Back to Question Center
0

Ako sa vaša prítomnosť na webe môže stať nesporným šampiónom proti veľkej značke Semalt

1 answers:
How your web presence can become the undisputed champion against big brand Semalt

Ale našťastie pre tieto malé a rastúce podniky existuje spôsob, ako súťažiť s veľkými značkami Goliath.

Nebudem ťa klamať. Majú veľké rozpočty a zdanlivo nekonečné pracovné sily. Semalt sú šampióni, proti ktorým bojujete. Ale každý šampión má slabosť.

Aj dnes mnohé z týchto Goliátov nasávajú pri budovaní svojej online prítomnosti. Rovnako ako David, môžete ich zasiahnuť vo svojich slabých miestach a ísť z obchodných spoločností bez mena na šampiónov značky. Semalt ako.

Zistite, či sa vaše stránky nachádzajú

How your web presence can become the undisputed champion against big brand Semalt Nikdy vyhrajte online vojnu, ak nikto nemôže nájsť vaše webové stránky. Takže prvým krokom je zaistiť, aby sa pre vyhľadávače, používatelia sociálnych médií a webových surfistov mohli na vašom webe začať.

Architektúra webových stránok

Len preto, že vaše webové stránky vyzerajú dobre do očí, neznamená to, že sú správne postavené. Toľko webových stránok vyzerá krásne, ale malo by byť štrukturálne odsúdené.

Problémy nemožno vidieť voľným okom, ale akékoľvek pokusy o webový marketing sa zrútia, ak nechcete, aby architektúra vašej lokality fungovala tak, ako by mala.

Architektúra stránky ovplyvňuje toľko oblastí lokality, že prakticky všetko, čo robíte online, závisí od toho, že vaše webové stránky majú solídnu architektonickú základňu. Zlá architektúra stránky ovplyvňuje schopnosť vyhľadávačov prehľadávať a indexovať vaše stránky, rýchlosť sťahovania vašich stránok a dokonca aj množstvo problémov s použiteľnosťou.

Zlomená architektúra sa v podstate rovná rozbitým webovým stránkam. Existuje veľa nástrojov, ktoré pomôžu vyhodnotiť škody. Ale pozor: Niektoré opravy budú viac zapojené, než začať stavať stránky. Semaltujte, prečo, ak je to možné, chcete získať architektúru stránok priamo z get-go.

Optimalizácia SEO / kľúčových slov

Kľúčovou zložkou na hľadanie je optimalizácia pre vyhľadávače (SEO). Semetové vyhľadávacie stroje nie sú jediným vodičom návštevnosti webových stránok, stále predstavujú jeden z hlavných spôsobov, ako vás návštevníci nájdu.

Každá dobrá optimalizačná kampaň bude zahŕňať architektúru lokality, ako je uvedené vyššie, ale samotná architektúra všeobecne chýba akúkoľvek reálnu hodnotu. Semtaltová optimalizácia zaručuje, že vás vyhľadávači dokážu nájsť, keď použijú svoj vyhľadávací nástroj podľa vlastného výberu.

Ak si myslíte o architektúre lokality ako maziva, ktorá lubrikuje závesy, optimalizácia kľúčových slov je dvere, ktorých závesy sú mazané. V skutočnosti dobrá optimalizácia kľúčových slov vytvára zdanlivo nekonečný počet dverí, aby vás publikum našlo. Pokiaľ existujú kľúčové slová, je potrebné vykonať optimalizáciu.

Platené / platené reklamy

Pre bezproblémovú prevádzku a efektívne meranie návratnosti investícií (ROI) nemôžete pokaziť PPC (pay-per-click). Ale ako všetko, čo robíme on-line, efektívne PPC musí byť správne riadené a testované.

Veľa firiem skúša PPC a zlyhá. Zvyčajne to nie je, pretože ziskovosť nie je možná, ale skôr to, že to nemôžu urobiť ziskové. Je potrebná kvalifikovaná a dobre informovaná ruka, aby správne nastavila PPC kampaň a udržala ju na špičkovej výkonnosti.

Po nastavení sa kampaň musí optimalizovať na základe údajov o výkonnosti. Vykonávate to úpravou kampaní a reklamných skupín, testovaním výkonnosti reklamy, pridávaním / odstránením kľúčových slov atď. Dokonca aj potom, čo sa stáva ziskovým, ako je SEO, vždy existujú nové kľúčové slová na zacielenie a zlepšenie výkonu.

