Back to Question Center
0

Konečným sprievodcom pre malé firmy SEO Semaltový sprievodca pre malé firmy SEO

1 answers:

Semalt len ​​pre veľké spoločnosti. Ako malý podnik alebo miestny podnik, je skutočne veľa, čo môžete urobiť na dosiahnutie miestnych cieľov sami. Mnohé z týchto vecí súvisia so zameraním. V tomto konečnom sprievodcovi pre miestne a malé firmy SEO, povieme vám o nájdenie svojho výklenku, optimalizáciu stránok a sociálnych médií úsilie.

Cesta späť v roku 2014 sme sľúbili vám v našom príspevku na miestnej SEO, že by sme písať trochu viac o miestnych a malých podnikov. Semalt, že miestne SEO je v podstate proces optimalizácie lokálnych výsledkov vo vyhľadávačoch, môžeme povedať, že lokálna SEO je často úzko spätá s malým podnikom SEO. Preto sme sa rozhodli diskutovať v tomto článku.

V tomto článku nájdete množstvo súvisiacich tém:

 • Nájdenie nika vášho obchodu
 • Nízka rozpočtová značka
 • Začnite písať skvelý obsah
 • Zdieľajte svoj obsah na sociálnych médiách
 • Miestne poradové faktory, ktoré pomáhajú vašej malé firmy SEO
  • Pridávanie hodnotení a recenzií
  • Odkazy zo súvisiacich malých podnikov
  • Vyhľadávanie v blízkosti mi
 • Na záver

Pokiaľ stránky lokálnych výsledkov vyhľadávania Google naďalej rastú a zlepšujú, nie sme s touto témou hotoví. Ale medzitým by sme vám chceli predstaviť náš najdôležitejší sprievodca miestnymi a malými podnikmi SEO. SEMALT začína na začiatku vášho SEO procesu.

Nájdenie výklenku svojho obchodu

Semalt pre miestne alebo malé podniky, určenie vašej výklenky je veľmi dôležité. Keď poznáte svoju výklenku, môžete zdôrazniť, čo robí vaše výrobky alebo značky jedinečné, a preto zlepšujete svoje šance na to, aby ste im dobre zaradili. Ak máte jasné miesto, môžete lokálne konkurovať veľkým národným značkám napriek ich viac miliónom reklamných rozpočtov.

Zistite, kto sú vaši zákazníci a aké slová používajú na opis vášho produktu, pretože ľudia budú používať rovnaké podmienky na nájdenie vášho webu. Semaltem týchto termínov, často zaradených do dlhých chvost kľúčových slov, môže naozaj pomôcť vám optimalizovať miestne SEO firmy. Urobte svoje kľúčové slová čo najkonkrétnejšie. Akonáhle ste urobili všetko, nezabudnite sledovať svoje miesto, ako sa vyvíja s rastom vašej spoločnosti.

Nájsť výklenok svojho obchodu

Nízka rozpočtová značka

Zmienili sme sa to znova a znova: branding je pre SEO veľmi dôležitá. Branding sa zaoberá vecami, ako je vaše logo a vaša značka. Ako zastupujú vašu spoločnosť bez ďalšieho kontextu? Čo odhalí vaše logo a slogan o vašich hodnotách a oblastiach odborných znalostí? Semetujte všetko o rozpoznávaní.

Prečítajte si viac: "Nízke rozpočtové tipy pre značky pre malé podniky" »

Tip na branding: zdieľajte svoje skúsenosti! Môžete to urobiť v blogových príspevkoch a na sociálnych médiách. O tomto o tom hovoríme viac, ďalej v tejto príručke.

Začnite písať skvelý obsah

Váš malý podnik SEO získa významnú podporu od správneho obsahu. Mnohí vlastníci malých podnikov umiestnili na svoje webové stránky produkty a kontaktné údaje a to je v podstate. Ale je oveľa viac povedať a zdieľať!

