Back to Question Center
0

Aké sú najnovšie SEO štandardy?

1 answers:

V súčasnosti spoločnosť Google zobrazuje výsledky vyhľadávania, ktoré sú ďaleko od tradičných (myslím len zápasy ekologických stránok), ktoré sme zaznamenali pred pár rokmi. Vyhľadávacie algoritmy Google, ako aj primárne SEO štandardy, sa stále vyvíjajú. Teraz vyhľadávače uvádzajú viac ako len to, čo požadujete - ako SERP v spoločnosti Google, ako aj v službách Yahoo a Bing pokrývajú teraz súvisiace obrázky, videá, sociálne médiá a samozrejme miestne mapy. Takže ak sledujete viac návštevnosti a predaja ako majiteľa online firmy, nezabudnite skontrolovať niektoré z najdôležitejších štandardov SEO dnes. Potrebuje vaša webová stránka lepšiu viditeľnosť online a viac kliknutí? Potom sa ponoríme do niekoľkých najlepších moderných postupov optimalizácie pre vyhľadávače:

seo standards

Miestna SEO je kľúčovou oblasťou pre vás, ak vaše podnikanie sácí na miestne zoznamy a sústredenie, ktoré majú byť zaznamenané napríklad v súlade s mapami Google. Podľa najnovších štandardov SEO v lokálnej optimalizácii odporúčam:

  • Citácie. Vykonajte dvojitú kontrolu, aby ste mali presné informácie o svojej firme zahrnuté do čo najväčšieho počtu renomovaných záznamov na internete. Stačí začať s samotným zápisom Google. Kľúčovým bodom je vaša konzistencia, myslím tým, že každý váš zoznam by mal byť zjednotený, e. g. , ak ste sa rozhodli použiť niečo ako "Str. "Pre kratšiu interpretáciu" Ulica "na vašej stránke Miesta Google sa postarajte o to, aby sa ostatné záznamy zobrazovali podobne.
  • Miesta Google. Udržanie SEO pre vaše webové stránky, môžete jednoducho urobiť to isté pre vašu stránku Miesta Google. Nechajte ju dobre optimalizovať tým, že zahrniete presne zodpovedajúce kategórie. Ak je to vhodné, uistite sa, že ste vytvorili správne spojenie medzi vašou stránkou a webovou stránkou pre konkrétne mesto.
  • Silnejšia online prítomnosť. Najčastejšie sú v zozname SERP zobrazené iba recenzie spoločnosti Google. Takže môžete vytvoriť silnejšiu online prezentáciu pre vaše podnikanie tým, že budete mať ďalšie recenzie z iných zdrojov, ako sú Superpages, Trip Advisor, Yelp a tak ďalej.

basic seo

Ďalšou vecou je byť dokonale v súlade s modernými SEO štandardy pracuje v oblasti sociálnych médií. Ukážme to - tie časy, keď samotné vyhľadávanie a prostriedky sociálnych médií prichádzali oddelene, už dávno prešli. Dnes je online poradie každej webovej lokality silne závislé od rôznych spoločenských signálov, ako napríklad z lístkov na Facebooku, z akcií na Twitteru atď. Okrem toho sa výsledky vyhľadávania ešte viac prispôsobili každému používateľovi. To je dôvod, prečo pracovať na sociálnych Media Marketing je MUST.

Koneckonců, robiť optimalizáciu pre vaše kľúčové slová a kľúčové frázy, skúste premýšľať skôr o živých ľuďoch než o vyhľadávacích crawleroch. Pamätajte, správny výskum kľúčových slov bol vždy pilierom celkových SEO štandardov. Pokiaľ však ide o modernú realitu, obsah a kľúčové slová vašich webových stránok by mali ešte viac reagovať na skutočných používateľov ako kedykoľvek predtým. Preto musíte prestať mysliť na kľúčové slová rovnako ako technické údaje. Pri únavnom výskume nezabudnite na zámery živých ľudí, ktorí budú používať vaše relevantné kľúčové slová pre svoje najčastejšie vyhľadávané požiadavky Source .

December 22, 2017