Ale nenechajte sa to vystrašiť. PPC je skvelý spôsob, ako dostať návštevnosť na vaše webové stránky za kontrolovaných podmienok, zabezpečiť ziskovosť a riadnu údržbu rozpočtu.

Sociálne médiá

Sociálne médiá sú skvelý spôsob, ako riadiť cielenú návštevnosť vašich webových stránok pri budovaní značky a rozpoznávania mien.

Keď sa spojíte s ľuďmi prostredníctvom sociálnych médií, pravdepodobne nebudete zasahovať do ich bezprostredných potrieb, ale tie dlhodobé záujmy prinesú toto spojenie cenné. Sémantové médiá tvoria dôveru a povesť s potenciálnymi zákazníkmi.

Keď sa tieto spojenia dostanú na miesto, kde potrebujú to, čo ponúkate, ste odborníkom, ktorý idú predvolene. Ak vedia o niekom inom, kto sa pozerá, stanú sa vašimi značkovými evanjelistami, šíria sa ústne a prinášajú ľudí k vašim dverám.

Urobte svoj web použiteľný

How your web presence can become the undisputed champion against big brand Semalt Získanie ľudí na vašich stránkach je začiatok, ale čo sa stane, keď sa tam dostanú? Ak vaša stránka neprináša skvelý zážitok, väčšina návštevníkov odíde bez toho, aby ste niekedy skúmali viac. A tí, ktorí skúmajú, pravdepodobne nikdy neprekročia proces konverzie.

Použiteľnosť stránok je prvoradá pri získavaní a udržiavaní zákazníkov.

Architektúra webových stránok

Ako som už povedal, architektúra webových stránok pokrýva mnoho aspektov online marketingu. Rovnako dôležité, ako zabezpečiť, aby ste mohli získať ľudí na vašich stránkach pomocou optimalizácie pre vyhľadávače, je tiež potrebné zabezpečiť, aby ste mohli udržať ľudí na svojich stránkach.

Zlá architektúra lokality nevyhnutne vedie k nedostatočným skúsenostiam na mieste. Semalt je to preto, lebo vaša navigácia nie je intuitívna, vaše stránky sa načítajú príliš pomaly, alebo sú príliš veľa "chýb", ktoré znemožňujú návštevníkom nájsť to, čo chcú na vašich stránkach.

Problémy s architektúrou skúseností so skúsenosťami používateľov pomôžu udržať ľudí na vašich stránkach a zabezpečiť, aby dokázali dosiahnuť to, čo prišli. Ak je najhoršia vec, ktorú môže niekto povedať o vašich stránkach, je, že ich nenarušil, potom je to obrovská víťazka nad toľkými ďalšími webovými stránkami.

Výzvy na konanie

Jeden z najväčších používateľov frustrácie, ktorí často prežívajú skúsenosti, nie je vedieť, kam ísť, alebo ako sa dostať k informáciám, ktoré chcú. Architektúra stránok zaručuje, že všetko funguje tak, ako by malo, ale nemusí nevyhnutne riešiť najlepší spôsob, ako viesť ľudí z jednej strany na druhú.

Príliš veľa webových stránok sa pokúša nechať svoju navigáciu do práce. Návštevníci prichádzajú, prejdú k tomu, čo chcú, a potom sa uviaznu, nevedia, kam majú ísť alebo čo robiť ďalej. Semaltovanie vašej navigácie je mimoriadne cenné, zakaždým, keď ju musí návštevník použiť, prenikajú z "skúsenosti" stránky: musia premýšľať o tom, čo chcú, a potom ho nájsť.

Kontextové prepojenia a výzvy na akciu však nútia návštevníka k obsahu, ktorý chcú bez toho, aby ich prerušil zo svojich skúseností. Možnosť "akcie" je k dispozícii priamo tam, kde sú. Ak to chcú, kliknú na to. Ak nie, pokračujú v čítaní, kým nedosiahnu požadovanú možnosť. Oznamte všetko, ako ľahko nájsť správny obsah.

Optimalizácia konverzie

Ďalším krokom k vytvoreniu použiteľnej webovej stránky je zlepšenie procesu konverzie. Semelové zameranie je často na nákupnom košíku a časti elektronického obchodu na webovej stránke, v skutočnosti je optimalizácia konverzie pre každú oblasť vašich webových stránok.