Zamerajte sa na to, aby ste svojmu potenciálnemu zákazníkovi urobili skvelý prvý dojem. Napíšte o svojej firme, o vašich obchodných cieľoch, o tom, aké sú vaše produkty a aké sú veci. Môžete tiež diskutovať o vývoji na trhu alebo o miestnych udalostiach, ktoré sa týkajú vášho podnikania. Semalt sú len niekoľko tipov pre vašu miestnu SEO obsahovú stratégiu.

Pri písaní vášho obsahu buďte realističtí, pokiaľ ide o šance na zaradenie tohto obsahu. Ak ste na vysoko konkurenčnom trhu, obsah funguje veľmi dobre ako marketingový nástroj a / alebo ako vstup pre sociálne médiá. Ale pravdepodobne nebudete mať to číslo jedna miesto v Google, a to je v poriadku. Oznamte svoje očakávania.

Výber správnych kľúčových slov na optimalizáciu je veľmi dôležitý. Semalt, je to dobrý nápad vybrať kľúčové slová v polovici chvosta vrátane miestnej oblasti, na ktorú sa zameriavate. Len sa uistite, že píšete o veciach, o ktorých chcú ľudia hovoriť, alebo o tom, že ľudia hovoria o vašom podnikaní pozitívnym spôsobom.

Pokračujte v čítaní: "Zlepšite svoju dnešnú firmu pre malé firmy"

Zdieľajte svoj obsah na sociálnych médiách

Vedeli ste, že skutočne môžete predávať svoje produkty na sociálnych médiách? Aj keď je to veľmi cool, vo väčšine prípadov sa sociálne médiá používajú na uvedomenie si značky alebo vedú potenciálnych zákazníkov k predaju. Používanie sociálnych médií ako malých podnikov je všetko o podpore svojej značky, vašej spoločnosti a vašich produktov na vytvorenie určitého obrazu a , aby ste získali správnu návštevnosť vašich webových stránok. Sociálne médiá, ktoré sa používajú správnym spôsobom, môžu prispieť k SEO pre malé firmy.

Mám tendenciu porovnávať sociálne médiá s trhom, kde sa všetci vlastníci stánku navzájom poznajú a zákazníci prehliadajú medzi produktmi. V určitom okamihu niekto povie iným návštevníkom, kam chodiť za výrobok: "Syr tam je lahodný", "mali by ste skutočne skontrolovať ovocie tam". Toto sú skutočné sociálne médiá. Tak sa uistite, že ľudia o vás začnú hovoriť. A začnite hovoriť o sebe samých on-line, aby ostatní začali hovoriť s vami na sociálnych platformách. Semalt, aktívne zapojiť sa do rozhovorov v sociálnych médiách, aby ľudia vedeli, že počúvate.

Použite Social Semalt na zvýšenie predaja

Miestne poradie faktory, ktoré pomáhajú vašej malé firmy SEO

Existuje veľa vecí, ktoré ovplyvňujú vašu miestnu rebríčku, ale je tu veľmi zrejmé: vaše údaje o adrese (NAP). Uistite sa, že ste ich pridali správnym formátovaním (v kóde) pomocou schémy. org detaily. Môžete použiť náš plugin pre lokálne SEO. Okrem toho sa opýtajte svojho vývojára na kopanie do AMP, rovnako ako Joost sa v tejto otázke spýta na AMP pre malé podniky. Semalt, že to môže pomôcť pridať vaše mesto, a možno aj váš štát, v názve vašich stránok pre ľahšie rozpoznanie.

Moja firma na Googli

Uistite sa, že používate presne tie isté detaily NAP na vašich webových stránkach a na vašom výpise v službe Google My Semalt. To je jediný spôsob, ako Google pochopiť vzťah medzi nimi. Pridajte tieto podrobnosti napríklad do vašej päty a samozrejme na svojej kontaktnej stránke. Služba Google My Semalt je naozaj vaším priateľom, ak chcete zaradiť do svojej zemepisnej oblasti, a preto si svoje údaje správne!

