Back to Question Center
0

Sociálne signály zlepšujú SEO?

1 answers:

Tvorcovia obsahu a on-line marketingu sú neustále na pozore nových spôsobov, ako riadiť svoje SEO poradie na prvých stránkach vyhľadávačov. Zaujímavosťou je, že aj keď sa dostanú do top 10 spoločnosti Google, musia stále pravidelne vytvárať čerstvý a cenný obsah, aby si udržali svoju pozíciu.

Je však dôležité, aby vlastníci webových stránok pochopili, že vytváranie skvelého obsahu nestačí. Dobrý obsah vyžaduje proaktívnu propagáciu. Je dôležité, aby ste svoj obsah podporili aj iným ľuďom s cieľom maximalizovať sociálny dosah.

social signals seo

Pozrime sa na to: keď píšeme a publikujeme naše články, blogové príspevky, knihy, užitočné biely papier alebo infografiku, najlepší spôsob, ako ich dostať pred cieľové publikum je prostredníctvom sociálnych médií.

Ako sa hovorí, zdieľanie sa stará. Je ťažké poprieť, že sociálne signály, rovnako ako sociálne médiá, výrazne ovplyvňujú SEO. Semaltoví odborníci plne súhlasia s vyhlásením, ktoré urobil príchozí marketingový guru Jay Baer, ​​ktorý raz povedal, že tento obsah je požiar a sociálne médiá sú benzín.

Ako môžem pomôcť sociálnym signálom zvýšiť MY SEO Ranking?

1. Zjednodušte proces zdieľania obsahu

Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť pre zvýšenie návštevnosti vašich stránok, je uľahčiť používateľom zdieľanie vášho obsahu prostredníctvom sociálnych médií. Ak je to možné, nenechajte návštevníkov kopírovať a prilepiť svoju URL na svoje príspevky na Facebooku. Väčšina čitateľov nemá ani čas ani trpezlivosť, aby to urobili. V dôsledku toho stratíte príležitosť propagovať svoj obsah kvôli zlým zážitkom používateľov.

Majte na pamäti, že keď sa staráte o svojich návštevníkov a uľahčíte im zdieľanie vášho obsahu, je pravdepodobnejšie, že budú zdieľať vaše príspevky so svojimi sociálnymi komunitami a generovať väčšiu návštevnosť návštevnosti vašich stránok.

2. Diverzifikujte spätné odkazy

Spätné odkazy sú prichádzajúce odkazy z iných zdrojov na vašu webovú stránku. Takmer všetky vyhľadávacie nástroje vrátane Google, Yahoo a Bing uvažujú o množstve a kvalite týchto spätných odkazov pri hodnotení stránky. Jednoducho povedané, stránka, ktorá obsahuje veľa kvalitných spätných odkazov má tendenciu získať vyššie hodnotenie v rebríčku vyhľadávania. Okrem toho, ak čitatelia kliknú na vaše stránky z dôveryhodných webových stránok, vyhľadávače budú nasledovať odkaz, indexovať obsah a zodpovedajúcim spôsobom váš obsah.

3. Optimalizujte svoje stránky pre zdieľanie mobilných zariadení

V roku 2017 ovplyvňuje kombinácia mobilného, ​​sociálneho a lokálneho marketingu SEO ako nikdy predtým. V týchto dňoch väčšina ľudí vyhľadáva na mobilných telefónoch ako notebooky. Dávajú prednosť výskumu a nakupovaniu na cestách. Vyhľadávacie nástroje oceňujú mobilné optimalizované zdroje s vyšším poradím. Uistite sa, že mobilná verzia vášho webu ponúka návštevníkom jednoduchý spôsob zdieľania vášho obsahu.

seo

Tí majitelia webových stránok, ktorí majú viac miest a miestne vstupné stránky pre svoj obsah, musia premýšľať o tom, ako optimalizovať kliknutia a sociálne signály na svojej webovej stránke. Je to dôležité, pretože vyššie uvedené sú kľúčové aspekty, ktoré ovplyvňujú hodnotenie miestneho vyhľadávania.

Posledná, ale prinajmenšom vec, ktorú je potrebné zvážiť, je sociálny dôkaz, ktorý pridáva autoritu k vašim článkom, príspevkom na blogy a videá YouTube tým, že ukazuje, že sú cenné a dôveryhodné. Termín sociálny dôkaz sa vzťahuje na váš obsah, ako sú recenzie, komentáre a citácie od špecialistov na predmet. Sociálny dôkaz funguje takto: ak človek vidí, že stovky ľudí zdieľajú váš obsah, budú sa snažiť skontrolovať a zdieľať ho Source .

December 22, 2017