšie reklamné príležitosti osloviť potenciálnych zákazníkov na individuálnejšej úrovni.

instagram seo

Začíname

Spustenie každého individuálne značkového účtu na Instagram je prirodzene jednoduchá úloha. Mali by ste však mať na pamäti nasledovné veci predtým, než sa ponoríte do podnikania. Po prvé, tu nie je potrebné publikovať iba kvalitné obrázky reprezentujúce vašu značku pre každý deň. Základnou koncepciou služby je, že prirodzenejšie pohľad je daný obraz, tým silnejšia odpoveď je pravdepodobnejšie. Nikdy nikdy nekonať príliš oficiálne, pretože s tým už nikdy nebudú priťahovaní užívatelia. Medzi najbežnejšie veci, ako je napríklad premýšľanie o vizuálnych riešeniach a tak ďalej, nezabudnite vložiť novo vytvorený profil pomocou priameho prepojenia, ktoré ho spája s vašou firemnou webovou stránkou.

Konanie fotografickej súťaže na Instagram je pravdepodobne najjednoduchší spôsob posilnenia vašej lokálnej online prítomnosti, pamätajte, že každý užívateľ, ktorý sa zúčastnil vašej udalosti, automaticky začína propagovať svoju značku prostredníctvom hashtagov a vlastných nasledovníkov alebo priateľov. A je to zdravý trend mať stále rastúci počet fanúšikov. Pri podávaní žiadosti o hashtagé odporúčame, aby publikum oznámilo hlavné detaily pár týždňov pred nadchádzajúcou udalosťou. Ak chcete, aby bola vaša súťaž oveľa zaujímavejšia, nehromažďujte ponuku primeranej odmeny, ktorá by podnietila skutočnú akciu. Preto získate krásnu malú reklamu bez toho, aby ste strávili cent, zatiaľ čo cítite skutočný život a preferencie svojho cieľového publika.

seo instagram

Vykonajte viac, zapojte sa viac a organická návštevnosť porastie

Hlavným pojmom je myslenie hashtagov na Instagram ako SEO kľúčové slová a metaznačky. Pamätajte si, že by bol "Instagram SEO" potrebuje čisté nadšenie a kreativitu, aby sa vždy zapojili do vašich hlavných tém a príslušných nasledovníkov. Stačí len zaplatiť dostatok času na to, aby ste si urýchlene naplánovali niekoľko zaujímavých obsahových príspevkov a pripomienok. Netreba sa obávať - ​​originálne textové spisy sa darí dobre pre Instagram SEO, rovnako ako iné tradičné prostriedky sociálnych médií. Všimnite si však, že Instagram je miesto pre zdieľanie spomienok, udržujte si aktuálne informácie o moderných trendoch a produktoch alebo službách, ktoré sú hodnotné Source .

December 22, 2017