Back to Question Center
0

Aké SEO tipy môžu odborníci odporúčať pre webové stránky?

1 answers:

Ponuka stránok je najbežnejšou pomôckou pre navigáciu na vašich stránkach a má priamy vplyv na použiteľnosť webových stránok a užívateľskú prívetivosť. Keďže používatelia skúsenosti s webovým zdrojom berú spoločnosť Google ako významný faktor hodnotenia, musíte prispieť k tomuto aspektu optimalizácie webových stránok. Takže, ak sa zaujímate o to, prečo vaše stránky nevykonávajú efektívne, je na čase, aby ste pozorne preskúmali rôzne typy navigácie, ktoré máte. Ak vaša stránka vyzerá atraktívne, neznamená to, že je ľahké navigovať. Ak sa vaši návštevníci a potenciálni zákazníci nedokážu nájsť cestu okolo webových stránok alebo niektorých konkrétnych produktov, ktoré hľadajú, musíte poskytnúť redizajn alebo zjednodušiť navigáciu na vašich stránkach - recommended super funds. Pomôže vám zlepšiť mieru odchodov a zvýšiť konverziu. Bez efektívne navigačné menu, vaše webové stránky SEO môže byť zbytočné. Riskujete, že by ste mohli zmiasť potenciálnych zákazníkov a zmeniť ich na konkurenčný webový zdroj. V tomto stručnom sprievodcovi nájdete niekoľko užitočných tipov, ako vytvoriť optimálne navigačné menu pre webové stránky a vylepšiť SEO.


  • Nepreťažujte svoje menu

) Je daný predpoklad, že webová stránka by mala mať len jedno menu. Všetky moderné webové stránky by mali mať užitočné malé odkazy v hornom paneli na webových stránkach. Tieto odkazy by mali odhaliť štruktúru lokality a umožniť používateľom okamžite nájsť to, čo potrebujú. Webové zdroje e-commerce majú vo väčšine prípadov dve pruhy ponuky. Prvý sa týka hlavne navigácie prostredníctvom stránok a sekcií stránok, zatiaľ čo iný riadok obsahuje odkazy na externé stránky, ako sú profily sociálnych médií alebo odbery bulletinov. Radím vám, aby ste sa vyhli všetkému menu. V opačnom prípade bude vaše hlavné menu mať slabý odraz vašej štruktúry. Pri vytváraní navigačného menu webových stránok by ste sa mali sústrediť na najdôležitejšie a najdôležitejšie informácie, ako aj na vaše obchodné ciele. Ak napríklad chcete, aby vaši klienti kontaktovali vás prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla, vložte odkaz "Kontakt" do hlavičky stránky.

website seo

  • Vyberte najrelevantnejšie tlačidlá

Ak chcete zlepšiť vaše stránky SEO, musíte vybrať tlačidlá, potencionálny zákazníci. Ak chcete vybrať najvhodnejšie tlačidlá, musíte vykonať prieskum, vyskúšať si analýzu vašich webových stránok a zistiť, ktoré stránky majú najväčší dopyt používateľov. Uistite sa, že takéto tlačidlá ako "Zákaznícka podpora", "Objednávka jedným kliknutím", "Odoberať", "Portfólio" atď. sú umiestnené na hlavnom paneli s ponukou webových stránok. Nesprávne umiestnenie týchto tlačidiel môže zhoršiť vašu firmu a zvýšiť mieru odchodov. Aby ste sa uistili, že priťahujete používateľov pomocou pravých tlačidiel, musíte skontrolovať popularitu všetkých vašich elementov nav pomocou horúcich obrázkov.

December 22, 2017