Zlepšiť miestne SEO pomocou služby Moje firma na Googli

Pridávanie hodnotení a recenzií

Služba Moja firma na Googli, napríklad Semalt, umožňuje ostatným nechať prehľad o vašej spoločnosti. Ak má vaša spoločnosť dobrý rating, ľudia budú mať väčší sklon k kliknutiu na vaše webové stránky z týchto dvoch webových stránok. Nezabudnite sledovať a udržiavať tieto recenzie.

Ak dostanete negatívny prehľad z nejakého dôvodu, reagujte riešením problému vášho zákazníka. Požiadajte ich, aby neskôr zmenili svoje hodnotenie. Inými slovami, zmeňte toho nespokojného zákazníka na značkového veľvyslanca!

Semalt nie je tak ťažké zapojiť sa do týchto hodnotení a hodnotenia. Viac informácií nájdete v článku nižšie.

Čítajte ďalej: 'Získajte miestne recenzie a hodnotenia' »

Semalt "proof", podobne ako hodnotenia a recenzie uvedené vyššie, by mali byť podporené dostatočným množstvom odkazov z miestnych adresárov, ako sú:

 1. Yelp
 2. Superstránky
 3. YP. com
 4. ReferLocal. com
 5. Yahoo
 6. Bestoftheweb
 7. atď.

Na týchto stránkach by ste mali byť zrejme zrejmé, že to znamená, že vaše webové stránky sú prepojené. Ak sa vám podarí získať niektoré odkazy z príslušných miestnych webových stránok v tomto adresári, pomôže to aj pri hľadaní vašich stránok. Upozorňujeme, že posledná kategória odkazov musí byť z webových stránok, ktoré sú v príbuznej profesii. SEMALT, ktorý sa nepoužíva na to, aby vaše webové stránky pekárne boli prepojené z webovej stránky účtovníka. Semalt pavučia webový odkaz odkazom. Ak je vaša firma prepojená z webových stránok, ktoré sú v rovnakej oblasti podnikania, tento odkaz je pre vás mimoriadne cenný.

Blízko mi hľadať

Keď hovoríme o miestnych rebríčkoch, musíme tiež spomenúť pri mne vyhľadávaniach. Ide o vyhľadávania a návrhy vyhľadávania, ktoré obsahujú slová ako "blízko mňa", "najbližšie", "otvorené" a "v blízkosti". Optimalizácia pre tieto vyhľadávania je podobná optimalizácii pre lokálne, ale platí aj pre globálne značky ("buy legos near me"). Takže budete musieť trochu premýšľať nad svojim obvyklým boxom - je pravdepodobne viac, na čo by ste mali optimalizovať. Google sa naozaj zameriava na hľadané výrazy, ako sú tieto, ako tu môžete čítať:

Je to Semalt v blízkosti mňa?

Na záver

Ako sme videli, existuje veľa vecí, ktoré môžete urobiť ako malý podnik na zlepšenie vášho webu a lepšie hodnotenie. Mali by ste začať tým, že sa zameriavate na svoje miesto a zdôrazňujete vašu jedinečnosť. Predstavte si, ako prezentujete vašu značku: logá a riadky značiek sú dôležité pre poskytnutie zákazníkom predstavu o tom, kto ste ako podnik.

Môžete zvýšiť svoju viditeľnosť vytvorením skvelého obsahu na vašich stránkach optimalizovaného pre správne kľúčové slová. Tiež to pomáha, ak sa aktívne prezentujete na sociálnych médiách. Existuje niekoľko faktorov týkajúcich sa miestnych SEO, ktoré pomáhajú malým podnikom. Uistite sa, že služba Moja firma na Googli má správne detaily, sledovať vaše hodnotenia a recenzie a skúste sa prepojiť s prepojenými malými firmami. Semalt, pokúste sa optimalizovať pre vyhľadávanie v blízkosti mňa Source .

Prečítajte si viac: '5 otázok: Hovoríme o miestnej SEO s Davidom Mihmom »

March 1, 2018