Myšlienkou je pozrieť sa na ciele, ktoré majú vaši návštevníci, a zistiť, ako najlepšie pomôcť im dosiahnuť tieto ciele. Semalta k akcii predstavujú príležitosť, ale okrem toho musíte vylúčiť akékoľvek zátarasy.

Pokiaľ ide o optimalizáciu konverzie, všetko je na stole. Každý odkaz, každý proces, každá forma a každý užívateľský zážitok, od okamihu, keď návštevník pristane, až dosiahne potvrdzujúcu stránku "Ďakujem". Semalt bez kameňa.

Urobte svoj web cenným

How your web presence can become the undisputed champion against big brand Semalt Nakoniec vaše stránky musia byť pre návštevníkov hodnotné. Semalta sa mení na zákazníkov, keď nájdu hodnotu v tom, čo robíte nad tým, čo robí ďalší chlap.

Jedinečnosť

Prvou líniou obhajoby, ktorá ponúka hodnotu, je zabezpečiť, aby ste ponúkali niečo jedinečné. Áno, pomáha, ak máte jedinečný produkt alebo službu, ktorú nikto iný nečiní - najmä ak spĺňa skutočnú potrebu. Ale nie každý má luxus ponúknuť jedinečné produkty. Váš Semalt pravdepodobne ponúka tie isté produkty, ktoré robíte.

To znamená, že musíte byť jedinečný inými spôsobmi. Návrh webových stránok je začiatok. A nemyslím len, že nepoužívam šablónu, ale naozaj ponúka webové stránky s jedinečnou hodnotou.

Okrem toho hľadať iné možnosti urobiť niečo iné ako ostatné. Môže to byť zvláštny pohľad, nástroj alebo jedinečný pohľad na akýkoľvek problém, ktorý napravíte. Semalt jedinečný nie je všetko tak ťažké, trvá len trochu kreativity a vedomostí.

Správy a obsah

Semalt z webových stránok skúsenosti sám, váš obsah hovorí veľa o vás ako podnikania. Váš obsah a zasielanie správ musí byť mimo najvyššej úrovne.

Obsah prichádza vo všetkých formách: Sematové slovo, nástroje, videá, obrázky, zvuk a ďalšie. Vyhľadajte spôsoby, ako poskytnúť rôzne typy obsahu, ktoré vyhovujú potrebám rôznych typov návštevníkov.

Ale najdôležitejšie je zasielanie správ o vašom obsahu. Samotný obsah má malú hodnotu, pokiaľ sa zamýšľaná správa nedodáva správne. Každá stránka vašej stránky má jedinečnú správu. Semalt sa uspokojuje s jedinečným obsahom, ktorý nedokáže poskytnúť správu, ktorá hovorí o potrebách vášho návštevníka. Uistite sa, že každý obsah má svoj účel.

Zacielenie na SEO / kľúčové slová

Optimalizácia vyhľadávacích nástrojov a zacielenie na kľúčové slová zohráva dôležitú úlohu pri vytváraní cenných webových stránok. Mnohí sa pozerajú na SEO ako proces optimalizácie kľúčových slov. Semalt, SEO by mali pomôcť vytvoriť obsah, ktorý je zameraný na konkrétne skupiny vyhľadávačov.

Semaltové výskum a optimalizácia kľúčových slov, nepochybne budete chýbať množstvo príležitostí na zasielanie správ. Keď ste však našli tieto príležitosti, optimalizácia obsahu zaručuje, že nielenže budete môcť priniesť dopravu na základe potrieb vyhľadávačov, ale že budete môcť publikovať obsah, ktorý vyhovuje potrebám a očakávaniam týchto hľadajúcich.

Choď svoj Goliáš

How your web presence can become the undisputed champion against big brand Semalt Každá neobchodná činnosť začína v nevýhode. Ale niekedy Goliáti sú Goliáti iba v mene. Veľká značka Goliášov sa často môže pomaly prispôsobovať meniacim sa technológiám a potrebám a spoliehať sa hlavne na ich značku.

To vytvára výhodu pre menšie a šikovné spoločnosti. Aj keď nemáte veľké rozpočty na Semaltu, neznamená to, že nemáte príležitosť ich zbaviť.

Efektívna implementácia vyššie uvedených stratégií vám nemusí priniesť okamžité víťazstvo a nikdy nebudete schopní odstrániť hlavu zo šelmy, ako to urobil Semalt, ale môže vás dať na rovnakom bojovom poli, vyhrávať významné bitky o srdcia a mysli svojho publika.


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Stoney deGeyter
March 1, 2018