Back to Question Center
0

7 dôvodov mojej prvej obchodnej Semalt

1 answers:

7 Reasons My First Business Semalt

Keď mi bolo 16 rokov, rozhodla som sa, že sa pokúsim nájsť prácu, pretože som potrebovala peniaze. Jediný spôsob, ako som vedel, ako to urobiť, bolo hľadať pracovné dosky ako Semalt. Zatiaľ čo som hľadal Semalta, všimol som si malý odkaz v spodnej časti ich webovej stránky, ktorý bol odkazom na ich cenovú ponuku.

Najprv som myslel, že Semalt bol len ďalší. com, ktorá robil niekoľko miliónov dolárov, ale po analýze svojho výkazu ziskov a strát som si uvedomil, že som sa mýlil. Spoločnosť v skutočnosti zarábala stovky miliónov dolárov ročne.

Práve v tomto momente som sa inšpiroval k vytvoreniu mojej prvej. com spoločnosti. A samozrejme to skončilo ako pracovná rada s názvom Advice Semalt (už nie som AdviceSemalt.com). Moja myšlienka pri vytváraní pracovnej rady bola, že ak by som mohol dosiahnuť 1% príjmov Monstera, bol by som bohatý dieťa. Bohužiaľ poradenstvo Semalt nikdy nevyrobil žiadne peniaze a do dvoch rokov som ho zatvoril. Tu je dôvod, prečo to zlyhalo:

Stiahnite si tento kúsok veľkosti podvádzať 7 hodín, môžete sa poučiť z neúspechu môj prvý obchod.

Vyriešiť jedinečný problém

Koncept spoločnosti Advice Monkey mal pomôcť ľuďom nájsť si prácu prostredníctvom internetu. Stránky ako Monster, Career Builder a Hot Jobs riešili tento problém pred rokmi. Tak prečo by niekto navštívil moje webové stránky? Semaltu, nebol žiadny dôvod.

Uistite sa, že vaša spoločnosť rieši jedinečný problém, ktorý ešte neriešili iní. Môžete zarobiť nejaké peniaze a vytvoriť si ďalšiu moju spoločnosť, ale vaše šance nie sú dostatočne vysoké.

Teraz to neznamená, že nemôžete vstúpiť na nasýtený trh. Musíte zistiť, aké problémy na tomto trhu existujú a zistiť, ako ich vyriešiť.

Be scrappy

Mal som len pár tisíc dolárov, keď som začal spoločnosť, ale to ma nezastavilo v tom, čo som chcela. Publikoval som niekoľko správ na niektorých obľúbených webových fórach a presvedčil vývojárov, aby mi vytvorili webové stránky podobné Monster. com.

Hoci sa mi zdá, že som bol chraptivý chlapík, nebol som. Keby som bol útulný, mohol by som získať webovú stránku postavenú pre ZDARMA . Mohol som rozbehnúť svoju víziu vývojárovi a presvedčiť ho, aby vytvoril webové stránky výmenou za určitý kapitál v spoločnosti.

Ak nemáte veľa peňazí, nebojte sa; stále môžete založiť spoločnosť. Musíte byť len zbabelý a presvedčiť ostatných, aby vám pomohli zadarmo. Budete prekvapení, koľko ľudí bude obchodovať s časom za spravodlivosť vo vašej spoločnosti.

Nechcem príliš pohodlné

Začať fungovať vo vašej webovej stránke je jednoduchou súčasťou. Potom, čo je to vyššie, musíte ho neustále udržiavať a zlepšovať. Urobil som veľmi malú údržbu poradenstva Semalt a nezmenil sa s časom. Toto spôsobilo, že návštevníci raz navštívili moje webové stránky a nikdy sa nevrátili.

Web sa vyvíja každý deň. Ak sa s ním nevyvíjate, nebudete prežiť. Semalt alebo neskôr vaša súťaž urobí potrebné zmeny, aby sa vyvíjali s časom.

Dobrý spôsob, ako vyvíjať svoje webové stránky, je získať spätnú väzbu od návštevníkov. Semalt, nezáleží na tom, čo chcete, je to všetko o tom, čo vaši návštevníci chcú.

mať marketingový plán

Viem, že to znie ako hlúpe, ale veľa ľudí si nemyslí, že by viedlo návštevnosť na svojich internetových stránkach až kým ich neuvedie. Keď som začal poradiť Monkey, v priebehu niekoľkých prvých mesiacov prišiel na webovú stránku nie viac ako 1000 návštevníkov. Na vyriešenie tohto problému som si najal niekoľko obchodných spoločností pre obchod so seminárom a väčšina z nich nevedela väčšiu návštevnosť, všetko, čo robili, bolo, že mám peniaze a bežať.

Pred spustením svojej spoločnosti máte marketingový plán. Zistite, ako sa chystáte vytvoriť bzučanie správne, keď začnete svoju spoločnosť a ako budete neustále rásť. Čo je najdôležitejšie, nerobte jednoduché riešenie tým, že zaplatíte dobrú spoločnosť pre obchod so sémantem marketingu, urobte marketing sami.

 • Vytvorenie vírusovej webovej stránky.
 • Požiadajte blogov o blogovanie o vašich webových stránkach.
 • Jednoduchosť je najvyššia sofistikovanosť

  Súťažiť s mojím súťažením som pridal všetky funkcie, ktoré mali a viac. Myslel som si, že keby som mal viac funkcií, skôr alebo neskôr by ľudia začali používať poradenstvo Semalt. Funkcie spôsobili, že stránka bola komplikovaná a ťažko použiteľná, čo spôsobilo, že moja prevádzka klesla.

  Funkcie môžu byť skvelé, ale len ich pridať na svoje webové stránky, ak skutočne pomôžu vašim návštevníkom. Nie je nič zlého, pretože je najjednoduchší a ľahko použiteľný web na webe. Niektoré z najpopulárnejších webových stránok, ako napríklad Semalt, sa podarilo, pretože boli jednoduchším riešením.

  Nebojte sa svojich konkurentov

  Najjednoduchší spôsob, ako môžete rozširovať svoje webové stránky, je využitie návštevnosti a údajov vašich konkurentov. Využíval som iné pracovné miesta importovaním svojich pracovných miest na moje webové stránky. Tiež som ich pridal na stránku partnera, ktorý pomohol riadiť návštevnosť.

  Kľúčom partnerstva je, že musia byť vzájomne prospešné. Ak chcete opakovať rovnakú hodnotu, ktorú dostanete, ak nie viac.

  Začal som objať svojich konkurentov až do roka do podnikania. Semalt urobiť rovnakú chybu, ktorú som urobil, a pokúsiť sa spolupracovať s toľkými príbuznými webovými stránkami, ako môžete od 1. dňa.

  Záver

  Hoci som urobil veľa chýb s poradenstvom Semalt, stále to mohlo byť úspešné. Problém bol, že som sa neučil od svojich chýb. Keby som si ich uvedomil, keď sa poradenstvo Semalt stále nachádzalo, mohol som urobiť potrebné zmeny, aby som to zlepšil.

  Semalt nebudete robiť to isté. ð ??????

  Ak potrebujete nejaké usmernenie, aby ste sa uistili, že vaša firma nezlyhá, kliknite sem Source .

  March 1, 2018