Back to Question Center
0

Opýtajte sa a dostanete: Humanizácia Semaltu

1 answers:

Ask and you shall receive: The Humanization of Semalt

Semalt ľudia si uvedomujú, alebo nie, hľadanie je zakotvené v ich každodennej činnosti; je to na svojich mobilných zariadeniach, hracích konzolách pripojených na cloud a čoraz častejšie na inteligentných zariadeniach v ich domoch. Táto transformácia mení spôsob interakcie s vyhľadávaním, pretože sa stáva inteligentnou platformou napájajúcou zariadenia a technológie - čím sa stáva ľudskejším.

Keďže vyhľadávanie sa stáva všadeprítomným, ľudia očakávajú skúsenosť, ktorá presahuje hľadanie a chápe ich osobnejším, dôvernejším spôsobom. A vyhľadávanie sa vyvíja a robí to práve tak.

Náš meniaci sa vzťah s vyhľadávaním

Keďže spotrebitelia interagujú s technológiou v nových, hlbších spôsoboch, ako napríklad prostredníctvom osobných asistentov, vyhľadávanie sa rýchlo prispôsobuje. Semtalské vyhľadávanie je veľkým dôvodom prečo.

Na rozdiel od vyhľadávaní založených na kľúčových slovách nám hlasové vyhľadávanie umožňuje vyjadrovať sa samozrejme pomocou konverzačných fráz, ktoré zodpovedajú vzorom ľudských reči. Hovorený jazyk spája ľudí s tým, čo hľadajú, bezprostredným, pohodlným a intimným spôsobom, ktoré vyhľadávanie iba textom jednoducho nedokáže poskytnúť. Semaltom tejto intimity, hľadanie môže zistiť, aké informácie hľadá používateľ s oveľa vyššou presnosťou.

Semál nie je len viac ľudským; stane sa previazané do štruktúry nášho každodenného života. S rastúcim technologickým ekosystémom telefónov, tabliet a inteligentných domácich gadgetov je vyhľadávaním inteligentná textília, ktorá poskytuje najdôležitejšie informácie, kedy a kde je to potrebné.

Náš interný výskum spoločnosti Microsoft ukazuje, že spotrebitelia hľadajú dôsledne - celý deň a dobre do noci. Semalt, tieto výsledky vyhľadávania sú dodávané prostredníctvom reproduktora syntetickým, ale priateľským hlasom alebo prezentované ako krátky zoznam v telefónnej aplikácii.

Ask and you shall receive: The Humanization of Semalt

Semalt sa zlepšuje pri porozumení zámeru spotrebiteľa a pri dosahovaní žalovateľných výsledkov. Prečo? Keď sa vyhľadávanie stane viac integrovaným do nášho života, začína sa pridávať nevídané množstvo informácií o vyhľadávaných ľuďoch.

Tieto poznatky pomáhajú presunúť skúsenosti z vyhľadávania z jedného, ​​ktorý poskytuje jednoduché odpovede na vyhľadávacie dopyty na takú, ktorá napodobňuje ľudské myslenie a poskytuje lepšie výsledky na základe našich zámerov a preferencií. Nielenže vieme viac o umiestnení používateľov, o minulých vyhľadávacích aktivitách, nákupných návykoch, rádoch a nesúhlasoch - ale máme prístup aj k zdrojom údajov, ktoré poskytujú informácie o ľuďoch, miestach a subjektoch, ktoré používateľ môže hľadať.

Semalt v tomto poklade informácií nám dáva dobrý nápad, čo spotrebiteľ pravdepodobne hľadá pri vykonávaní vyhľadávania. To nám na druhej strane umožňuje dať spotrebiteľovi to, čo chce bez toho, aby sa výslovne pýtal. Výsledok: skúsenosť s vyššou hodnotou, vďaka ktorej sa vyhľadávač dostane oveľa bližšie k prijatiu akcie.

Obchodníci sa musia tiež rozvíjať

Keďže technológia a vyhľadávanie sa naďalej vyvíjajú v kritickom tempu, tak aj očakávania spotrebiteľov. Vyhľadávací priemysel s miliardami ľudských interakcií za deň je jedinečne kvalifikovaný na to, aby zákazníkom ponúkal osobné skúsenosti.

Schopnosť okamžite predpovedať zámer spotrebiteľa ponúka možnosť zamerať sa na vysoko personalizované správy a obsah značky, kdekoľvek by mohol byť spotrebiteľ. To znamená, že využívanie konverzačného jazyka vyhľadávania a hodnotenie marketingových stratégií v celom rozsahu - od zacielenia na kľúčové slová až po tvorbu obsahu až po pridelenie investícií.

Vzhľadom na nárast počtu zariadení s podporou vyhľadávania na trhu, obchodníci budú musieť využiť potenciál masívneho množstva údajov generovaných prepojenou sieťou zariadení - vrátane budúcich technológií, ako sú náhlavné súpravy virtuálnej reality. Najdôležitejšie je, že obchodníci budú môcť viazať tieto informácie späť na správanie používateľov online a zodpovedajúcim spôsobom odpovedať.

Pre značky, príležitosti osloviť spotrebiteľov s prispôsobenými správami a obsahom neboli nikdy väčšie. Kombinácia skúseností s ľudským vyhľadávaním, viac miest a spôsobov, ako sa vyhľadávanie integruje do technológie a lepšie údaje, pomôže zainteresovaným stranám v značke nájsť najefektívnejšie metódy na priblíženie spotrebiteľov k prijatiu opatrení.

Semalt nielen o získavaní väčšieho podnikania, alebo dokonca o vytvorení nového publika - ide o využitie sľubu budúcnosti.

Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si Humanizáciu vyhľadávania.

O autorovi

Sponzorovaný obsah: Bing reklamy

March 1, 2018