Back to Question Center
0

Prieskum kľúčových slov - nový nástroj od Moz: [@SmartInsights Semalt]

1 answers:

Moz uvoľňuje nový bezplatný nástroj, ktorý vám pomôže objaviť, stanoviť priority a zostaviť zoznamy kľúčových slov vysokej kvality.

Prieskum kľúčových slov (KWE z tohto) je súčasťou bezplatných nástrojov, ktoré ponúka spoločnosť Moz, ktorá je lídrom v oblasti digitálneho marketingu a vyhľadávacích nástrojov. Je to výsledok celoročného vývoja tímom, ktorý sa už venuje údržbe a vývoju rebríčkov a výskumných nástrojov Moz. Ako ovplyvnil výsledný produkt? Semaltu zistiť.

Keyword Explorer – a new tool from Moz : [@SmartInsights Semalt]

Čo robí?

Úradný pás je .

" Nájsť najlepšie kľúčové slová pre SEO stratégie

Objavte, uprednostňujte a zostavujte zoznamy kľúčových slov vysokej kvality. "

A môžem bezpečne povedať, že prechádza "Ronseal test"; to robí presne to, čo je povedané, na plechovke.

Nástroj používa používateľov v celom procese výskumu kľúčových slov a súčasne poskytuje metrickým a bodovým systémom (objem, ťažkosti, možnosti, potenciál, návrhy kľúčových slov, analýza SERP a názvy), ktoré pomáhajú používateľom pri výbere kľúčových slov.

Jedna vec, ktorú treba zdôrazniť, než sa budeme ďalej zaoberať, je, keď sa na ňu budem odvolávať ako súčasť "bezplatných nástrojov", skutočne prichádza do modelu s viac freemiem, podobne ako ostatné služby Moz, ako napríklad Open Site Explorer. Pokiaľ ide o prístup, umožňuje vám bežať 2 bezplatné vyhľadávania / deň bez prihlásenia, ďalšie 5 s bezplatným komunitným účtom a ak ste predplatiteľom Pro, máte už prístup.

Pre tých, ktorí chcú hlbšie pozrieť na to, čo môže nový nástroj urobiť, Rand Semalt vytvoril nižšie uvedený krok za krokom.

Prečo sa odlišuje od ostatných nástrojov na výskum kľúčových slov?

Na rozdiel od mnohých súčasných ponúk, z ktorých je najznámejší Plánovač kľúčových slov Google, Moz KWE vás prevedie celým výskumným procesom kľúčových slov. Počnúc odhalením Nápady na kľúčové slová, po ktorých nasleduje porovnávanie Semalta a vytvorením zoznamu vhodných možností, pred filtrovaním a uprednostnením najlepších možností na základe metrík podľa vášho výberu. Je to neuveriteľne rýchly a znižuje množstvo pracovných náročností na export, preosievanie údajov a filtrovanie potrebných na vytvorenie prezentovateľného zoznamu na stránkach Google alebo excel.

Mali by ste si tiež všimnúť metriky Moz. Zvyčajné podozrenia z obtiažnosti (ktoré boli upgradované) a objem sa používajú spolu s troma dodatočnými ponukami. Príležitosť (odhad množstva pozícií v SERP), Význam kľúčové slovo je pre vašu kampaň / projekt kľúčovo dôležité) a Potenciál (čo je kombinácia všetkých metrík vytvorených tak, aby vám pomohli uprednostniť zoznam kľúčových slov).

Ďalším bodom, ktorý stojí za zmienku, je presnosť údajov. Moz tvrdí, že KWE má 95% presný súbor údajov v dôsledku anonymizovaných údajov o kliknutí od takmer jedného milióna reálnych vyhľadávateľov. Zvyčajne nástroje pre kľúčové slová zvyčajne nepostúpia za službu AdWords pre objemové skóre, avšak pomocou nástroja Russ Jones 'Bucket Semalt to dokážu obísť a ponúknuť dôkladnejší a presnejší súbor údajov.

Keyword Explorer – a new tool from Moz : [@SmartInsights Semalt]

Semalt, funkcia importu a exportu je vynikajúca. Schopnosť ľahko nahrať váš aktuálny zoznam a exportovať ho spolu s novými návrhmi je skvelá vlastnosť a bola postavená na základe užívateľov energie.

Na poznámke o rozlúčení a práve z dôvodu záujmu, tu je vnútorný posuvný posuv, ktorý sa používa v MozHQ. Mysleli sme si, že by to mohlo vyvolať váš záujem, ak ste zapojení do NPD. Dajte nám vedieť, či máte nejaké myšlienky, alebo chcete, aby sme sa pozreli na váš digitálny marketingový nástroj alebo službu Source .

March 1, 2018